Windows 7 juurdepääs keelatud: luba ja omandiõigus

Kui saate Windows 7-s tõrkeid Access Denied, pole te üksi. See viga on üsna tavaline ja ilmneb loaprobleemide tõttu. Mõned failid ja kaustad on mõeldud ainult administraatoritele juurdepääsuks. Kui te pole administraator, ei saa te sellele juurde pääseda ja kuvatakse tõrge Juurdepääs keelatud.

Turvalisuse suurendamiseks on Microsoft isegi keelanud administraatoritel juurdepääsu mõnele kaustale. Selle vea parandamise viis on anda endale luba failile või kaustale juurde pääseda. Seda saab teha, minnes Atribuudid ja seejärel navigeerides vahekaardile Turvalisus.Pidage meeles, et võtame arvesse kahte erinevat asja – luba ja omandiõigust. Kui annate oma kontole kõik load, saate kausta täielikult juhtida. Kuid mõnel juhul saab erinevatele kasutajatele loa määrata ainult omanik, samuti käsitleme seda, kuidas saate omandiõigust muuta.

Omaniku muutmine

Esiteks räägime omandiõigusest. Omanikuõiguse muutmiseks paremklõpsake mis tahes failil või kaustal, valige Atribuudid ja minge vahekaardile Turvalisus. Nüüd klõpsake nuppu Täpsemalt (näidatud alloleval ekraanipildil).

Täpsemad atribuudid Windows 7

Järgmisena peate minema vahekaardile Omanik ja vajutama nuppu Redigeeri. Seejärel valige uues dialoogiaknas uus omanik ja seejärel klõpsake nuppu OK.

Omanik Windows 7

Loa muutmine

Kui olete administraator ega pääse kaustale juurde, on selle põhjuseks loa tõrge. Endale täieliku loa andmiseks paremklõpsake failil või kaustal ja valige Atribuudid. Nüüd minge vahekaardile Turvalisus ja klõpsake nuppu Redigeeri.

Siin valige oma kasutajanimi (konto) ja märkige ruut Täielik kontroll. Kui olete valmis, vajutage nuppu OK. Pange tähele, et kui märgite märkeruudu Täielik kontroll, märgitakse automaatselt ka kõik teised.

Värskendus: See meetod ei tööta enamiku kasutajate jaoks. Kuna paljud kaustad ja failid on lukus, on ainus viis neile juurde pääseda, kui need esmalt avadaLockHunter.

Windows 7 täielik juhtimine

Nüüd minge edasi ja avage fail või kaust ja pääsete sellele juurde. Pange tähele, et load on suurepärane viis ka kausta lukustamiseks siin kausta lukustamise kohta lisateabe saamiseks.

Nautige!

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga