Windows 10 tootenumbri varundamine

Windows 10 vajab töötamiseks litsentsi. Windowsi litsentsi saab osta ja kasutada mis tahes teie valitud süsteemis või riistvaraga, mis on kaasas koos OEM-litsentsiga installitud Windows 10-ga. Litsentsiga kaasneb põhimõtteliselt tootevõti, mille sisestate operatsioonisüsteemis Windows 10. Üldiselt, kui teil on OEM-litsents, ei ole vaja seda varundada. Eraldi ostetud litsents, st litsents, mis pole riistvaraga seotud, läheb tõenäolisemalt kaotsi. Olenemata sellest, mis tüüpi litsents teil on, on siin kaks tõrkekindlat viisi Windows 10 tootenumbri varundamiseks.

Tootevõti ja Windows 10 väljaanne

Enne kui näitame teile, kuidas Windows 10 tootenumbrit varundada, peate teadma, et tootenumbrid on erinevate Windows 10 väljaannete jaoks spetsiifilised. Windows 10 Home tootevõti ei saa Windows 10 Pro installi aktiveerida isegi siis, kui see on autentne. Oluline on teada, millise Windows 10 väljaande jaoks tootenumber on mõeldud. Tootenumbri kasutamisel pole vahet, kas installite 32-bitise või 64-bitise Windowsi. Windows 10 Home tootevõti töötab olenemata sellest, kas installite 32-bitise või 64-bitise versiooni.

Varundage Windows 10 tootenumber

Windows 10 tootenumbri varundamiseks saate kasutada kahte meetodit ja hoolimata sellest, kas teil on OEM-litsents või mitte, peaksite selle siiski varundama.Märkmik

Parimad lahendused on sageli kõige lihtsamad. Leia omaWindows 10 tootevõti, kopeerige see Notepadi faili ja salvestage see kuskile turvalisse kohta. Veenduge, et seda ei salvestata kohta, kus kellelgi teisel võib sellele juurdepääs olla, kuid veenduge ka, et te ei salvestaks faili kohta, kus see võidakse kogemata kustutada.

Seostage võti Microsofti kontoga

Microsoft teab, et tema aktiveerimisteenused mõnikord ebaõnnestuvad. Selle ümber töötamiseks saate tootenumbri siduda Microsofti kontoga. See on üsna lihtne, kuid selle toimimiseks peate kasutama Windows 10-s Microsofti kontot. Peate olema sisse logitud ka administraatori kontoga ja teie Windows 10 versioon peab olema 1511 või uuem.

Avage rakendus Seaded ja minge seadete rühma Värskendus ja turvalisus. Valige vahekaart Aktiveerimine. Näete valikut 'Lisa konto'. Klõpsake seda ja logige sisse oma Microsofti kontoga. Tootevõti seotakse kohe kontoga.

Tootenumbri varukoopia kasutamine

Nüüd, kui olete tootenumbri varundanud, võiksite teada, kuidas saate seda kasutada Windows 10 aktiveerimiseks. Kui kasutasite võtme varundamiseks Notepadi, kopeerige võti failist. Avage rakendus Seaded ja valige Värskendus ja turvalisus. Valige vahekaart Aktiveerimine ja sisestage võti, kui seda küsitakse.

Kui sidusite võtme oma Microsofti kontoga, peate vaid logima sisse selle süsteemi kontole, milles soovite Windows 10 aktiveerida, ja litsents tuvastatakse automaatselt. Seda meetodit ei saa kasutada OEM-litsentside ülekandmiseks teistele süsteemidele.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)