Miks Omegle ei tööta?

Mida sa siis teed, kui oled üksildane ja tahaksid kellegi uuega võrgus vestelda või videokõnesid pidada? Nagu paljud inimesed teavad, võite oma sotsiaalsete vajaduste rahuldamiseks külastada Omegle'i. Siiski võib Omegle'ile juurdepääsu proovimisel ilmneda tavaline tõrge: serveriga ühenduse loomisel ilmnes tõrge, proovige uuesti.

See võib olla väga masendav, kuid hea uudis on see, et saate ka selle probleemi lahendada. Niisiis miks Omegle ei tööta sinu jaoks? Allpool käsitleme kõige levinumaid põhjuseid.

Kolm põhjust, miks Omegle ei tööta

Omegle on veebivestluse veebisait, mis võimaldab selle kasutajatel vestelda võõrastega ja suhelda juhuslike anonüümsete inimestega kogu maailmas teksti või video kaudu. Seda saab teha registreerimata, võimaldades kasutajatel säilitada teatud privaatsuse taset. Kui Omegle ei loo ühendust serveriga, võite saada veateate järgmistel põhjustel.  1. Teie IP-aadress võidakse peatada ja Omegle veebisaidile juurdepääsu eest märgistada. On mitmeid põhjuseid, miks teid võidakse Omegle'is peatada ja märgistada. Võib-olla olete varem nende teenusetingimusi rikkunud, teist Omegle'i kasutaja teatas või olete vestluse ajal taustal esitanud autoriõigustega kaitstud lugusid.
  2. Võib esineda serveripoolseid probleeme, mida te isiklikult lahendada ei saa. Võib-olla on veebisaidi liiklus ülekoormatud või nende server lihtsalt jooksis kokku.
  3. Teie brauseri konfiguratsiooniseaded (nt DNS) võivad olla aegunud ja vajada värskendamist.

Nii et kõige selle juures – kuidas me neid probleeme lahendame?

Võimalused Omegle'i vea lahendamiseks serveriga ühenduse loomisel proovige uuesti

1. Proovige Omegle'iga ühendust luua mõne teise seadme abil.

See on kõige lihtsam viis ühenduse tõrkeotsinguks. Kui kasutate Omegle'iga ühenduse loomiseks teist seadet, saate teada, kas Omegle'i serveriga ühenduse loomise tõrke põhjustab teie seade või esineb see kõigis seadmetes. Kui teete seda ja märkate, et teine ​​seade ühendub saidiga, kui teie oma seda ei tee, võib probleem tuleneda teie seadmest ja sellest, kuidas see on seadistatud Omegle'i kasutamiseks.

2. Muutke praegu kasutatavat võrku.

Seadmel, mida kasutate Omegle'ile juurdepääsuks, võivad olla mõned ranged tulemüürireeglid, mis võivad Omegle'i blokeerida. Kui soovite kontrollida, kas see on probleem, muutke kindlasti praegu kasutatavat võrku. Teie seadme tulemüür tagab teie võrgu turvalisuse, jälgides ja kontrollides nii väljaminevat kui ka sissetulevat võrguliiklust. Kui tulemüür ei usalda teie võrku, võib juhtuda, et Omegle'i serverid on teie IP-aadressi märgistanud või teie Interneti-teenuse pakkuja (ISP) piirab Omegle'i teenuste kasutamist.

Kuidas siis oma võrku muuta? See on lihtne, proovige Omegle'iga ühendust luua mõne muu või avaliku WiFi kaudu ja värskendage lehte. See võrgumuudatus peaks selle lahendama, kuid kui seda ei juhtu, saab järgmist sammu kasutada ka teie IP-aadressi varjamiseks või muutmiseks, mis jätab mulje, nagu oleksite teises võrgus.

3. Installige VPN ja looge ühendus Omegle'iga.

Teil võib tekkida küsimus, mis on VPN ja miks peaksite seda Omegle'iga ühenduse loomiseks kasutama. VPN, tuntud ka kui virtuaalne privaatvõrk, on privaatvõrk, millega loote ühenduse, et teie seadme IP-aadress oleks privaatne ja anonüümne mis tahes veebisaidile juurdepääsu ajal. VPN-idega on teie võrgutegevus teile täiesti jälgimatu. Niisiis, kuidas saab VPN aidata teil Omegle'i piiranguid deblokeerida? Pannes Omegle’i arvama, et oled keegi teine! Kuigi VPN-e on palju erinevaid, kasutage Omegle'ile juurdepääsuks parimaid. Parimad VPN-id aitavad teil platvormil vestlusandmeid krüpteerida, nii et teie Interneti-teenuse pakkuja ja teised välised osapooled neid ei näeks. Need krüpteerivad teie võrgu liiklusandmed, muutes kolmandatel isikutel teie võrgutegevuste vaatamise raskeks.

4. Parandage rikutud süsteemifailid

Teine samm, mille saate teha, kui te ei pääse Omegle'ile juurde, on rikutud süsteemifailide parandamine. Pahavaraskannerid, nagu Malwarebytes, aitavad teil skannida rikutud faile ja neid parandada. Kui see teie probleemi ei lahenda, on saadaval muud lahendused.

Mõned inimesed on suutnud probleemist üle saada ka Windowsi käsuviiba kaudu mõne käsu käivitamisega. Esimene samm, mille saate teha, on otsida käsuviip ja käivitada see administraatorina.

Veenduge, et vajutate sisestusklahvi ja oodake sõnumit, mis ütleb teile, et käsk on õnnestunud pärast iga käsku käivitamist:

  • ipconfig/flushdns
  • ipconfig/release
  • ipconfig/release6
  • ipconfig/renew

Pärast kõigi nelja ülaltoodud käsu käivitamist sulgege ja avage brauser uuesti, seejärel proovige uuesti Omegle'iga ühendust luua.

5. Kas teie probleemi põhjustab Flash?

Flash-sirvimisandmed võivad samuti raskendada juurdepääsu Omegle'ile. Teenuse käitamine sõltub Flashist, seega on lihtne mõista, miks see võib aeglustada ja juurdepääsu blokeerida. Proovige oma brauserist kõik küpsised kustutada. Kui see ei tööta, peate võib-olla pärast küpsiste kustutamist oma seadme välja ja uuesti sisse lülitama, et muudatused saaksid õigesti rakendada.

Miks on Omegle nii populaarne ja kas selle kasutamisega kaasnevad riskid?

Omegle on tasuta vestlusteenus. Kuna inimestelt selle teenuse kasutamise eest tasu ei võeta, on sellest saanud üks populaarsemaid omalaadseid teenuseid. See võimaldab inimestel vestelda võõrastega, kes on juhuslikult valitud teiega teksti, heli ja/või video kaudu vestlema. Omegle'i võivad kasutada ainult 13-aastased või vanemad inimesed, kuid alla 18-aastased peavad enne selle kasutamist küsima luba vanemalt või eestkostjalt. Inimesed võivad Omegle'i kasutamisel tegutseda ka spioonidena, andes kahele vestlejale teemasid, mida nende vastuste lugemise ajal arutada.

Omegle ohutu kasutamine

Omegle'i kasutajatele soovitatakse, et teised kasutajad saaksid soovi korral teha ekraanipilte ja salvestada ekraanil toimuva. Seetõttu soovitatakse neil hoiduda tegemast või ütlemast midagi, mida nad ei soovi avalikustada. Samuti peaksite Omegle'i kasutamisel vältima isikuandmete jagamist. Kui tunnete end Omegle'i vestluse ajal ebamugavalt, peaksite välja logima ja teavitama vajaduse korral sobimatust tegevusest.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s