Mis on Windows Phone 7 diagnostikamenüü ja kuidas oma telefoni sellega kohandada?

Windows Phone 7 satub erinevatel põhjustel oma vastaste tugeva tule alla. Kõigepealt oli kopeerimise/kleepimise saaga, seejärel kimbutasid selle edenemist sellised probleemid nagu MMS-i vead ja Bluetoothi ​​failiedastus. Kuid ausalt öeldes peitub kõige selle all üsna korralik ja kasutajasõbralik operatsioonisüsteem. Kui kasutate WP7 avatud meelega, võite sellesse lihtsalt armuda.

Siiski on WP7 kindlasti uuem OS ja seetõttu ei tea enamik kasutajaid paljudest seal leiduvatest peidetud funktsioonidest/funktsioonidest. Näiteks kulus mul nädalaid, enne kui sain teada, et saate sisestamise ajal valida üksikuid tähestikke, lihtsalt vajutades ja hoides all tühja tekstiala. Üks selline tähelepanuta jäetud funktsioon on Diagnoosi menüü Windows Phone 7 seadmetes. See on peidetud menüü, millele pääseb juurde koodi abil (sõltub tootjast), pakkudes teile palju võimalusi madala taseme seadete muutmiseks ja telefoni riistvaraga otse suhtlemiseks. Diagnostikamenüü on seadmetesse sisse ehitatud, et tootjad saaksid seadmete testimise ajal kasutada. Kui saadate oma seadme tagasi remonti, mängib diagnostikamenüü probleemi leidmisel olulist rolli.WP7 diagnostika võimaldab teil seadeid muuta ja konfigureerida ilma arendaja lukustamata seadet kasutamata ning see on suurim eelis. Arutleme ükshaaval erinevate tootjatega seotud diagnostikamenüü üle. Tuleb siiski märkida, et enamik neist koodidest töötab iga tootja jaoks, lihtsalt proovige seda.

Samsungi seadmed

Windows Phone 7-st rääkides viitab mõiste Diagnostikamenüü rangelt Samsungi seadmetele. Sarnaseid variatsioone sellest peidetud menüüst on ka teiste tootjate seadmetes, kuid tavaliselt neid Diagnostikamenüüks ei nimetata.

Juurdepääs sellele on piisavalt lihtne. Pidage meeles võlukoodi ##634#. Sisestage see kood oma telefoni valijasse ja õnnitleme! Olete nüüd sisenenud diagnostikarežiimi. Lisaks sellele hakkab teie rakenduste loendis kuvama rakendus nimega Diagnosis. See on lihtsalt menüü otsetee ja kui soovite, võite selle isegi kustutada, see ei mõjuta menüü tööd.

Pärast koodi sisestamist ekraani vaadates ärge muretsege, et teil on mingisugune ebaõnnestumine. Uus helistamisekraan, mida näete on ihaldatud menüü. Diagnostika käivitamiseks telefonis peate teadma iga ülesande jaoks määratud koode. Nende koodide loendit pole kuskil menüüs toodud, kuid see on see, milleks me siin oleme.

Kasulikud ülesanded, mida saab teha diagnostikamenüüs

 • Telefoni järelejäänud aku protsendi kontrollimine : see võib tunduda ebaolulise utiliidina, kuid uskuge mind, see on kasulik, kui teil on näputäis ja aku tööiga muutub oluliseks.
 • Seadme kõlarite helitugevuse suurendamine
 • Telefoni kõrvaklappide helitugevuse suurendamine

 • Ja loomulikult saate oma Samsungi (või isegi mõnes muus) WP7 telefonis lubada USB-jagamise. WP7 kasutajad on seda funktsiooni pikka aega nõudnud ja diagnostikamenüü annab lõpuks teie telefonile selle!
 • Uurige välja oma seadme ja selle Bluetoothi ​​MAC-aadress

Nimekiri ei lõpe siin mingil juhul. Koode on nii palju, et meie arvates ei tea ükski kasutaja täielikku loendit. Siin on aga mõned koodid, mis tavakasutajatele kasulikud võivad olla. Mõned neist koodidest (eriti testimiskoodid) võivad osutuda kasulikuks, kui ostate kasutatud WP7. Testimiskoodid võivad tagada, kas seadme kõik komponendid on töökorras või mitte. Kuid enne nende koodide sisestamist veenduge, et sisestate diagnoos.

 • Üldine riistvara test : sisestage *#0*#
  See avab uue ekraani, kus saate testida iga kolme põhivärvi eraldi. Selles menüüs on ka kõigi andurite (kiirendusmõõtur, lähedus, vibratsioon, puudutus jne) kontrollimise võimalused.
 • Automaatne riistvara test: sisestage *#05#
  See hõlmab peaaegu kõiki eelmise koodi funktsioone, kuid seekord on kõik automatiseeritud. Diagnoosimenüü juhendab teid testimise igas etapis. Bluetoothi ​​test: sisestage *#232333#
  Kuid kõigepealt veenduge, et läheduses oleks aktiivne Bluetooth-seade.
 • Vaadake oma seadmes olevaid EXE-faile : *#914789#
  Annab teile üksikasjaliku registritaseme loendi kõigist teie rakenduse käivitajas olevatest failidest.
 • Kontrollige oma telefoni luku olekut: *#7465625#
  Annab teile võrguluku oleku, alamhulga lukustuse, SP-luku ja CP-luku. Teie telefoni kõnede ajastuse logi: *#22558463# Tehke tehase lähtestamine: *2767*3855#
  Pange tähele, et see kood kustutab teie telefonist kõik, sh SMS-id, kontaktid, konto, rakendused ja meedia. Kasutage seda ainult äärmuslikes tingimustes. Kontrollige heleduse juhtnuppe: *#3*#
  Seda saab kasutada maksimaalse ja minimaalse heleduse taseme kontrollimiseks. Ja ka selleks, et testida, kas automaatne heleduse funktsioon töötab korralikult või mitte. Kella seaded: *#0782# Heli häälestamine: *#0002*28346# Asukoha seaded: *#1472365#
  Aitab jälgida, kuidas GPS ja muud sellega seotud asjad töötavad.

See nimekiri pole peaaegu täielik. Seal on palju rohkem koode, valisime tavakasutajatele kõige produktiivsemad.

LG seadmed

LG Quantum ja LG Optimus 7 on LG suurimad Windows Phone'i seadmed ning Mango jaoks ilmub peagi veel paar. LG seadmetes teenindab diagnostikamenüü peaaegu samu funktsioone nagu Samsungi vaste, kuid erineva nime all. LG telefonides kannab see kasulik peidetud menüü nime MFG (akronüüm sõnast Manufacturing) menüü.

Kuidas pääseda MFG menüüsse?

MFG-menüü avamise kood on sama, mis Samsungil ja Dellil. Lihtsalt minge oma LG telefoni numbrivalijasse ja sisestage ##634#. Kuid siin tulebki suur erinevus. LG jaoks peate enne MFG-rakendusele pääsemist sisestama märgiparooli (mis pole tegelikult salapääs). Kui küsitakse parooli, sisestage 277634#*#

See, muide, tähistab APPMFG-d (lihtsalt selleks, et aidata teil seda meelde jätta). Kui olete seda teinud, kuvatakse diagnostikamenüü ekraan, mis loetleb kõik teile saadaolevad valikud, ilma et peaksite erinevalt Samsungi diagnoosist koode sisestama või meelde jätma. Kõige asjakohasemad ja kasulikumad sätted on menüüs Engineering, millele pääsete juurde, kui puudutate MFG põhiekraanil 7.

Mida saate MFG-menüüga teha?

LG peidetud menüü abil saab konfigureerida palju seadeid vastavalt kasutajate vajadustele. Alustuseks saate oma LG telefoni kaubamärgi tühistada, kasutades funktsiooni MFG . See tähendab, et vabanete kõigist teenusepakkuja (operaatori) kehtestatud piirangutest ja teie telefon saab OS-i värskendused kohe, kui Windows need ametlikult välja annab (operaatori vabastamist ei pea ootama).
Kuna MFG on diagnoosimenüü, võib see aidata teil diagnoosida enamikku seadme riistvaraga seotud probleeme. Kuid see pole veel kõik, saate WP7 pikaajalise MMS-i probleemi lahendada ka MFG-ga. Meie juhendis kirjeldatud meetod ütleb teile lihtsalt, kuidas MMS-i sisse lülitada, muutes riistvara sätteid vastavalt operaatori sätetele.

Peale nende kahe ülesande saate kõiki Samsungi ülesandeid täita ka MFG-ga ja see on veelgi lihtsam. Sirvige lihtsalt menüüvalikuid, kuni leiate selle, mida otsite. See kõik on seal loetletud, ilma et oleks vaja mingit salakoodi meeles pidada.

HTC seadmed

Windows Phone 7-ga töötavatel HTC telefonidel on diagnoosimenüü osas ainulaadne juhtum. Ametlikult pole HTC telefonides WP7 jaoks ühtegi diagnostikatööriista saadaval. Siiski on sarnane rakendus (menüü), mis peaks teie eest ära tegema. Selle nimeks on Field Test ja see on taas peidetud menüü HTC toodetud WP7 seadmetes.

Välitesti menüü avamine

Avage oma telefoni valija ja sisestage ##3282#. Ekraanile ilmub LG MFG-laadne menüü. Selle menüü kaudu saate teha mitmesuguseid toiminguid, sealhulgas järgmisi.

 • GSM-seadete testimine
 • GPRS-i ja AMR-i konfiguratsiooni kontrollimine
 • WCDMA
 • 3G-ga seotud testivalikud

Kuigi need seaded on välitestis juba selgelt nähtavad, on veel üks väga eriline seade, mida pole nii lihtne leida. Siin see on.

Piirake oma telefoni SMS-ide salvestusruumi

Võib-olla olete märganud, et WP7 ei sea SMS-i salvestusmälule piiranguid. See on hea omadus, kuid on stsenaariume, kui see võib muutuda tarbetuks koormaks. Tulevane Mango värskendusega, mis sisaldab piltide ja videote integreerimist laosõnumite rakendusega , võib SMS-mälu salvestusruumi piiramine olla hea mõte. Seda saab teha, avades ülalkirjeldatud viisil välitesti menüü ja seejärel mis tahes loetletud suvandite valimise asemel navigeerige seadete ekraanile, puudutades ekraani allosas olevat kolme punkti. Seal on valik Limit SMS-mälu. Lülitage see lihtsalt sisse ja oletegi valmis.

Dell Venue Pro

Peaaegu kõigil WP7 telefonidel on mingisugune peidetud menüü, millele pääseb juurde ja mida saab seejärel diagnostika eesmärgil kasutada. Nimetus võib erinevatel tootjatel erineda, kuid põhitõed ja funktsioonid jäävad muutumatuks. Üks näide sellest on Dell Venue Pro. See on Delli esimene (ja praegu ainus) Windows Phone 7 seade. Diagnostikamenüü nimeks on Venue Pro EM. Pääsukood jääb samaks, mis LG ja Samsungi oma, see on ##634#. Parooli pole vaja (erinevalt LG-st) ja saate oma Dell Venue Pro'ga teha selliseid toiminguid nagu USB-jagamine. Lisaks teostab EM kõiki muid diagnostikaülesandeid, kasutades LG MFG-ga sarnast liidest.

Diagnostikamenüü võib osutuda teie parimaks sõbraks, kui on vaja kontrollida, kas teie seade on täiesti töökorras või mitte. Ja see pole veel kõik, sellel on mõned päris käepärased lisafunktsioonid, mis aitavad teil oma telefonist maksimumi võtta.

See on selleks korraks. Loodame teha sellest dünaamilise postituse ja värskendame seda pidevalt uuemate WP7 seadmete väljalaskmisega. Püsige lainel!

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s