Tuvastage USB 3.0 ja laadimispordid nende kõrval olevate sümbolite järgi

Kõik USB-pordid ei ole võrdsed. USB-st võib olla saanud välisseadmete süsteemiga ühendamise üldtunnustatud standard, kuid kõik teie süsteemis leiduvad USB-pordid ei ole samad. Mõned on loodud tegema asju, mida teised ei ole näiteks; Võib-olla olete märganud, et teie telefon laadib kiiremini, kui ühendate selle teatud USB-porti, ja aeglasemalt, kui kasutate mõnda teist. Kuigi aeglane laadimine võib olla seotud probleemse andmekaabliga, võib juhtuda, et ühendate telefoni aeglase laadimise USB-porti. Peate ühendama selle seadmega, mis on spetsiaalselt loodud seadme laadimiseks. Siit saate teada, kuidas saate oma süsteemis tuvastada USB-pordid USB 3.0 ja USB-laadimisportidena.

USB-pordi sümbolid

USB-pordi tuvastamiseks otsige järgmisi sümboleid selle pordi kõrval, millega soovite seadme ühendada;usb port

Võib juhtuda, et kaks sümbolit võivad esineda korraga, st ühe pordi kõrval võite leida nii USB 3.0 sümboli kui ka USB-laadimispordi sümboli. Kõik see tähendab, et port on mõeldud USB 3.0 jaoks ja saab ka seadet kiiremini laadida. Uuematel süsteemidel on tõenäoliselt ainult üks USB 2.0 port, kuna üha enam inimesi eelistab selle kiiruse tõttu USB 3.0. Tõenäoliselt on ainult üks laadimisport.

usb-port

Sinise värvi port

Teine väga kiire viis USB 3.0 pordi tuvastamiseks on värvi jälgimine. Kui tootja pole sümboleid esitanud, võis ta selle asemel muuta pordi siniseks või teha mõlemat ja värv muudab selle tuvastamise lihtsamaks, võrreldes sümboli pilguheitmisega.

usb-sinine port

Kollane Port

Kollane USB-port tähistab porti, mis on alati sees. Saate seda porti kasutada seadme laadimiseks isegi siis, kui teie arvuti/sülearvuti pole sisse lülitatud. Tasub mainida, et kui teil pole kollast USB-porti, võite proovida ühendada seadme laadimisporti ja see võib olla alati sisse lülitatud port. Näiteks Dell Inspiron 7559 laadimisport ei ole kollane, vaid see on alati sisse lülitatud port.

Aitäh soovituse eest, Harald Stoll.

Laadimisport

Pordid, millel pole välgu sümbolit, laevad teie telefoni endiselt. Neil on küll võimalus seadet laadida, kuid nende portide võimsus on piiratud, mis põhjustab aeglase laadimise. Kui olete telefoni ühendanud õigesse porti, kuid see laeb endiselt aeglaselt, proovige käivitadaneed testidet näha, kas andmekaabel võib olla vigane.

Nii saate tuvastada oma sülearvuti või lauaarvuti USB-pordid.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)