Parimad tasuta ja ilusaimad Androidi reaalajas taustapildid

Kuigi taustapildi kontseptsioon on universaalne enamiku lauaarvutite ja mobiilsete operatsioonisüsteemide jaoks, laiendab Android seda kontseptsiooni ühe sammu võrra edasi, lubades teil taustapildiks määrata dünaamilise sisu – seda mõistet nimetatakse Androidi reaalajas taustapildiks. See on Android Wallpaper Weekend siin AddictiveTipsis. Mõni päev tagasi õpetasime teile, kuidas viia Androidi taustapildi kohandamine järgmisele tasemele. Liituge meiega juba täna, kui viime teid tutvuma kõige ilusamate ja pilkupüüdvamate Androidi jaoks saadaolevate reaalajas taustapiltidega, mille oleme teie jaoks käsitsi valinud lugematute valikute hulgast.

Androidi eesmärk on kohandamine ja me oleme selle tegemise suured fännid. Seetõttu oleme koostanud põhjaliku ülevaate juhend oma Android-seadme välimuse maksimaalseks kohandamiseks . Kõikjal, kus räägitakse teie seadme välimuse kohandamisest, on taustapildid ja teemad esimeste asjade hulgas, mis meelde tulevad. Androidi jaoks on saadaval palju reaalajas taustapilte ja see võib muuta endale sobiva valiku üsna keeruliseks, kuigi oleme siin, et aidata, kuid enne jätkamist räägime veel paar sõna live-taustapiltide kohta.Reaalajas taustapildid ei ole nagu staatilised taustapildid – need pole nagu lihtsad pildifailid, vaid pigem nagu tavalised Androidi rakendused. Sellepärast on reaalajas taustapiltide installimine nagu ka kõigi teiste rakenduste installimine – installite need Marketist või laadite need külgmiselt alla, kasutades APK-faili. Siiski on erinevus – reaalajas taustapildil pole käivitusikoone, nii et installimisel ei leia te neid oma rakenduse sahtlist. Ärge kartke, sest nende taustapildiks seadmine on käkitegu. Algajate huvides oleme seda meetodit üksikasjalikult kirjeldanud oma lõplikus Androidi taustapiltide juhendis, nii et ärge unustage seda kontrollida.

Pange tähele ka seda, et kuna reaalajas taustapildid on rakendused, võtavad need töötamise ajal oluliselt rohkem ressursse kui staatilised taustapildid ja see võib akut koormata. Siiski võivad mõned reaalajas taustapildid selles osas paremini hakkama saada kui teised, samas kui mõned pakuvad teile ka võimalusi valida parima välimuse ja parima aku vahel. Sellegipoolest alustame parimate tasuta Androidi reaalajas taustapiltide esitlemisega.

Minu vee reaalajas taustpilt for Honeycomb tablets on populaarne reaalajas taustapilt, mis oli algselt kaasas Asus Eee Pad Transformeriga, kuid teisaldati kiiresti ka teistele kärgstruktuuri seadmetele nii algsel kujul kui ka mitmete muudetud maitsetega. Siin on originaal, millele järgneb vaid mõned selle variandid.

My Water Live Wallpaper töötab ainult Android-tahvelarvutites, mis käitavad operatsioonisüsteemi Android 3.0 Honeycomb või uuemat versiooni. Originaali saate hankida XDA-Developersi foorumist ja selle maitsed, sealhulgas ülaltoodud ja kõik ülejäänud, allpool toodud Xoomi foorumi linkidelt.

Originaalne My Water Live Wallpaper lehel XDA-Developers

Minu vee reaalajas taustapildi maitsed Xoomi foorumis


See on meie Android Wallpaper Weekendi tänase osa jaoks. Tulge hiljem tagasi, kui heidame pilgu parimatele Androidi jaoks saadaolevatele funktsionaalsetele reaalajas taustapiltidele.

VÄRSKENDUS: Meie ülevaade parimatest tasuta ja hämmastavalt funktsionaalsetest Androidi reaalajas taustapiltidest on valmis, nii et ärge unustage seda vaadata ja näha, kuidas reaalajas taustapildid võivad teie Androidi avakuvale lisada palju funktsioone, mis lähevad kaugemale pelgalt kosmeetikast.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)