Taustapildi automaatne muutmine iOS-i tumeda/heleda režiimi jaoks

iOS-il on tume ja hele režiim. IOS-i tume režiim on päris suurepärane, kuid paljud rakendused peavad seda toetama. iOS-iga on Apple olnud nutikas ja võtnud ideid sellest, mida kasutajad on teinud heleda/tumeda režiimiga, mida macOS-is aasta varem rakendati.

macOS-iskasutajad on loonud skripte või kasutanud rakendusi taustapildi automaatseks muutmiseks vastavalt nende teemale. iOS-is saate seda teha karbist välja ja piirangutega.Taustapilt iOS-i tumeda/heleda režiimi jaoks

See töötab nii iOS-i kui ka iPadOS-i jaoks, mõlemal on hele ja tume režiim.

  1. Ava Seadete rakendus.
  2. Minema Tapeet
  3. Valige 'Stiilid' valik või 'Otsees' valik. Ükski teine ​​variant ei sobi.
  4. Valige taustpilt nupuga heleda/tumeda maakera ikoon.
  5. Valige, mille jaoks soovite taustapilti määrata; avaekraan, lukustuskuva või mõlemad.
  6. The taustapilt muutub vastavalt teemale mis on kasutusel.

Piirangud

Sellel on üks suur piirang, et kasutada saab ainult Apple'i spetsiifilisi taustapilte. Siiani ei saa kasutajad salvestada kolmanda osapoole taustapilte, mis muutuvad vastavalt rakendatud teemale.

Praegu on kasutajatel valida kuue reaalajas taustapildi ja kahekümne ühe pildi vahel. Need pakuvad mõistlikku värvivahemikku tumehallist/sinisest kuni ereoranži/punaseni. Samuti on mõned fotod, mida saate valida.

Pole selge, kas Apple lubab kasutajatel oma pilte luua. Apple'i taustapiltide filosoofia on põhimõtteliselt muuta tapeedi toon heledamate või tumedamate toonide vastu, kuid kasutajatele võib sobida kaks täiesti erinevat taustapilti heledate ja tumedate jaoks seni, kuni tapeet öösel pimedaks ei tee või hämardage kõike liiga palju päeval.

Kui leiate taustapilte, mis väidavad, et need võivad iOS-i teemaga muutuda, peaksite olema mõnevõrra skeptiline. Sel juhul valige alati enne ostmist proovimine.

Järeldus

Apple on säilitanud kontrolli selle üle, millised taustapildid võivad automaatselt muutuda. See on funktsiooni kohutavalt piiranud. Ainus viis selle ületamiseks on võib-olla seade jailbreakida, kuid taustapilte pole tegelikult väärt seadme vanglamurdmist.

Taustpilt muutub, kui muudate käsitsi oma seadme teemat, ja see muutub ka siis, kui olete määranud teemat automaatselt kellaaja alusel muutuma.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s