Tahvelarvuti kaugjuhtimispult: juhtige ühte Android-seadet teisega Bluetoothi ​​kaudu

Tahvelarvuti kaugjuhtimispult on mugav väike Androidi rakendus, mis võimaldab teil Bluetoothi ​​kaudu kaugjuhtida ühte Android-seadet, olgu selleks siis nutitelefon või tahvelarvuti. Kujutage ette võimalust oma Honeycombi tahvelarvuti meediumifunktsioonide kaugjuhtimiseks või probleemse Android-seadme tõrkeotsinguks teise seadme kaudu ilma kaablite, Interneti-ühenduse või lauaarvuti kliendita. Äärmiselt lihtsa konfiguratsiooniprotsessiga, kuid laiaulatusliku kaugjuhtimisvalikutega Tablet Remote on vaieldamatult üks funktsioonirikkamaid ja hõlpsamini kasutatavaid rakendusi, millega oleme seni kokku puutunud.

Küsite, milleks rakendust võiks kasutada? Ülaltoodud pilt on suurepärane näide selle praktilisusest. Kui teil on HDMI-väljundpordiga Android-tahvelarvuti või telefon (Motorola Xoom, HTC EVO 4G), saate selle ühendada teleriga ja juhtida väljundit mugavalt diivanilt.Ühe seadme juhtimiseks teisega tuleb Tablet Remote loomulikult paigaldada mõlemasse.

Kahe seadme vahelise eduka ühenduse loomiseks pole vaja teha muud, kui lubada mõlemas Bluetooth ja need omavahel siduda. Selleks peate rakenduse mõlemas seadmes käivitama, toksake Ühendus > Seadmete skannimine , ja lõpuks tabas Tehke seade leitavaks . Valige tuvastatud seadmete loendist soovitud seade ja teisele kuvatakse kinnitusteade. Mõlema seadme sidumiseks klõpsake nuppu Nõustu.

Vaikimisi aktiveeritakse Bluetooth 120 sekundiks (2 minutiks). Selle ajapiirangu saab eemaldada, liikudes oma seadme Bluetoothi ​​seadete ekraanile (puudutage Menüü > Traadita ühendus ja võrgud > Bluetoothi ​​seaded ) ja määrake Avastatav aeg juurde Mitte kunagi .

Viimane hoiatus, enne kui saate lõpuks juhtimismehhanismi käivitada, on tabada Seadistamine nuppu kontrolleri seadmel ja lubage mõlemad selles sisalduvad valikud, nimelt Lubage seadetes tahvelarvuti kaugjuhtimispult ja Muutke tahvelarvuti kaugjuhtimispuldi sisestusmeetodit.

Nüüd, kui olete mõlemad seadmed sidunud, klõpsake lihtsalt nuppu Kaugjuhtimispult nuppu ühel seadmel, et hakata teist sellega juhtima. Järgnev ekraan sisaldab erinevaid nuppe, mida saab kasutada meediumifunktsioonide juhtimiseks (esitus/paus, järgmine, eelmine jne), helitugevuse ja heleduse taseme reguleerimiseks, erinevatele ekraanidele navigeerimiseks ja sihtseadme juhtimiseks mis tahes viisil. Ekraanil on peale eelmainitud juhtnuppude ka spordinupud Tagasi, Kodu, Menüü, Otsingu ja tekstisisestuse (klaviatuuri) jaoks.

Täisekraanile lülitumiseks lubage Peida olek riba valik rakenduse seest Seaded menüü.

Tablet Remote kaugjuhtimismehhanism toimis edukalt HTC Desire HD ja HTC Desire Z puhul. Sihtseade (HTC Desire Z) reageerib veatult kontrolleri (HTC Desire HD) käskudele. Kaugkäsklused töötasid isegi siis, kui sihtseade oli ooterežiimis (st pärast selle ekraani aegumist).

Laadige Androidi jaoks alla tahvelarvuti kaugjuhtimispult

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga