Telefoni pöördotsing: mida saate ühest õppida?

Kas olete kunagi saanud vastamata kõne numbrilt, mida te ei tunne ja tahtsite teada, kes helistab? Või olete kunagi tahtnud teada, kellega teie partner või lapsed kogu aeg sõnumeid saadavad ja helistavad, kuid nad lihtsalt ei ütle teile? Võib-olla olete kohanud juhuslikku telefoninumbrit ja mõtlete, kellele see mõeldud on. See on koht, kus telefoni pöördotsing võib aidata. See on konfidentsiaalne teenus, mis annab teile märkimisväärsel hulgal teavet mobiiltelefoni või lauatelefoni numbri kümne numbri põhjal.

Telefonis pöördotsingud on vaid üks avalike dokumentide uurimisfirmade pakutavatest teenustest. Need on ettevõtted, mis pakuvad uurimisteenust, mis võimaldab kasutajatel kiiresti ja lihtsalt juurdepääsu avalikult kättesaadavale teabele inimeste kohta. Nad pakuvad erinevat tüüpi teenuseid, sealhulgas taustakontrolli, inimeste otsimist ja telefoni pöördotsinguid. Selles artiklis räägime teile kõike, mida peate teadma telefoni pöördotsingutest, sealhulgas täpselt seda, millist teavet võite oodata. Soovitame ka parimatel avalike dokumentide uurimisettevõtetel teie telefoni pöördotsingut teha.Kuidas käivitada telefoni pöördotsing

Telefoni pöördotsingu tegemiseks on erinevaid viise. Üks lihtne viis on lihtsalt telefoninumber otsingumootorisse sisestada ja vaadata, mis välja tuleb. Kui teile helistab ettevõte, siis on üsna tõenäoline, et see ütleb teile, kes see on. Kuid kui see on üksikisiku lauatelefon või mobiiltelefoni number, ei pruugi teil nii palju õnne olla.

Sel juhul on telefoni pöördotsingu käivitamiseks lihtsaim viis kasutada avalike registrite uurimisettevõtteid, kes teevad selle töö teie eest ära. Need ettevõtted, mis on spetsialiseerunud meie taustakontrollidele ja muudele avalikult kättesaadava teabe otsingutele, kasutavad uusimat tehnoloogiat, et kiiresti otsida mitut allikat ja kaevata välja kogu teave, mis on saadaval mis tahes numbril. Seejärel edastavad nad teile kogu teabe kergesti seeditavas aruandes, millele pääsete juurde veebis või nutitelefonis või tahvelarvutis. Seda teenust pakuvad paljud ettevõtted, kuid me valisime sellest artiklist edasi kolm parimat.

Parimad telefoni pöördotsingu pakkujad

Kiire Google'i otsing avalike dokumentide uurimisfirmade ja taustakontrolli saitide kohta näitab, et teenusepakkujatest pole puudust. Ja kuigi mitte kõik neist ei paku telefoni pöördotsingu teenust, pakub suur enamus seda. Seega võib telefoni pöördotsingu pakkuja valimine olla keeruline otsus.

Oleme teiega ära teinud ja testinud telefoni pöördotsingu teenust kõigil peamistel saitidel, et teha kindlaks, millised teenusepakkujad teevad tööd kõige paremini. Selle protsessi osana oleme tuvastanud ka põhikriteeriumid, mida enamik kasutajaid telefoni pöördotsingu pakkujalt otsib, tuginedes nii meie enda testimiskogemustele kui ka nende teenuste kasutajate tagasisidele. Põhikriteeriumid, mida oleme lõpliku otsuse tegemisel kasutanud, olid järgmised:

  • Õige uurimine – On mõned šarlatanid, kes põhimõtteliselt lihtsalt otsivad Google'i numbrit ja räägivad siis, mida nad leiavad. Saate seda teha tasuta, seega oleme tuvastanud ainult teenusepakkujad, kes teevad kõik endast oleneva ja on läbi viinud võimalikult palju uuringuid.
  • Täpsed ja arusaadavad aruanded– Pole mõtet kasutada saiti telefoni pöördotsingu tegemiseks, kui see teave pole teile tagasi tulles mõtet. Seetõttu oleme tuvastanud need ettevõtted, mis pakuvad lihtsalt mõistetavaid, täpseid ja loetavaid aruandeid. Minimaalsed teabenõuded- Parimad telefonitelefonide pöördotsingu saidid pakuvad teile teavet olenemata sellest, kui palju või kui vähe teavet neile alustuseks annate. Oleme tuvastanud saidid, mis suudavad edastada kõikehõlmavaid aruandeid ainult telefoninumbri põhjal, ilma et oleks vaja rohkem teavet esitada. Kasutuslihtsus– Mõnda saiti, mis pakuvad telefoni vastupidist otsingut, on lihtsam kasutada kui teisi. Enamik neist pakub armatuurlauda, ​​mis võimaldab teil hõlpsasti leitud teabele juurde pääseda. Kuid mõnel neist armatuurlaudadest on lihtsam navigeerida kui teistel, seega oleme püüdnud välja valida ainult need saidid, millel on hõlpsasti kasutatav kasutajaliides. Hea klienditugi-Parimad telefoni pöördotsingu saidid pakuvad kõigile klientidele tõhusat klienditoe teenust ja usaldusväärset kliendisuhtlust.
  • Mobiilirakendused –Paljud kasutajad ütlevad meile, et nad hindavad liikvel olles andmetele juurdepääsu võimalust kõrgelt. Seega oleme taganud, et kõik meie soovitatud pakkujad pakuvad mobiilirakendusi standardvarustuses.

Kõigile lugejatele on oluline teha selgeks, et telefoni pöördotsingud ei ole täppisteadus. Me ei saa absoluutselt garanteerida, et selles artiklis soovitatud saidid saavad kõik alati korda. Sellegipoolest on telefoninumber kindel teave ja seni, kuni sisestate selle saidile õigesti, pole põhjust, miks sait peaks eksima, arvestades nende otsingutesse kaasatud kõrgtehnoloogiat. Oleme tuvastanud kolm saiti, mis meie testimise järgi pakuvad püsivalt usaldusväärset telefoni pöördotsingu teenust, mis vastab kõigile ülaltoodud põhikriteeriumidele. Need kolm saiti on:

1 -Instant CheckMate

Teine telefoni pöördotsingu teenuse pakkuja, mida me kõhklemata soovitame, on Instant CheckMate . Nad pakuvad Inteliusele sarnast teenust ja väidavad, et suudavad telefoninumbri siduda veelgi rohkema teabega. Lisaks aadressile ja isikuandmetele väidavad nad, et neil on võimalik ka telefoninumbrilt teada saada karistusregistrite kohta. Praktikas leidsime, et see teave tuli tagasi vaid korra või kaks, kuid see oli muljetavaldav, kui see nii juhtus.

CheckMate teeb ka üht kõige põhjalikumat sotsiaalmeedia otsingut, lisaks vanadele lemmikutele otsitakse ka kõiki uusimaid uusi saite. Checkmate on telefoni pöördotsingu puhul turu keskmisest veidi kallim, kuid suurepärase armatuurlaua ja hästi läbimõeldud aruannetega pakuvad nad oma klientidele suurepärast teenust. See abiteenus, mis on ööpäevaringselt saadaval telefoni või e-posti teel ja mis meile väga muljet avaldas. Siiski pakuvad nad praegu ainult Android-seadmetele mõeldud mobiilirakendust, mis on kahju.

Külastage Instant CheckMate'i

2 -Tõeleidja

Kuigi oleme asetanud Truthfinderi selles loendis kolmandale kohale, pakuvad nad siiski suurepärast telefoni pöördotsingu teenust, mida nii meie testimine kui ka lugejate tagasiside on näidanud, et see ühtib teiste selles loendis olevate pakkujatega. Nende telefoni pöördotsingu teenus võib pakkuda kogu tavalist teavet ja lisaks mõningaid lisasid, mida ükski nende rivaal ei väida pakkuvat. See sisaldab üksikasju teiste inimeste kohta, kes võivad olla numbriga seotud, võimalikud telefoniga seotud pildid, omaniku hariduse ja töökoha üksikasjad ning palju muud.

See kõik on esitatud aruandes, mis on samuti hõlpsasti navigeeritav ja üsna põhjalik. Nad on natuke liiga innukad, et sundida kasutajaid meie maitse järgi oma täielikule taustakontrolli teenusele üle minema, kuid see ei tohiks kaotada seda, mida nad oma tavalise telefoni pöördotsingu teenusega pakuvad. Truthfinderi hinnakujundus on meie kogemuse järgi umbes keskmine, kuid neil on praegu saadaval ka ainult Androidi rakendus. Siiski pakuvad nad ka ööpäevaringset kliendituge, mida pakutakse tasuta numbril ja mis annab muljetavaldavaid tulemusi.

Külastage Truthfinderit

3 – intelligentsem

Kui turul on praegu mõni sait, mis jookseb ICM-i lähiajal, siis peab see olema Intelius. Nii meie testimine kui ka kasutajatelt saadud tagasiside näitavad, et Intelius pakub hetkel parimat telefoni pöördotsingu teenust. Nad ei vaja liikumiseks palju teavet. Piisab vaid telefoninumbrist. Intelius otsib seejärel sadade erinevatest andmeallikatest, et leida numbri kohta võimalikult palju teavet.

Nende tulemused on muljetavaldavad. Lisaks numbri taga olevale nimele võib Intelius leida ka üksikasju kasutatava mobiiltelefoni tüübi, telefoni teenindava operaatori, omaniku nime, aadressi ja asukoha kohta ning isegi selliseid üksikasju nagu aadressi ajalugu, vanus, sugulased ja palju muud. Inteliuse veebipõhine armatuurlaud on saadaval kõigile kasutajatele ning see on kena disainiga ja lihtsalt kasutatav tööriist. Intelius pakub ka mobiilirakendusi nii Androidi kui ka iOS-i seadmetele. Võib-olla on Inteliuse parimad omadused teabe edastamise viis. Olenemata sellest, kui palju teavet nad on välja kaevanud, on Inteliuse aruanded alati täpsed ja kergesti loetavad. Ka nende klienditeenindus on üsna muljetavaldav ja nendega saab ühendust võtta e-posti teel, telefoni teel või veebipõhise tõrkeotsingu teenuse kaudu.

Mis on telefoni pöördotsing?

Telefoni vastupidise otsingu kontseptsioon on märkimisväärselt lihtne. See on meetod, mille abil saate teada, kes on juhusliku telefoninumbri taga isik või organisatsioon. Oli aeg, mil saime selleks kasutada telefonikataloogi. Kuid mobiiltelefoni tulek ja lauatelefonide vähenemine tähendab, et kuigi kataloogid on endiselt olemas, on need palju vähem levinud ega ole kaugeltki nii ulatuslikud kui kunagi varem. Seda seetõttu, et neil pole mobiiltelefoninumbreid.

Telefoni pöördotsing on kaasaegne viis selle töö tegemiseks. Avalike dokumentide uurimisettevõtetel, nagu need, mida me eespool soovitasime, on juurdepääs miljonitele erinevatele avalikult kättesaadavatele teabeallikatele. Nad saavad kasutada uusimat tehnoloogiat, et otsida nendest andmeallikatest teavet mis tahes telefoninumbri kohta. Ja kuigi malmist garantiid pole, on väga vähe juhtumeid, kui nad ei saa aru, kes numbri taga on. Sageli võivad nad anda teile lisaks nimele palju rohkem teavet.

Millist teavet saate telefoni pöördotsingust?

Paljud inimesed tahavad telefoni pöördotsingust teada saada, kes on numbri taga. Olgu tegemist eraisiku või ettevõttega, kui teate, kes teile helistab, saate kiiresti otsustada, kas soovite temaga rääkida või mitte ning kas see on rämpskõne või midagi olulisemat. Kuid on olukordi, näiteks kui proovite teada saada, kes see on teie partner või kui laps helistab pidevalt, siis võite soovida natuke rohkem teada.

Kui vajate, võib telefoni pöördotsing avaldada palju rohkem teavet kui lihtsalt nimi. Kuna enamik avalike dokumentide uurimisettevõtteid otsib kõiki saadaolevaid andmeid, avastavad nad sageli palju rohkem teavet. See võib hõlmata selliseid asju nagu aadressid, aadressiajalugu, e-posti aadressid, sotsiaalmeedia kontod, perekonnaseis, amet, sugulased ja palju muud. Garantiid muidugi ei ole ja iga number annab erinevat teavet, kuid on üsna tavaline, et täielik telefoninumbri pöördotsing suudab inimesest lihtsalt tema telefoninumbri põhjal üsna selge pildi maalida.

Miks käivitada telefoni pöördotsing?

Telefoni pöördotsingu käivitamiseks võib olla mitu erinevat põhjust. Neid saab kasutada nii laua- kui ka mobiiltelefoninumbritel, mis tähendab, et olenevalt sellest, kuidas olete numbriga kokku puutunud, on erinevaid motivatsioone. Mõned levinumad põhjused on järgmised:

  • Vastamata kõne või mitme vastamata kõne vastuvõtmine numbrilt, mida te ei tunne.
  • Teie partner või laps helistab mitu korda samale numbrile ja soovite teada, kellega nad räägivad ja miks neil nii suur arve on.
  • Te leiate kuskilt viite telefoninumbrile, kuid te ei mäleta, mis see on.
  • Ootate olulist kõnet ja teil on vastamata kõne, kuid te pole kindel, kas see on see kõne, mida ootate.
  • Olete saanud ahistavaid telefonikõnesid / naljakõnesid / vaikivaid kõnesid ja soovite süüdlasele jälile saada.

Järeldused

Telefoni pöördotsing on kasulik teenus mitmel erineval põhjusel. Nad võivad anda teile mitte ainult numbri taga oleva nime, vaid ka palju muud teavet. On palju veebisaite, mis pakuvad telefoni pöördotsingu teenust, kuid mõned on selles palju paremad kui teised. Selles artiklis oleme esile tõstnud kolm hetkel turul olevat parimat telefoni pöördotsingu pakkujat.

Kas olete kunagi teinud telefoni pöördotsingut? Kui edukas see kogemus teie jaoks oli? Kas kasutasite mõnda meie soovitatud pakkujatest? Kui jah, siis kas on teie kogemuse kohta tagasisidet, mida soovite meie lugejatega jagada. Ootame alati oma lugejate kommentaare ja arvamusi, nii et miks mitte jagada neid meiega allpool olevate kommentaarikastide abil.

Kuidas saada 30 päevaks TASUTA VPN

Kui vajate VPN-i lühiajaliselt näiteks reisides, saate meie parima asetusega VPN-i tasuta hankida.NordVPN sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.Peate tellimuse eest maksma, see on tõsiasi, kuid see võimaldabtäielik juurdepääs 30 päevaks ja seejärel tühistate täieliku tagasimakse saamiseks. Nende küsimusteta tühistamispoliitika vastab oma nimele.

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)