(LAHENDATUD) Windows 10-s prindib ainult pool lehekülge

Printerid on üks haruldasi riistvaraseadmeid, mis ühendatakse USB-pordi kaudu, kuid mida on mõnikord uskumatult raske kasutada. Kui teil tekib printeriga probleem , võite selle lahendamisele pühendada tunde.

Fix Printer prindib ainult poole leheküljest

Kui proovite printida dokumenti ja teie printer prindib ainult pool lehekülge, võib põhjuseid olla mitu ja need ei pruugi kõik olla printeriga seotud.Esmalt proovige printida testleht. Kontrollige oma printeri juhendist, kuidas see testlehe prindib. Mõnel printeril on spetsiaalne nupp või valik printeri seadme juhtpaneelil. Kui testleht prindib hästi, proovige allolevaid parandusi.

Kui prindikvaliteet on ohus, st tinti ei pruugi kõige printimiseks jätkuda, kontrollige kassettide tinditaset ja vajadusel täitke need uuesti.

1. Kontrollige printeri konfiguratsioone

Printeri võib konfigureerida printima väiksemale paberile, kui dokument on loodud suuremale paberile. Veenduge, et teate printerisse sisestatud paberi suurust.

 1. Avatud Kontrollpaneel.
 2. Minema Riistvara ja heli>Seadmed ja printerid.
 3. Paremklõpsake printerilja valige Printeri eelistused kontekstimenüüst.
 4. Mine lehele Algse suuruse ja väljundi suuruse rippmenüüd.
 5. Valige lehe suurusmille olete mõlemas rippmenüüs printerisse sisestanud. Klõpsake nuppu Rakenda ja proovige uuesti printida.

2. Kontrollige dokumendi lehekülje suurust

Veenduge, et dokumendi lehekülje suurus ühtiks printerisse söödetava paberi formaadiga. Dokumendi lehekülje suuruse muutmise meetod erineb olenevalt rakendusest, milles see on avatud ja millest prindite.

Microsoft Wordis;

 1. Ava dokument.
 2. Mine lehele Paigutus vahekaart.
 3. Ava Suuruse rippmenüü ja vali õige suurus.
 4. Proovige dokumenti printida.

3. Desinstallige printer ja installige see uuesti

Printer ei pruugi olla selle installimisel õigesti kalibreeritud või kalibreerimine võib olla rikutud. Lihtsaim viis probleemi lahendamiseks on printer desinstallida ja uuesti installida.

 1. Ava Seadete rakendus Win+I kiirklahviga.
 2. Minema Seadmed.
 3. Valige Vahekaart Printerid ja skannerid.
 4. Valige oma printerja klõpsake Eemaldage seade Ühendage printer lahti ja taaskäivitage süsteem. Ühendage printer uuestija see installitakse automaatselt. Proovige dokumenti printida.

4. Muutke rakendust

Probleem võib olla rakenduses, millest proovite printida. Proovige seda muuta. Teise võimalusena proovige dokument salvestada PDF-vormingus ja seejärel printida.

Järeldus

Printeri jaoks valitud leht ja suurus, millele see on konfigureeritud rakendusest printimiseks, peaksid alati ühtima. Kui see nii ei ole, tulevad teie väljatrükid valesti. Kui te ei saa muuta paberi suurust, millele on loodud dokument, näiteks ümbriku või brošüüri jaoks, muutke suurust, millele printer on printimiseks konfigureeritud.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist Eelmine Artikkel

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada Loe Edasi

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada