No Limits Magic Kodi Build – kuidas installida No Limits kiiresti ja lihtsalt

Osa Kodi veetlusest on lai valik kohandusi, mille aktiivne arenduskogukond on kättesaadavaks teinud. Järelehitused ja nahad on liidese täielikud konversioonid, mis annavad Kodi kasutajatele kiire ja mugava meetodi pistikprogrammide kogude installimiseks ühest ühtsest ressursist. Lemmikfilmide vaatamiseks ei pea te üles otsima tosinat erinevat faili. Selle asemel leidke parim konstruktsioon, installige see ja seejärel popkorniga.

Hea konstruktsiooni leidmine on muidugi endiselt raske otsus. Vanad lakkavad töötamast, uued ilmuvad pidevalt ja mõned töötavad vaid mõne valitud seadmega. Lisaks on mõned järgud mõeldud konkreetsetele sihtrühmadele sisuga, mida te ei pruugi ahvatleda. Hea lahendus kõigele sellele on No Limitsi meeskonna mitmeotstarbeline Magic build. Magicu abil saate oma Kodi installatsiooni koheselt muuta filmiks, telesaateks ja spordijõuks. Voogesitage reaalajas sisu ja vaadake kassahitid oma põhiseadmest või valige Fire TV Sticki ja muu vähese võimsusega riistvaraga kasutamiseks Magic lite. Olenemata teie eelistustest, No Limits on siin, et teenindada!Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Turvalisuse tagamiseks kasutage koos Kodiga VPN-i

Kodi on viimastel aastatel kontrollinud rohkem, millest enamik on tingitud tarkvara paljudest kolmandate osapoolte lisandmoodulitest. Kodi ise on uskumatult ohutu, hõlpsasti kasutatav ja täiesti seaduslik. Niipea, kui installite mitteametliku lisandmooduli, on teil oht pääseda juurde piraatsisule, sageli isegi seda teadvustamata! See on pannud mitmed Interneti-teenuse pakkujad Kodi allalaadimist piirama või isegi kasutajatele autoriõiguste rikkumise teatisi saatma.

Õnneks on usaldusväärse VPN-iga lihtne kaitsta selliste ohtude eest. VPN-id krüpteerivad iga andmepaketi, mis teie seadmest lahkub, mistõttu pole kellelgi võimalik öelda, kes te olete või mida te vaatate. VPN-iga saate Kodi kaudu voogesitada kõike, mida soovite, ilma et peaksite muretsema piiramise või autoriõiguse teatiste pärast. Lihtsalt käivitage taustal rakendus ja nautige.

Kodi parim VPN – IPVanish

Kodi jaoks õige VPN-i valimine tähendab kiiruse ja privaatsuse kaalumist. Peate olema turvaline, kuid te ei saa endale lubada liigset kiiruse kaotamist, eriti kui naudite HD- ja 4K-videosisu voogesitust. IPVanish on üks väheseid VPN-e turul, mis saavutab just õige tasakaalu kiire allalaadimise ja tugeva krüptimise vahel. IPVanishi abil saate tsensuuriplokkidest läbi murda, geograafiliselt piiratud sisule juurde pääseda, torrente anonüümselt alla laadida ning kõigile Kodi lisandmoodulitele turvaliselt ja privaatselt juurde pääseda.

Mõned IPVanishi pakutavad silmapaistvad funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • 256-bitine AES-krüptimine, DNS-i lekkekaitse ja automaatne tapmislüliti.
 • Suur võrk 950 serverist 60 erinevas riigis.
 • Piiramatu ribalaius ilma kiiruspiiranguteta või drosselita.
 • Kogu liikluse logimise nullpoliitika.

IPVanish pakub 7-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab, et teil on nädal aega seda riskivabalt testida. Pange tähele, et Sõltuvust tekitavate näpunäidete lugejad saavad siin IPVanishi aastaplaani pealt säästa tohutult 60%. , langetades kuuhinna vaid 4,87 dollarile kuus.

Enne installimist No Limits

Kodi lisandmoodulite, hoidlate ja järkude installimine on üsna lihtne protsess. Enne sissehüppamist peate siiski veidi seadistama.

Lülitage sisse Välised allalaadimised

Kodi uue sisu installimiseks on mitu meetodit. Eelistame väliste allikate meetodit, kuna see hoiab asjad korras ja seda on lihtne teha igal platvormil, sealhulgas telerikastides ja nutitelefonides. Enne kui saate midagi installida, järgige allolevaid lühikesi samme, et lülitada Kodi seaded väliste allalaadimiste lubamiseks.

 1. Seejärel minge Kodi peamenüüsse klõpsake hammasrattaikooni Süsteemi menüüsse sisenemiseks.
 2. Avage Süsteemi sätted ja seejärel klõpsake lisandmooduleid .
 3. Klõpsake nuppu Tundmatute allikate kõrval olevat liugurit . Veenduge, et see oleks suunatud paremale.
 4. Nõustuge hoiatussõnumiga.

Varundage oma Kodi seaded

Uute ehituste installimine tähendab suure osa Kodi sisu segamist. Kuigi enamik neist ei tee teie tarkvaras pöördumatuid muudatusi, võib juhtuda, et kui midagi läheb valesti, võite leida, et enamik teie Kodi kohandustest on ümber lülitatud või isegi puududa. Sel põhjusel on hea mõte enne uue järgu installimist oma seadetest kiiresti varundada.

Meie eelistatud meetod Kodi varundamiseks on Looking Glass Wizardi installimine ja selle sisseehitatud varundusfunktsiooni kasutamine. Lihtsalt järgige lingitud artiklis toodud juhiseid ja installite selle mõne sekundi pärast. Kui olete installimise lõpetanud, järgige allolevaid samme, et luua oma praegusest Kodi konfiguratsioonist varukoopia. Hea õnne korral ei pea te seda kasutama, kuid samas on tore, kui teil on.

 1. Minge Kodi peamenüüsse ja valige Lisandmoodulid .
 2. Seejärel kerige jaotiseni Programmi lisandmoodulid valige Looking Glass Wizard paremal.
 3. Valige Hooldus menüü valik.
 4. Ava Varundamine/taastamine kausta.
 5. Seejärel valige kõik üksused, mida soovite varundada kinnitada järgmises aknas.
 6. Kui midagi läheb valesti, kasutage sama protsessi, et taastada Kodi nii, nagu see oli varem.

Kuidas installida No Limits Magic Build

No Limits Magic Buildi installimine on mitmeetapiline protsess. Ärge muretsege, seda on lihtne teha. Järgige kõiki allolevaid samme, et hankida kõik failid, mida vajate ehitamiseks ja käivitamiseks.

Installige No Limits Repo viisard

Enne Magic Buildi installimist peate installima No Limits hoidla viisardi. Hoidlad (või lihtsalt reposid) on ZIP-failid, mis koguvad hunniku Kodi sisu ühte ressurssi. Saate need Kodile lisada ja kasutada neid lisandmoodulite kiireks installimiseks või värskendamiseks, ilma et peaksite tosinat erinevat faili taga ajama.

 1. Käivitage Kodi, seejärel minge peamenüüsse klõpsake hammasrattaikooni .
 2. Minema Failihaldur > Lisa allikas
 3. Lisage järgmine URL tekstikasti täpselt nii, nagu see kuvatakse: https://nolimitsbuilds.com/kodi/
 4. Sisestage kergesti meeldejääv nimi, näiteks piirangud
 5. Klõpsake Okei . Kodi lisab repo teie allikatesse.
 6. Minge peamenüüsse ja valige Lisandmoodulid .
 7. Klõpsake nuppu kasti ikoon menüü ülaosas.
 8. Vali Installige ZIP-failist , seejärel valige äsja lisatud repo.
 9. Kerige alla ja leidke nimega fail plugin.video.nolimitswizard.zip
 10. Installigefaili, seejärel naaske kodumenüüsse.

Installige Magic Build

Nüüd, kui No Limits Wizard on installitud, on aeg Magic Build alla laadida. Peate selle protsessi ajal olema kannatlik, kuna järgud on suured ja nende ülekandmine on aeglane. Magic on vaid 300 MB ja võib isegi hea Interneti-ühenduse korral võtta aega 10–20 minutit. Isegi lihtversioon on allalaaditav 200 MB ja selle installimine võtab veidi aega.

 1. Minge Kodi peamenüüst aadressile Lisandmoodulid > Programmi lisandmoodulid
 2. Otsige üles Piirideta viisard paremale ja käivitage see.
 3. Valige No Limits Magicu versioon, mida soovite installida.
 4. Alustage allalaadimisprotsessi. Peate Kodi failide toomise ajaks rahule jätma.
 5. Kui protsess on lõpule jõudnud, võib Kodi ennast taaskäivitada. Kui ei, siis käsitsi sulgege programm ja käivitage see uuesti ehituse aktiveerimiseks.

Mida teeb No Limits Magic?

No Limits Magic Build annab Kodile uue naha koos peotäie uskumatult kasulike lisandmoodulitega otsesaadete, spordiülekannete, kassahittide filmide ja palju muu jaoks. See on suurepärane viis Kodi installi käivitamiseks, nii et kulutate vähem aega lisandmoodulite otsimisele ja rohkem aega videote vaatamisele. Allpool on valik mõningaid põhimenüü valikuid, mis on teie käsutuses No Limits Magicu installimisel.

  Määrake- Kasutab populaarset voogesituse lisandmoodulit veelgi rohkemate filmide ja telesaadete jaoks. BoB Unleashed– Hankige sisu BoB-lisandmoodulist . Tema koht– Naispublikule suunatud tibufilmid ja telesaated. Lapsed- Juurdepääs sadadele animafilmidele, lastesaadetele ja peresõbralikele filmidele. Rohkem– 24/7 TV, dokumentaalfilmid, komöödiafilmid ja muud ainulaadsed võimalused. Filmid– Sirvige kogusid või liikuge otse avalehelt HD-filmide juurde. Sisaldab tohutut valikut uusi väljalaseid ja klassikalist sisu. Muusika- Lõõgastuge ja kuulake tasuta muusikavooge kogu maailmast. Sport- Vaadake spordiülekandeid, sealhulgas MLB , NBA , NFL ja NHL . TV saated- Saate juurdepääsu populaarsetele telesaadetele ja leviedastusvõrgu sisule. Kaasas rohkelt kaasaegseid väljaandeid ja arhiveeritud sarju, mis on vaatamiseks valmis. UK türklane- Üks suurimaid voogesituse lisandmooduleid on komplektis No Limits. XXX- Täiskasvanutele mõeldud filmide vood ja nendega seotud videod.

Magic Build Skini kohandamine

Magic teeb teie Kodi installimisel kaks peamist asja: muudab nahka ja installib uusi lisandmooduleid. Lisandmoodulid on üks suurimaid põhjuseid ehituse kasutamiseks, kuna need on kõik suurepärased ressursid igasuguste videovoogude jaoks. Re-skin võib mõnda kasutajat häirida kõigi oma menüümuudatuste ja täisekraanipiltidega. Vaadake allolevaid näpunäiteid Magicu välimuse ja tunde kohandamiseks, et saaksite lisandmoodulid alles jätta, kuid kaotate uue välimuse.

Muutke vaikenahale

Vaikekehale naasmine tähendab, et saate installida Magicu versiooni, kasutada täiel määral lisandmooduleid, kuid te ei pea tegelema ümberkorraldatud liidesega. Selleks järgige lihtsalt allolevaid samme.

 1. Minge Kodi peamenüüsse ja valige hammasratta ikoon .
 2. Vali Liidese sätted
 3. Valige Nahk tipus.
 4. Paremal, klõpsake kohta, kus on kirjas Nahk . Ilmub uus aken.
 5. Vali Suudmeala , mis on Kodi vaikenahk.
 6. Kinnitaoma valikul, seejärel muutke ja taaskäivitage Kodi.

Vahetage naha valikuid

Magicu koostamist saate kiirendada, lülitades sisse mõned valikud, millest suurimad hõlmavad animatsioone ja kerimisefekte. Samuti saate keelata mõned konstruktsioonis sisalduvad masendavamad funktsioonid, näiteks need tüütud GUI-liidese helid.

 1. Minge Kodi peamenüüsse ja valige hammasratta ikoon .
 2. Vali Liidese sätted , millele järgneb paremal Configure Skin….
 3. Lülitage kõik välja, sealhulgas slaidianimatsioonid ja meedialipud.
 4. Naaske Kodi seadete menüüsse ja valige seejärel Süsteemi seaded > Heli
 5. Klõpsake jaotises GUI helid nuppu Esita GUI helisid ja valige aknas oma eelistus.
 6. Minge tagasi Kodi peamenüüsse ja jätkake selle kasutamist nagu tavaliselt.

Värske alguse valik

Kerige No Limits ehituse installiekraanil piisavalt alla ja näete uuesti installimise võimalust. Sellel pole ehitusega midagi pistmist, pigem on see kiire ja mugav viis Kodi tehase lähtestamiseks ilma piiranguid eemaldamata. Tegelikult pole halb mõte kasutada seda valikut enne Magicu järgu installimist, kuna see vabaneb teie teistest, võimalik, et vastuolus olevatest lisandmoodulitest ja võimaldab Magicul kogu teie installi üle võtta. Tehke esmalt varukoopia, seejärel käivitage uuesti ja seejärel installige oma maitse No Limits ja oletegi valmis voogesitust alustama!

No Limits Magic alternatiivsed versioonid

Maagiat on kohe karbist välja võttes mitut sorti, millest igaüks on mõeldud veidi erinevale publikule. Samuti saate allalaadimiseks valida mitme erineva serveri vahel, kuigi see mõjutab ainult teie edastuskiirust, mitte ehitust ennast.

Piirideta maagia

Eespool käsitletud põhiversioon. Kaasas Kodi täielik re-skin, sealhulgas täiesti uued lisandmoodulid ja palju voogesituse sisu, mis on installitud ja aktiveerimiseks valmis. Faili allalaadimine võib võtta kaua aega ja madala võimsusega seadmetes võib see töötada aeglaselt. Magic on saadaval põhimaitsetes, millest üks on lastele sobilik ja teine ​​sisaldab kõiki täiskasvanutele mõeldud lisandmooduleid.

No Limits Firestick Lite

Kas teil on Fire TV Stick või sarnane väikese võimsusega teleri voogesitusseade? See Magicu versioon on suurepärane valik. Ehitis jätab palju väljamõeldud animatsioone ja menüüsätteid, et pakkuda sujuvamat kogemust, mis sobib riistvarale, millel on salvestusruumi ja RAM-i vähe. Firestick Lite on 188 MB allalaaditav ja saadaval kahes versioonis: üks XXX sisuga ja teine ​​ilma.

Järeldus

No Limits Magic Build on uskumatult lihtne viis Kodi kasutamise alustamiseks. Te ei pea otsima lisandmooduleid ega otsima toimivaid linke uutele voogudele, lihtsalt installige konstruktsioon ja oletegi valmis. Isegi kui ümberkorraldatud liides teid häirib, pakub Kodi selle kohandamiseks või täielikuks väljalülitamiseks palju võimalusi. Kas teil on nippe või näpunäiteid, mida soovite Magicu ehitamise kohta jagada? Andke meile allolevates kommentaarides teada!

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga