Näo ID ei tööta pärast ekraani vahetamist – lahendus

Apple'i seadmed on kallid. Nende garantii on kallis ja nende remont on kallis. Aastate jooksul on iPhone muutunud üha vähem parandatavaks. iFixit on pidevalt hinnanud seadme parandatavust madalaks ja Apple ei hooli probleemi lahendamisest. Apple eelistab oma seadmeid ise parandada ja proovib karistada kasutajaid kolmanda osapoole remonditööde eest.

Näo ID ei tööta pärast ekraani vahetamist

iPhone'i ekraanid on üsna karmid ja peaksite alati oma telefoni ekraanikaitset kasutama. Ekraanikaitsed on muutunud palju vastupidavamaks ja hea kaitse kaitseb teie ekraani. Sellegipoolest juhtub õnnetusi ja võite ikkagi oma ekraani puruneda või puruneda.Parandage Face ID, mis pärast ekraani vahetamist ei tööta

Kui teie ekraan on vahetatud ja asendamise tegi kolmanda osapoole remonditeenus, on Face ID teie seadmes blokeeritud. See ei ole tehtud remonditööde probleem. See on 'kontroll', mille Apple on ekraani parandamisele pannud.

iFixiti järgi , see ei ole tarkvarakontroll. See on riistvaraga seotud. Seal on tüütu protsess, mis hõlmab andurite kinnitamist seadmele pärast ekraani vahetamist. Kui kõik läheb nii, nagu peab, hakkab Face ID uuesti tööle. Ainus probleem on see, et sellist protsessi ei ole keskmisel volitatud remonditöökojal lihtne jälgida. iFixitil on aastatepikkune kogemus ja rohkem teadmisi kui enamikul tehnilistel remonditöökodadel ning ta suudab seda teha, kuid paljude kasutajate jaoks ei pruugi probleemi lahendamiseks vajalikud oskused olla saadaval.

Apple on nüüd kinnitanud et see ei blokeeri enam Face ID-d telefonides, mille ekraani on asendanud kolmanda osapoole remonditeenus. See parandus on tarkvaraparandus. iOS-i värskendus eemaldab piirangu, kuid pole selge, millal värskendus välja tuleb. Saate elada puudega näo ID-ga, kuni värskendus on välja lastud, või proovida lasta seda parandada vastavalt iFixiti kirjeldatud protsessile. Muud saab teha vähe.

Järeldus

Apple aeglustas vanemaid iPhone'e iga uue iOS-i värskendusega ja alles pärast juriidiliste meetmete võtmist lõpetas ta selle tegemise. ELi reguleerivad asutused on propageerinud remondiõigust kui tarbija põhiõigust. See ei ole veel iPhone'ide seadusandlust veel alustanud, kuid kui see nii läheb, peab Apple võib-olla uuesti läbi mõtlema, kuidas ta oma seadmeid toodab. Võib-olla võib Apple'ile sobida seade, mida on võimatu parandada, selle asemel, et oma iPhone'i varuosad oleksid hõlpsasti kättesaadavad, kuid see kõik sõltub õigusaktidest, mida see puudutab, ja sellest, milliseid lünki see telefonitootjale pakub.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist Eelmine Artikkel

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada Loe Edasi

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada