Minecraft ei kasuta GPU-d? Kuidas sundida Minecrafti seda kasutama

Kui soovite arvutis mänge mängida, vajate seda, millel on GPU. Mida uuem on GPU mudel, seda paremini teie mängud töötavad. Mõned mängud võivad töötada ilma GPU-ta, kuid need on kas väga vanad, väga lihtsad või saate nende mängimisel väga madala FPS-i.

Sisseehitatud graafika vs spetsiaalne GPU

Minecraft on rakendus, mis töötab ainult pardal oleva graafikakaardiga. Te ei vaja mängu mängimiseks tingimata GPU-d, kuid nagu varem öeldud, saate vähem kogemusi. Tavalised probleemid, millega silmitsi seisate, peale madala FPS-i, on see, et mängul kulub uute plokkide renderdamiseks kauem aega, teie FOV on palju madalam, animatsioonid kas katkevad või ei tööta üldse. Mängu modimine ei tule kõne allagi.Kui teil on GPU, aitab see mängus eksponentsiaalselt; see renderdab paremini ja töötab sujuvamalt. Mängu liikumine on sujuvam ja selle välimus on tõepärasem, kuigi tase või realistlikkus sõltub GPU võimsusest.

Mõnikord, isegi kui süsteemil on GPU, kipub Minecraft selle asemel kasutama sisseehitatud graafikat. Seda tehes muudab see GPU põhimõtteliselt kasutuks ja teil ei pruugi mängu osas seda üldse olla. Õnneks on Windows 10 puhul Minecrafti GPU-d kasutama väga lihtne panna.

Minecraft ei kasuta GPU-d [FIX]

See parandus töötab Minecraft Java versiooni ja UWP/Bedrocki/Windows 10 versiooni puhul. See töötab olenemata sellest, kas teil on NVIDIA GPU või AMD GPU.

 1. Ava Seaded rakendus.
 2. Mine lehele Süsteem seadete rühm.
 3. Valige Ekraan sakk.
 4. Kerige alla ja klõpsake Graafika seaded .
 5. Graafikasätete aknas avage ' Valige eelistuse määramiseks rakendus ‘ rippmenüüst.
  • Kui teil on Minecrafti Java versioon, valige Klassikaline rakendus.
  • Kui teil on rakenduse Bedrocki versioon, valige Universaalne rakendus.
 6. Avage rippmenüü „Vali rakendus” (UWP-rakenduste puhul) või klõpsake nuppu Sirvi (klassikaliste rakenduste puhul).
 7. Valige Minecraft ja klõpsake Lisama .
 8. Kui Minecraft on lisatud, valige see ja klõpsake Valikud .
 9. Rakenduses Seaded avaneb uus aken kolme erineva valikuga, mille saate valida. Valige Suur jõudlus .
 10. Klõpsake Salvesta .
 11. Kui teil on Minecraft avatud, sulgege see ja avage see uuesti. Mängu käivitamisel kasutab see nüüd spetsiaalset GPU-d pardal oleva graafikakaardi asemel.

Kontrollige: kas Minecraft kasutab GPU-d?

Kontrollimaks, kas Minecraft kasutab GPU-d või mitte, kasutage tegumihaldurit.

 1. Avage Minecraft, valige maailm ja laske sellel laadida. Minimeerige mäng.
 2. Paremklõpsake Tegumiriba ja valige Tegumihaldur kontekstimenüüst.
 3. peal Protsessid otsige Minecrafti.
 4. Valige see ja kontrollige GPU mootor veerg. See peaks lugema GPU 1 näitamaks, et see kasutab GPU-d, mitte sisseehitatud graafikakaarti.

Mida GPU teeb?

GPU või graafikaprotsessor tegeleb mängu välimusega. See on põhiline selgitus, kuid kui me räägime mängudest, ei räägi me ainult värvidest. Selle asemel tegeleme liikuvate piltidega ja pildid ei ole sellised, nagu videos, kus rakendus peab neid lihtsalt läbi mängima.

Mängus muutub renderdatav pilt pidevalt, nt kui olete FPS-is aktiivses võitluses. Mängumaailm mitte ainult ei muutu mängimise ajal, vaid see kohandub ka muutustega, mis on tingitud sellest, kuidas te mängu teiste elementidega suhtlete. Lühidalt öeldes on liikuvaid osi palju ja iga osa mängib rolli selles, kuidas või mida ekraanil renderdatakse.

Kui see renderdamine võtab liiga kaua aega, nt lasete noolega sihtmärki, siis selle mõju, nt lõksu vabastamine või lüliti vajutamine, ei juhtu mõnda aega. Mõnel juhul ei pruugi te seda näha ja näete ainult järelmõju. Võtke Minecraftis liiva näide. Küllaltki rahuldav on lasta õhus hõljuval liivatükil lihtsalt maha kukkuda, kuid ilma GPU-ta võib kukkumine olla aeglane või mängu lihtsalt seiskuda.

Minecraft sai alguse põhimängust, kuid tänaseks on see nii palju muutunud, et ilma GPUta on selle mängimine halb mõte. Arendajad jätkavad selle täiustamist, millest mõnda saab kasutada ainult GPU või võimsa GPU-ga süsteemides.

Kas suutsite oma probleemi lahendada?

PC-mängijate kogukonnas on käimas nali, kus mängijad ostavad või ehitavad platvorme, mis maksavad 2000 dollarit, ja lõpuks mängivad nad sellega Minecrafti. See on kahjutu nali, mida konsoolisõbrad võivad nautida, kuid Minecraftist on saanud üsna võimas mäng.

Kasutajad saavad selles luua keerulisi masinaid ja isegi arvuteid, samas saavad nad ise mängida. See on avatud maailma mäng, mis sisaldab lõpmatuid maailmu, nii et olenemata sellest, kuidas te seda näete, vajab see hästi töötamiseks GPU-d.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)