Looge teenuses Google Photos jagatud album, kuhu teised saavad fotosid lisada

Google on juba pikka aega oma rakendusse koostööfunktsioone lisanud. Meil pole veel YouTube'is jagatud esitusloendeid, kuid Google'i dokumendid on suurepärane viis dokumentide, arvutustabelite ja esitluste koostamiseks. Google Photos on uusim rakendus, mis pakub ühiskasutatavate albumite vormis koostööfunktsiooni. Jagatud album on album, kuhu saate kutsuda teisi inimesi fotosid lisama. Varem võisite alati oma fotoalbumeid jagada, kuid nüüd saavad teised inimesed oma fotosid sinna lisada. Siit saate teada, kuidas luua jagatud fotoalbum ja lubada teistel sellesse panustada.

Külastage teenust Google Photos ja looge jagatud album või valige olemasolev album, mida soovite jagada.luua jagatud album - google fotod

Nimetage oma album ja seejärel klõpsake selle jagamiseks paremas ülanurgas nuppu Jaga. Ilmub hüpikaken albumi lingiga, mida saate jagada. Hüpikaknas on uus valik, mis on vaikimisi sees, „Las teistel lisada oma fotosid”. Loomulikult saate selle välja lülitada, kuid vaikeseade on lubada kõigil, kellega albumit jagate, sellesse fotosid lisada.

jaga Google'i fotoalbumit

Kui teile antakse jagatud albumi link, küsitakse teilt, kas soovite sellega liituda või mitte. Selle eesmärk on vältida kasutajate kutsumist rämpspostiga täidetud albumitesse.

liituge jagatud Google'i fotoalbumiga

Üllataval kombel ei saa ei albumi omanik ega ükski kaasautor albumi värskendamisel hoiatust. Kui aga avate teenuses Google Photos jaotise „Assistent”, näete kõigi jagatud albumitesse tehtud panuste voogu.

Assistent – ​​Google Photos

Funktsioon on kasulik, kui näiteks osalete sõpradega peol või üritusel ja soovite kõigilt pilte saada. Kui fotod on tehtud Androidiga, peaks see muutma selle kasutamise veelgi lihtsamaks ja paremaks.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)