Kuidas Roku jailbreakida ja Kodi installida (täielik õpetus)

Kas teile meeldib Roku mugavus, kuid olete sõltuvuses Kodi voogesituse võimsusest? Noh, täna näitame teile, kuidas neid kahte ühendada – ja see ei nõua isegi vanglamurdmist! Ärge muretsege, see on tegelikult üsna lihtne protsess – juhendame teid samm-sammult läbi, jagades teekonnal mõnda näpunäidet, kuidas mõlemast teenusest maksimumi võtta.

Kas teil on uhiuus Roku, mida soovite kasutusele võtta? Taskukohane ja kaasaskantav voogesitusseade on ideaalne lahendus Netflixi telerisse toomiseks, Hulu vaatamiseks või viimaste spordi- ja telesaadete vaatamiseks. Ainus asi, mis võib Roku veelgi võimsamaks muuta, on see, kui see saaks käivitada tasuta, väga laiendatava avatud lähtekoodiga meediakeskuse tarkvara Kodi.Kas saate Roku vanglasse murda ja Kodi installida? Lühike vastus on ei, mitte täpselt. Selle asemel, et oma Roku jailbreakida, võite kasutada Kodi telerisse toomiseks alternatiivset meetodit. Allpool käsitleme kõiki üksikasju. Enne alustamist veenduge siiski, et võtaksite oma seadme turvalisuse tagamiseks vajalikud sammud, et saaksite Kodi kasutada täieliku privaatsusega.

LÕPPMÜÜK: 2-aastane tehing 70% SOODSAMALT Hankige 1. reitinguga VPN 30-päevane raha tagasi garantii

Enne Kodi kasutamist Rokus hankige hea VPN

Kodi tarkvara ise on tasuta jalegaalne kasutadapaljudel erinevatel seadmetel. Mõned kolmandate osapoolte lisandmoodulid, mida saate kasutada, pole aga nii turvalised, mis tähendab, et Kodi on viimasel ajal saanud halva maine. See on pannud ettevõtted ja Interneti-teenuse pakkujad võtma Kodi kasutajate vastu äärmuslikke meetmeid, jälgides, piirates või isegi blokeerides nende ühendusi automaatselt.

VPN-id võivad teid nende privaatsusohtude eest hõlpsalt kaitsta. Need krüpteerivad kogu teie liikluse, nii et seda pole võimalik lugeda. Häkkerid, valitsusasutused ega Interneti-teenuse pakkujad ei saa kindlaks teha, mida te Internetis teete või milliseid vooge Kodi/Rokus vaatate. Lõpptulemus on lihtne: kui tahad olla ohutu, siis pead seda tegemakasutage Kodiga VPN-i.

NordVPN- Kodi jaoks parim VPN

NordVPN – toimetajate valik Külastage saiti nordvpn.com

Me ei kavatse seda üle kanda: Interneti-teenuse pakkujatele ei meeldi, kui kasutate Kodit, isegi kui voogesitate ainult seaduslikult saadaolevat sisu. Aga koosNordVPN, saate nad oma ettevõttest täielikult välja lukustada, olles kaitstud NordLynxi protokolli kaudu purunematu 256-bitise AES-krüptimisega. See mitte ainult ei takista Interneti-teenuse pakkujatel teie tegevust jälgimast, vaid kaob neil võimalus teie Kodi liiklust piirata.

Kuid seal on rohkem – NordVPN-i tohutu võrk hõlmab enam kui 5800 serverit 59 riigis. See on oluline, sest see suurendab oluliselt Kodi võimet rahvusvahelist sisu voogesitada. Sama protsessi kaudu saate ka oma Roku piirkonda tõhusalt muuta; klõpsake lihtsalt NordVPN-i intuitiivses kasutajaliideses soovitud riigis asuvat serverit ja lõõgastuge, kui VPN tegeleb ülejäänuga.

NordVPN-i lekkekindlad serverid tagavad ka selle, et teie krüptimata andmed ei satuks kunagi valedesse kätesse, nagu ka nende range mittelogimispoliitika. See kõik on täiuslikus pakendis nii Kodi kui ka Roku jaoks.

Lugege meie täismahusNordVPN-i ülevaade.

Plussid
 • Väga soodsad plaanid
 • Ulatuslik serveripark üle 5400 erineva serveriga
 • Võimaldab mitut ühendust (6 seadet)
 • Range nulllogipoliitika nii liikluse kui ka metaandmete puhul
 • Klienditeenindus (24/7 vestlus).
Miinused
 • Rakenduses ei saa linna või provintsi määrata.
PARIMAD VPN-KOODID: NordVPN võimaldab teil pääseda juurde Kodi rahvusvahelisele sisule, vältides samal ajal Interneti-teenuse pakkuja piiramist. Saate 3-aastasele plaanile tohutu 68% allahindluse (3,71 dollarit kuus), mida toetab probleemideta 30-päevane raha tagasi garantii.

Kas saate Kodi installimiseks Roku vangistada?

Jailbreak viitab tavaliselt seadme häkkimisele, et võimaldada sellel käitada laiemat valikut tarkvara. Kas teil pole lubatud iOS-i oma lemmikrakendust installida? Jailbreak see ja tee seda ikkagi! Android ja Fire TV seadmed nimetavad seda tavaliselt juurdumiseks, kuid põhiprintsiip on sama.

Roku ise kasutab oma operatsioonisüsteemi nimega Roku OS, mis ei ühildu tavaliste Androidi või iOS-i jailbreak-meetoditega. Kuid hea uudis on Roku tegelikult ei nõua igasugune jailbreaking selle täieliku funktsionaalsuse saavutamiseks. Saate hõlpsasti lisada kanaleid, sealhulgas kohandatud kodus valmistatud kanaleid, ilma häkkimiseta.

Jailbreakingu asemel peegeldage Kodi oma Rokule

Allpool vaatleme parimat alternatiivset meetodit Kodi oma Roku seadmesse hankimiseks. Kuna jailbreak ei ole võimalik ja kuna Kodi ei toeta Roku OS-i, kasutame lihtsalt teisest seadet ja peegeldame Kodi otse Rokule, kena ja lihtne.

1. samm – lubage Roku ekraani peegeldamine

Enne kui saate midagi oma Roku peegeldada, peate ekraani peegeldamise sisse lülitama. Seda on täiesti ohutu teha ja see võtab vaid mõne sekundi.

 1. Minge oma Roku juurde ja vajutage nuppu Kodu peamenüüsse pääsemiseks.
 2. Minema Seaded > Süsteem
 3. Vali Ekraani peegeldamine menüüst.
 4. Valige suvandi Ekraani peegeldamise režiim kõrval kas Küsi või Alati luba .
 5. see on kõik! Tagasi oma juurde Roku avakuva .

2. samm – installige Kodi teise seadmesse (Android)

Nüüd, kui teie Roku on kasutamiseks valmis, peate Kodi teises seadmes ette valmistama. Kasutatav riistvara pole tegelikult oluline, kuni see on võimeline teie koduvõrku üle kandma. Parimate tulemuste saamiseks soovitame kasutada Kodi koos Androidiga, nii et seda käsitleme allpool. Sa saad ka installige Kodi Fire Stickile kui soovite, kuigi te ei saa seda antud juhul Rokule peegeldada.

 1. Avage oma Android-nutitelefonis või -tahvelarvutis Google Play pood .
 2. Puudutage valikut otsing baari ja sisenege Kodi.
 3. Kodi meediakeskuse rakendus peaks ilmuma esimese otsingutulemusena.
 4. Puudutage Kodi ikooni , seejärel valige roheline Installige nuppu.
 5. Nõustuge lubadega küsib, kui seda küsitakse. Kodi kasutamine on täiesti ohutu.
 6. Käivitage Kodi oma Android-seadmes, et veenduda selle toimimises.

3. samm – seadistage ekraani peegeldamine

Kõik Kodiga kasutatavad seadmed vajavad nüüd ekraani peegeldamise seadistamiseks. Alltoodud sammud võimaldavad teil funktsioonid kiiresti sisse lülitada, et saaksite mõnda filmi vaatama hakata!

  1. Puudutage oma Android-seadmes menüünuppu ja otsige üles seadete ekraan .
  2. Kerige alla jaotiseni Seade ja seejärel valige Ekraan .
  3. Otsige üles ekraani peegeldamise võimalus ekraanil. Kui te seda ei näe, vaadake näpunäiteid allolevast lõigust.
  4. Avage ekraani peegeldamise valikud.
  5. Kui olete oma Roku õigesti seadistanud, peaksite seda nägema ekraani peegeldamise ekraanil.
  6. Puudutage loendis oma Roku seadet, siis algab casting.

Asjade edasiseks segamiseks annavad paljud Androidi tootjad ekraani peegeldamisele teistsuguse nime. Võite näha seda loendis Smart View, SmartShare, AllShare Cast, Wireless Display, Display Mirroring, Screen Casting või lihtsalt Cast.

4. samm – käivitage ekraani peegeldamine

Nüüd, kui teie Roku on seadistatud ja teie teisene seade on ülekandmiseks valmis, saate lõpuks hakata Kodi vaatama! See on lõbus ja lihtne osa ning kui järgisite ülaltoodud samme, peaksite saama selle ilma tõrgeteta lahti tõmmata.

 1. Lülitage teler sisse ja veenduge, et teie Roku on ühendatud ja aktiivne .
 2. Avage Kodi oma Androidis või muus mitte-Roku seadmes.
 3. Valige film või telesaadet voogesitamiseks.
 4. Käivitage mängija ja käivitage video .
 5. Hetke pärast peaks sisu teie teleris kuvama.

Kui midagi läheb valesti, on kõige tõenäolisem kandidaat teie WiFi-võrk. Nii seade, millest ülekandte, kui ka Roku peavad ekraani peegeldamise toimimiseks kasutama sama traadita ühendust. Sa ei saa istuda kohvikus ja peegeldada midagi näiteks oma maja jaoks. Veenduge, et mõlemad seadmed kasutaksid sama WiFi-signaali ja saate hakkama.

Androidi voogesituse alternatiivid

Ülaltoodud juhendis käsitlesime, kuidas peegeldada ekraani Android-seadmest teleris Roku. Kõigil pole aga Androidi tahvelarvutit või nutitelefoni ja isegi kui teil on, siis võib-olla soovite seadistada Kodi mõnel muul riistvaral? Ärge muretsege, me oleme teiega kaetud!

Ekraanipeegel Kodi Rokusse Windowsist

Windows on maailma kõige levinum arvuti operatsioonisüsteem. Samuti juhtub, et sellel on just õiged tööriistad, mis on vajalikud Kodi ja Roku peegeldamiseks. Järgige allolevat juhendit (järjekorras), et kõik seadistada. Ärge laske end heidutada vajalike sammude arvust, see pole nii keeruline, kui arvate.

Esiteks peame installima Kodi teie Windowsi masinasse. Kui teil see juba on, liikuge julgelt järgmise jaotise juurde.

 1. Külastage Kodi ametlik veebisait et saada programmist värske ja puhas koopia.
 2. Klõpsake nuppu sinine allalaadimisnupp ekraani ülaosas.
 3. Kerige alla oma operatsioonisüsteemini , mida tähistavad ikoonid.
 4. Klõpsake vastavat ikooni ja avaneb uus aken.
 5. Veenduge, et Soovitatav vahekaart on valitud.
 6. Klõpsake nuppu installinupp keskuse lähedal, et alustada Kodi allalaadimist.
 7. Kui Kodi on alla laaditud, installige see oma seadmesse , seejärel käivitage see, et veenduda selle toimimises.

Järgmisena on aeg seadistada Windowsi jaoks ekraani peegeldamine. Pange tähele, et kuigi Windows on võimeline seda tegema, ei toeta kõik riistvara ülekandmist. Kui allolevaid valikuid teie süsteemis ei kuvata, ei saa te Kodi oma Windowsi arvutist üle kanda. Sujuvate tulemuste saamiseks proovige selle asemel kasutada Android-telefoni.

 1. Ava juhtimiskeskus puudutades seadme tegumiriba paremas alanurgas ekraaniikooni. Selle menüü otse avamiseks võite vajutada ka Windowsi klahvi ja P (Win+P).
 2. Vaadake lamedaid ikoone ja valige see, mis ütleb Projekt .
 3. Vali Ainult arvutiekraan nimekirjast.
 4. Järgmisel ekraanil valige oma Roku seade .
 5. Klõpsake selleks alustage ekraani peegeldamist .

Nüüd pole vaja teha muud, kui käivitada Kodi ja alustada sisu voogesitust. Saate seda teha oma Windowsi arvutis olevate filmidega või voogesitada otsevideoid, spordi- ja telesaateid ühest Kodi tuhandetest suurepärastest lisandmoodulitest. See on teie valik!

Kasutage Kodi Roku ekraanipeegeldamiseks Maci

Kahjuks kasutavad Maci arvutid peegelpildi kuvamiseks ja sisu ülekandmiseks Maci seadmetesse ja seadmetest patenteeritud AirPlay tehnoloogiat. See tähendab, et enamik mitte-Maci riistvara ei suuda teie Apple'i seadme, sealhulgas Roku sisu peegeldada. Värskendusi ega lahendusi pole saadaval, kuigi on olemas kummaline alternatiiv, mille saate kasutusele võtta, kui teie Rokus peab kindlasti olema Kodi ja teie käsutuses pole muid võimalusi.

Plex on uskumatult kasulik ja üllatavalt paindlik tarkvara, mis võimaldab teil sisu ühest seadmest teise voogesitada. Sellel on rakendused saadaval peaaegu iga planeedi seadme jaoks, sealhulgas Roku ja Maci jaoks. Saate tegelikult installida Kodi oma Maci, seejärel lisada Kodile Plexi laienduse ja kasutada seda teatud sisu voogesitamiseks oma Rokusse. See pole nii täisfunktsionaalne kui Kodi ise ja tehniliselt ei vaja te Kodi suure osa peegeldamisest.

Alustuseks minge oma Roku kanalijuhendisse ja installige sealt Plexi rakendus. See on vajalik esimene samm, seega ärge jätke seda vahele. Järgmisena vaadake meie näpunäiteid selle kohta, kuidas seda tehainstallige ja kasutage Plex Media Serverit. See aitab teil arhiveeritud sisu voogesitada Macist teise Plexi toega seadmesse.

Nüüd peame installima Kodi teie Maci. See on lihtne osa, nii et järgige neid lühikesi samme järjekorras.

 1. Külastage Kodi ametlik veebisait et saada programmist värske ja puhas koopia.
 2. Klõpsake nuppu sinine allalaadimisnupp ekraani ülaosas.
 3. Kerige alla oma operatsioonisüsteemini , mida tähistavad ikoonid.
 4. Klõpsake vastavat ikooni ja avaneb uus aken.
 5. Veenduge, et Soovitatav vahekaart on valitud.
 6. Klõpsake nuppu installinupp keskuse lähedal, et alustada Kodi allalaadimist.
 7. Kui Kodi on alla laaditud, installige see , seejärel käivitage see, et veenduda selle toimimises.

Nüüd külastage meie õpetust, kuidas seda tehainstallige Kodi jaoks Plexi lisandmoodul. See võimaldab teil lisada Plexi oma Maci Kodile. Kui kõik ülaltoodud sammud on lõpule viidud, saate käivitada oma Rokus Plexi, käivitada oma Macis Kodi, pääseda juurde Kodis asuvale Plexi lisandmoodulile, ühendada need kaks oma koduses WiFi-võrgus ja seejärel kasutada neid. Kodi sisu voogesitamiseks ühest seadmest teise.

See on kohmakas seadistus, kuid see võib toimida näpuotsaga. Plexi installimine Kodi kaudu ei paku palju lisafunktsioone, nii et kui see on salvestatud sisu, mida soovite voogesitada ja peegeldada, kasutage lihtsalt Plexi eraldi.

Kui Kodi omamine on tõesti oluline, saate oma Roku ja Roku asendamiseks valida ka Fire Sticki installige Kodi otse sellesse . See annab teile juurdepääsu suuremale osale samast sisust nagu Roku, lisaks on see kiire jailbreak ja Kodi juurdepääs.

Kandke Kodi üle iOS-ist Rokusse

Erinevalt Maci seadmetest on tegelikult kiire ja lihtne viis iOS-i sisu peegeldamiseks iPhone'ist või iPadist Roku seadmesse. See hõlmab Roku ametlikku rakendust ja see on tõesti kõik! Alustamiseks järgige allolevaid samme.

 1. Veenduge, et teie Roku ekraani peegeldamine on õigesti seadistatud. Juhiste saamiseks vaadake juhendit esimeses jaotises.
 2. Veenduge, et teie Roku ja teler oleksid sisse lülitatud ja sisu vastuvõtmiseks valmis.
 3. Installige Kodi oma iOS-i seadmesse . Kui te pole kindel, kuidas seda teha, vaadake meie ülevaadet ja juhendit:Mis on iPhone'is
 4. Laadige alla ametlik Roku rakendus iOS-i jaoks.
 5. Installige rakendus oma iPhone'is või iPadis ja käivitage see.
 6. Kerige valikuni Mängi Rokus oma Roku rakenduse jaotises.
 7. Nüüd avage Kodi ja valige film teleris voogesituse alustamiseks.

Järeldus

Kuigi te ei saa Rokut otse vanglasse murda ja sellele Kodi tarkvara installida, saate samale sisule juurdepääsu saamiseks kasutada lihtsat lahendust. Ekraani peegeldamine on võimas tööriist, millel on palju erinevaid rakendusi, sealhulgas Kodi sisu telerisse ülekandmine. Ülaltoodud juhendi abil saate kõik kiiresti tööle panna!

Kas teil on meie paigaldusjuhiste kohta küsimusi? Võtke meiega ühendust allpool olevas kommentaaride jaotises!

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga