Kuidas mängida Grand Theft Auto 4 Linuxis

Grand Theft Auto 4 on mäng, mille on välja töötanud Rockstar Games. See ilmus 2009. aastal kriitikute osaliseks ja keskendub Serbia immigrandi nimele Niko Bellic, kes läbib organiseeritud kuritegevuse.

Grand Theft Auto 4 (või GTA 4, nagu sellele viidatakse) töötab Linuxis, ehkki selle täiuslikuks töötamiseks on vaja pisut nuputamist. Kui teile meeldib Grand Theft Auto frantsiis ja olete GTA 4 fänn, siis see juhend meeldib teile. Järgige teksti, et saada teavet selle kohta, kuidas mäng oma Linuxi süsteemis tööle panna!

Märkus. Grand Theft Auto 4 ei ole enam Steami poest ostetav. Kui soovite, et GTA 4 töötaks Linuxis Steami kaudu, peab teil see mäng juba olema ja see teie teegis olema.GTA 4 seadistamine

GTA 4 käivitamine Steam Play kaudu on võimalik, kuigi mõned kasutajad seda teevad ProtonDB on teatanud probleemidest. Piisab, kui öelda, et see ei tööta 100% ajast, kuid proovimist tasub siiski teha, eriti kuna Steam Play on traditsioonilise Wine'iga võrreldes kõige lihtsam seadistada. GTA 4 seadistamise alustamiseks Steam Play abil järgige allolevaid samm-sammult juhiseid.

Samm 1: Esimene samm GTA 4 Linuxis tööle panemisel on Steami kliendi installimine. Avage terminali aken, vajutades Ctrl + Alt + T või Ctrl + tõstuklahv + T klaviatuuril. Seejärel sisestage allolevad käsud, mis vastavad teie kasutatavale Linuxi OS-ile.

Ubuntu

|_+_|

Debian

|_+_|

Arch Linux

|_+_|

Fedora

Hankige Fedoras Steam Flatpaki rakenduste poe kaudu.

OpenSUSE

OpenSUSE kasutajad peaksid järgima Flatpak Steami installijuhiseid, et rakendus oleks kõige lihtsam tööle panna.

Flatpak

Steami tööle panemiseks Flatpaki kaudu veenduge, etFlatpaki käitusaeg on teie Linuxi arvutis seadistatud. Seejärel kasutage Steami käivitamiseks allolevaid käske.

|_+_|

2. samm: Pärast Steami rakenduse installimist oma Linuxi arvutisse logige sisse oma Steami kontole, kasutades ekraanile ilmuvat sisselogimisdialoogiboksi.

3. samm: Pärast sisselogimist leidke Steami seadete ala ja lubage Steam Play funktsioon. Lubage kindlasti Steam Play lubamise valik kõigi pealkirjade jaoks, kuna GTA 4 ei tööta ilma selle sätteta.

Kas teil on probleeme Steam Play seadistamisega oma Linuxi arvutis? Järgige seda juhenditsiin.

4. samm: Leidke Steamis nupp Library ja klõpsake seda. Seejärel leidke otsingukast ja tippige väljale Grand Theft Auto 4, et leida GTA 4.

5. samm: Valige otsingutulemustes GTA 4, seejärel klõpsake sinist Installi nuppu, et alustada mängu allalaadimist oma Linuxi arvutisse. Pidage meeles, et GTA 4 on 13 GB mäng, seega võib selle valmimine veidi aega võtta. Ole kannatlik!

6. samm: Kui GTA 4 on teie Linuxi arvutisse alla laaditud, paremklõpsake seda vasakpoolsel külgribal ja valige paremklõpsumenüüst Atribuudid. Sealt leidke vahekaart KOHALIKUD FAILID ja klõpsake sellel hiirega.

7. samm: Klõpsake vahekaardil KOHALIKUD FAILID nuppu SIRVI KOHALIKE FAILID…, et pääseda failihalduri abil juurde oma Linuxi arvutis olevatele mängufailidele.

8. samm: Laadige alla xlive.dll failist arhiiv.org . Xlive.dll on GTA 4 modifikatsioon, mis keelab Microsofti mängud Windows Live'ile – teenuse, mis on nüüd katki ja takistab GTA 4 käivitamist, kui see on lubatud.

The xlive.dll fail peaks asuma samas kataloogis GTAIV.exe ja Käivitage GTAIV.exe .

9. samm: Leidke Steamist roheline nupp Play ja käivitage mäng. Pidage meeles, et kui vajutate nuppu Esita, proovib Steam installida mitu Windowsi komponenti, et GTA 4 töötaks õigesti. Selle protsessi käigus vajutage Windows Live ID installiprogrammis ja Windows Live'i installiprogrammis Games for Windows nuppu CANCEL.

Märkus. Kui te ei vajuta Windows Live'i installiprogrammis nuppu Tühista, et takistada Steamil Windows Live'i jaoks katkiste mängude installimist, peate kordama 8. sammu ja installima uuesti. xlive.dll .

Pärast rohelisel nupul Esita klõpsamist ilmub hüpikaken. Mängu alustamiseks valige Mängi.

Märkus. Kui GTA 4 ei käivitu, avage atribuudid, märkige ruut valiku Sundima kindla Steam Play ühilduvustööriista kasutamist ja valige Proton 4.11 ning see peaks laskma teil seda käivitada.

10. samm: Laske mängul minut aega joosta. Seejärel, kui minut on möödas ja kõik tundub hea, klõpsake uue mängu alustamiseks nuppu Start.

Veaotsing

Tänu Steam Play uusimale Protonile peaks GTA 4 töötama väga sujuvalt, ilma graafikat muutmata. Kui teil on aga tõsiseid probleeme selle mängu hea toimimisega, on parim võimalus registreeruda Protondb.com . See on veebisait, kus kasutajad arutavad erinevaid mänge, mis töötavad Steam Play/Protonis. Sa võid kasutada Protondb.com tõrkeotsinguks ja GTA 4 Linuxis käitamisega seotud probleemide lahendamiseks.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s