Kuidas leida praegust töölaua taustapilti operatsioonisüsteemis Windows 10

Windows 10 jätab meelde paar viimast pilti, mille määrasite töölaua taustaks. Sellel on rakenduses Seaded lihtne ümberlülitusfunktsioon, mis võimaldab teil ühe klõpsuga taustaks määrata hiljuti tehtud taustapildi. Kui avate rakenduse Seaded ja avate Isikupärastamine> Taust, näete viit viimast pilti, mida töölaua taustaks kasutasite, sealhulgas praegust. Windows 10 salvestab nende piltide koopiad, nii et isegi kui algse pildi kogemata kustutate, ei kaota te oma töölaua tausta. Kui kustutate pildi kogemata, saate selle Windows 10 koopiast tagasi saada. Windows 10 praeguse töölaua taustpildi leiate järgmiselt.

c

Kui soovite saada oma hiljutise taustapildi koopiat, avage esmalt rakendus Seaded ja määrake pilt taustaks.

Järgmisena avage File Explorer ja tippige aadressiribale järgmine tekst. Vajutage sisestusklahvi. Selleks ei ole teil vaja administraatoriõigusi ja te ei pea aadressis midagi muutma.



|_+_|

Siia salvestatakse praeguse töölaua taustapildi koopia. Ärge liigutage / lõigake pilti. Tehke sellest koopia kohta, kus te seda ei kaota ega kogemata kustutage.

Kui te ei leia siit oma praeguse töölaua taustapildi koopiat, proovige selle asemel seda aadressi. Nagu varemgi, peate selle sisestama ainult File Explorerisse ja te ei vaja asukohale juurdepääsuks administraatoriõigusi.

|_+_|

Kui sisestate selle asukoha File Explorerisse, palutakse teil pildi vaatamiseks valida rakendus. Rakendus Fotod võiWindowsi fotovaaturtöötavad mõlemad.

Sellel asukohal ja sellel väikesel näpunäitel on oma piirang. Näiteks kui otsitavat taustapilti enam rakenduse Seaded vahekaardil „Taust” ei kuvata, ei saa te seda taastada. See töötab teie viimase viie taustapildiga, kuid mitte midagi vanemat.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga