Kuidas keelata 'Video peatatud'. Jätkake vaatamist YouTube'is Chrome'is

Videod on mõeldud vaatamiseks, mis tähendab, et kui vaatate YouTube'i, eeldab veebisait, et te pole seda taustale saatnud. Kõik ei vaata YouTube'i nii. Veebisait võimaldab teil luua esitusloendeid ja kui need on muusika esitusloendid, mida kuulate, ei pea vahekaart tegelikult olema ees. Saate selle saata taha või minimeerida akna, milles see on avatud. YouTube ei saa aru, kas see on taustal või mitte, kuid ta saab aru, kui te pole mõnda aega veebisaidiga suhelnud, ja siis see peatub. esitatav video. Näete teadet „Video on peatatud”. Jätkake viipa vaatamist. Vaatamise jätkamiseks peate klõpsama nuppu Jah.

Funktsiooni „Video peatatud” keelamiseks. Jätkake vaatamist, peate kasutama laiendust nimega YouTube NonStop . See on Chrome'i laiendus, nii et see lahendus kehtib ainult Chrome'i ja kaEdge'i arenduse beetaversioon, kui te seda kasutate.Installige YouTube NonStop saidilt Chrome'i veebipood ja see hoolitseb ülejäänu eest. Võite jätta YouTube'i taustal töötama ja laiendus ei peata video esitamist, kui te pole veebisaidiga pikka aega suhelnud.

YouTube lisas selle viipa umbes kaks aastat tagasi. See oli siis juhuslik ja mitte kõik kasutajad ei näinud seda. Tundub, et see kuvatakse ainult siis, kui olete YouTube'i sisse logitud ja olete seda liiga kaua vaadanud.

See funktsioon on mõeldud andmete säästmiseks ja võib-olla isegi aku säästmiseks, kui vaatate sülearvutiga, mis pole ühendatud. Kui video esitamist jätkatakse, kulutab see rohkem andmemahtu, eriti kui teil onautomaatesitus lubatud. Samal ajal tühjeneb aku palju kiiremini, kuna mängite meediat ressursse näljases brauseris. Viip pole otstarbetu, kuid peaks olema võimalus see välja lülitada.

Laiendus on passiivne; saate selle peita ülevoolumenüüs võilaienduste menüü. Te ei saa seda sisse ega välja lülitada. Saate selle keelata, kui soovite funktsiooni tagasi saada (või desinstallida), kuid väljalülitusnuppu pole. Kui eelistate Firefoxi Chrome'ile, ei tundu selle jaoks olevat lisandmoodulit, mis saaks sellest funktsioonist lahti saada. Mainisime, et viipa ei kuvata, kui vaatate ilma sisselogimata. Kui saate vaadata ilma sisselogimata, ei pruugi te viipa näha. Loomulikult tähendab see vaatamiste ajaloo puudumist ja te kaotate juurdepääsu oma esitusloenditele ja kanalite tellimustele.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga