Kuidas alla laadida originaal Microsoft FreeCell opsüsteemis Windows 10

Microsoft oli varem Windowsi vanemasse versiooni installinud mõned mängud. Need mängud olid lihtsad kaardimängud, kuid muutusid erakordselt populaarseks.

Windows 10-ga lõpetas Microsoft oma populaarsed mängud. Selle asemel oli Windows 10-s Candy Crash, mis on kolmanda osapoole mäng ja see ei meeldi kellelegi. Kolmandate osapoolte kaardimängudest, mida kasutajad saavad Windows 10-sse installida, pole puudust, kuid kui tunnete nostalgiat algse Microsoft FreeCelli mängu järele, saate selle siiski alla laadida.

Algne Microsoft FreeCell opsüsteemis Windows 10Algne Microsoft FreeCell Windows 10 jaoks

FreeCell oli üks Windows 7-le eelinstallitud kaardimängudest. Kui teieinternet oli kunagi maas,see oli parim mäng, mida mängida aja veetmiseks.

Laadige alla Microsoft FreeCell Windows 10 jaoks

Microsoft on teadlik, et FreeCell oli väga armastatud mäng, mistõttu andis ettevõte selle uuesti välja UWP-rakendusena. Seejuures muutis see kasutajaliidest nii palju, et rakendust on võimatu ära tunda. Algse mängu hankimiseks peate pöörduma kolmandate osapoolte tarkvarahoidlate poole.

    Laadige alla Microsoft FreeCellalates Archive.org. Pakkige ZIP-fail välja. Käivitage EXEadministraatori õigustega. Valige keel. Tühjendage kõigi mängude märge, välja arvatud FreeCell(saate installida ka teisi mänge, hoides need märgituna). Klõpsake nuppu Installi. Käivitage mängmenüüst Start.

Ühilduvus

Need mängud olid algselt mõeldud töötama operatsioonisüsteemis Windows 7, kuid paljud Windows 7 rakendused, mida pole uuendatud, töötavad endiselt Windows 10-s üsna hästi. Need konkreetsed mängud ühilduvad Windows 10 uusima versiooniga. Kasutajaliides on sama ja muudatusi pole tehtud. mängule tehtud kapoti all.

Kui olete mängude pärast mures või EXE-fail pole turvaline, saate selle käitada läbi VirustTotali skannimise. Skaneerisime selle postituse kirjutamise ajal EXE-faili ja leidsime, et see on ohutu.

Muud mängud, mida saate saidil Archive.org saadaolevast paketist installida, hõlmavad kaMiinijahtija, Male, Mahjong, Solitaire ja Spider Solitaire.

Järeldus

Iga Microsofti väljatöötatud ja Windows 7-sse vaikimisi lisatud mängu jaoks on palju kolmanda osapoole mänge. Enamik neist on tasuta ja väike osa on tasuline. Ainus probleem on see, et vähesed, kui üldse, pakuvad kasutajatele sama segavat ja puhast kasutajaliidest, mida tegi Microsofti mängu algne FreeCell.

Kasutajad, kes soovivad pärandmängu käivitada, ei tee seda alati, sest nad on nostalgilised. Mängud olid suurepärased vabaaja lõbutsemiseks ja on kahju, et Microsoft loobus neist kolmandate osapoolte mängude kasuks, mida kasutajad eelistaksid oma süsteemidest eemal hoida.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga