Kodi töötab aeglaselt: 6 parandust Kodi kiirendamiseks ja täiustamiseks

Kodi tähendab voogesitust, kuid kui seisate silmitsi kardetud puhverratta või mittereageeriva kasutajaliidesega, kogete tõenäoliselt pigem frustratsiooni kui meediumitarbimise õndsust. Aga me oleme teid kaitsnud; vaadake meie 6 kiiret ja lihtsat parandust, et kiirendada oma Kodi voogusid ja naaske oma lemmiksisu nautima!

Kodi on parim asi, mis on filmidega juhtunud alates videomakist. Tarkvara võimaldab teil voogesitada kvaliteetset sisu paljudes seadmetes, pääsedes juurde videotele ja saadetele kõigist maailma nurkadest. Kuigi uute filmide avastamine ja vanade lemmikutega tutvumine on lõbus, võib pidu sageli seiskuda, kui kogete sageli Kodi aeglustumist.Olenemata sellest, millist seadet te kasutate, saate Kodi sujuvamaks muutmiseks ja kiirendamiseks kasutada palju nippe. Alates uutest nahkadest kuni konfiguratsioonilülitite ja spetsiaalsete lisandmooduliteni lugege edasi, et näha mõningaid kõige tõhusamaid viise Kodi kiirendamiseks.

LÕPPMÜÜK: 2-aastane tehing 70% SOODSAMALT Hankige 1. reitinguga VPN 30-päevane raha tagasi garantii

Hoidke VPN iga kord aktiivsena, kui voogedate

Internetis turvalisuse tagamine on tänapäeval suur probleem isegi tavaliste Interneti-kasutajate jaoks. Kodi fännidel on loendisse lisamiseks mõned lisamured, kõik tänu piraatlusele suunatud Kodi lisandmoodulitele pööratud tähelepanule. Kodiga voogesituse ajal VPN-i kasutades saate kaitsta end Interneti-teenuse pakkujate ja järelevalvega rahulolevate valitsusasutuste piiramise eest. VPN-id krüpteerivad teie andmed, et kolmandad osapooled ei saaks neid lugeda. Keegi ei tea, mida te vaatate, kui VPN on aktiivne, mistõttu on see üks väheseid meetodeid võrgus turvalisuse tagamiseks.

NordVPN- Parim VPN puhvrivabade Kodi voogude jaoks

NordVPN – toimetajate valik Külastage saiti nordvpn.com

NordVPNteeb Kodi osas kõik õigesti. See on algselt saadaval kõigis populaarseimates Kodi seadmetes, nagu Amazon Firestick, Android-tahvelarvutid, iOS-i seadmed ja palju muud. Ja need VPN-rakendused on kerged ja tundlikud – isegi vanemates piiratud töötlemisvõimsusega seadmetes. Seega ei konkureeri NordVPN teie voogesitusrakendustega.

Kuid NordVPN ei piirdu sellega, et ei tee kahju; see on tegelikult üks parimaid viise tagada, et teie voogesitus oleks alati kiire ja puhvervaba. Lõppude lõpuks on Interneti-teenuse pakkujad enamasti süüdi aeglases Interneti-kiiruses. Nad peavad esmatähtsaks teie Kodi liikluse jälgimist ja vähendavad seda, kui nad arvavad, et teil on nende kulul liiga palju lõbusat olnud, kasutades palju ribalaiust nõudvaid tegevusi, nagu voogesitus, mängimine ja allalaadimine. Kuid NordVPN-i 256-bitine AES-krüptimine peidab selle liikluse täielikult, muutes teid võimatuks piiramisega sihtida, rääkimata mitmest tüüpi küberrünnakutest.

Ja NordVPN-i tohutu võrguga, mis koosneb enam kui 5800 serverist 59 riigis, saate võltsida teise riigi piirides registreeritud virtuaalset IP-d. See võimaldab teil mööda minna geoblokkidest, mis muidu piiravad teie juurdepääsu – ilmselge õnnistus Firesticki kasutajatele, kes armastavad rahvusvahelist sisu – või kes reisivad palju. Ribalaiusel, serveri vahetamisel või liikluse tüübil pole kunagi mingeid piiranguid, nii et voogesitage kõike, mis teile meeldib – ka NordVPN ei pea kunagi teie tegevuste kohta logisid, seega on see kõik täiesti anonüümne.

Lugege meie täismahusNordVPN-i ülevaade.

Plussid
 • Optimeeritud serverid Netflixi deblokeerimiseks
 • Enamik VPN-servereid erinevate IP-aadressidega
 • Võimaldab ühendada kuni 6 seadet korraga
 • Puuduvad logid ja krüptitud ühendused täieliku privaatsuse tagamiseks
 • 24/7 reaalajas vestlus.
Miinused
 • Väga vähe
 • Rakenduses ei saa linna või provintsi määrata.
PARIMAD VPN-KOODID: NordVPN on Kodiga kasutatav kõige turvalisem VPN, mis kiirendab teie vooge, varjates teie liiklust Interneti-teenuse pakkuja piirangute eest. Saate 3-aastasele plaanile tohutu 68% allahindluse (3,71 dollarit kuus), mida toetab probleemideta 30-päevane raha tagasi garantii.

Levinud aeglustumise probleemid, mida saate lahendada

Tarkvara roomamise aeglustamiseks on sama palju võimalusi kui installitava tarkvara jaoks. Kodi on äärmiselt usaldusväärne, kuid see pole kiirusprobleemide suhtes immuunne, eriti niširiistvaraosade puhul. Kontrollige allolevat loendit, et näha, kas teie probleem on kiire lahendus, ja seejärel lugege läbi järgmised soovitused, et Kodi lõplikult sujuvamaks muuta.

  Krahh või külmumine– Mõned kokkujooksmised on tavalised (vt allpool), kuid teised on nii ebamugavad kui ka täiesti tüütud. Sellised probleemid on üldiselt seotud teie operatsioonisüsteemi ja Kodi endaga, mitte millegagi, mille olete installinud. Proovige Kodi värskendada uuemale versioonile või taaskäivitada seade. Kogelev video- Enamik kasutajaid segab seda Interneti-probleemiga, kuid kui video seiskub ja algab kiiresti, peaaegu nagu keegi vajutaks suure kiirusega pausi/pausi tühistamise nuppu, tähendab see, et teil on tõsiseid kaadrisagedusega probleeme. Selle põhjuseks on tõenäoliselt vähese võimsusega riistvara, mis ei suuda HD- või 4K-video nõudmistega sammu pidada. Lülituge madalama kvaliteediga voogudele või proovige seda tugevamas süsteemis. Sage video puhverdamine- Kui video peatub pidevalt puhverdamisel, on teie probleem tõenäoliselt seotud teie Interneti-ühendusega, mitte tingimata Kodi endaga. Puhverdamine on piisavalt levinud probleem, mistõttu kirjutasime selle parandamiseks terve juhendi:Kuidas peatada Kodi puhverdamine
 • Aeglane menüü - Kui Kodi kerib ikoone teokiirusel, proovib see laadida liiga palju üksusi, et teie riistvaraga sammu pidada. Asjade kiirendamiseks minge kergele nahale või tühjendage vahemälu.

Kuidas Kodi kiirendada

Täiustage Kodi seadeid muutes

Kodi teeb peaaegu kõike võimalikult tõhusalt kohe karbist välja võttes. Enamik kasutajaid ei pea kunagi puudutama seadete menüüd, et saada võimalikult kiire kogemus. Kodi järgib mõningaid visuaalseid nüansse, mis ei pruugi teie meediakeskuse tegevustele midagi lisada. Järgige allolevaid samme, et need keelata ja installimisel kiirust rohkem välja pigistada.

 1. Minge Kodi peamenüüsse ja klõpsake hammasrattaikooni.
 2. Valige Liidese sätted
 3. Klõpsake allosas hammasratta tekstil, kuni see ütleb ekspert
 4. Klõpsake vasakpoolse menüü ülaosas valikul Nahk
 5. Kui te ei kasuta Estuaryt, Kodi vaikenahka, võiksite sellele nüüd lülituda. Järgmised konfiguratsiooniseaded on loodud Estuary niigi kiire liidese ärakasutamiseks.
 6. Klõpsake nuppu Konfigureeri nahk…
 7. Veenduge, et jaotises Üldine nahaseadetes oleksid järgmised valikud VÄLJA lülitatud: |_+_|

 1. Minge vahekaardile Kunstiteos.
 2. Lülitage suvand Kuva meediafanart taustana VÄLJA.

Sujuvama Kodi kogemuse saamiseks kasutage kiiremat nahka

Kodi on lihtne kohandada, mistõttu on nii palju inimesi arenenuduued teemad ja nahadtarkvara jaoks. Paljud neist korraldavad mõne Kodi põhiliidese ümberet oleks lihtsam juurdepääs vajalikule sisule. Teised lähevad natuke hulluks ja viskavad sulle igasuguseid animatsioone ja pilte näkku. See võib tunduda atraktiivne, kuid see võib muuta Kodi aeglaseks, peaaegu kasutuskõlbmatuks tarkvaraks.

Oleme käsitlenud mõningaid 2017. aasta parimaid Kodi konstruktsioone ja andnud isegi ülevaate kümme viimast Kodi ehituse lemmikut . Enamik neist on mõeldud konkreetseks otstarbeks, näiteks spordiülekande otseülekannete vaatamiseks või HD-filmide vaatamiseks, kuid mõned sobivad suurepäraselt kergetele seadmetele või kõigile, kes otsivad sujuvat liidest ilma igasuguse segaduseta.

Sõltumata sellest, millise naha installite, saate kiiruse suurendamiseks alati järgida ülaltoodud konfiguratsioonisamme. Animatsioonide ja taustapildi väljalülitamine on kaks parimat asja, mida saate oma Kodi kogemuse täiustamiseks teha. Ja kui teil tekib probleeme, saate seda alati tehadesinstallige oma konstruktsioonid ja taastage Kodiet naasta põhitõdede juurde.

 • Installige Fire TV Guru buildkiiremaks Kodi kasutamiseks mis tahes seadmes.
 • KasutaCase Lite ehituskasuliku, kuid kerge naha jaoks.

Muutke Kodi kiiremaks Ares Wizardi lisandmooduliga

Ares Wizard on avõimas utiliidi lisandmoodul Kodi jaoksmis suudab täita palju installi- ja desinstallimisfunktsioone. Seal on ka üks või kaks vahekaarti, mis on suunatud Kodi puhta ja sujuvana hoidmisele. Enne allolevate toimingute alustamist minge meie leheleAres Wizardi paigaldusjuhendpistikprogrammi seadistamiseks ja käivitamiseks valmisolekuks.

Parim koht alustamiseks on vahemälu sätete kohandamine. See võib aidata parandada teie videovooge ja vähendada Kodi puhverdusprobleeme.

 1. Minge Kodi peamenüüsse.
 2. Klõpsake nuppu Lisandmoodulid
 3. Minge jaotisse Programmi lisandmoodulid
 4. Avage Ares Wizard.
 5. Klõpsake nuppu Tweaks
 6. Valige Täpsemate sätete viisard
 7. Klõpsake ekraani paremas alanurgas nuppu Edasi.
 8. Klõpsake nuppu Loo sätted
 9. Nõustaja seab liugurid teie seadme jaoks optimaalsetesse asenditesse. Saate neid ka käsitsi reguleerida.
 10. Klõpsake nuppu Rakenda sätted
 11. Muudatuste jõustumiseks taaskäivitage Kodi.

Ares Wizardil on ka üldine hooldussektsioon, mis on hea teie süsteemist tarbetu segaduse eemaldamiseks. See on suures osas suunatud salvestusruumi vabastamisele, kuid regulaarne puhastamine võib anda üldise Kodi kogemuse kiiremaks.

 1. Avage programmi lisandmoodulite menüüst Ares Wizard.
 2. Klõpsake nuppu Hooldus
 3. Paremal valige vahemälu/ajutise kustutamise nupp.
 4. Ares Wizard tühjendab kohe teie vahemälu.

Kiirendage Kodit uue operatsioonisüsteemiga

Kui asi puudutab, siis kõik maailma näpunäited ja nipid ei lisa Kodile nii palju kiirust. Muidugi, märkate erinevust, kuid see kahvatub võrreldes riistvara uuendamise või praeguse seadme koormuse vähendamisega. See on koht, kus kodukinoarvutid ja operatsioonisüsteemid meeldivadMängu tulevad OpenELEC ja LibreELEC.

OpenELEC (Open Embedded Linux Entertainment Center) on üks varasemaid operatsioonisüsteeme, mis on loodud Kodi käitamiseks ja praktiliselt mitte midagi muud. See ilmus 2009. aastal ja muudab isegi põhiriistvara kiiresti spetsiaalseks kodukinosüsteemiks, millele on eelinstallitud Kodi ja käputäis mitteametlikke lisandmooduleid.

2016. aastal lahkus suurem osa OpenELECi meeskonnast, andis koodi ja asutas LibreELEC. Erinevused nende kahe vahel on minimaalsed, kuigi LibreELEC saab värskendusi veidi sagedamini ja on pühendatud mittetulunduslikule tarkvarale.

LibreELECi allalaadimiste leht

Olenemata sellest, millise OS-i valite, saate Kodi käitamiseks täpselt piisavalt operatsioonisüsteemi, vabastades riistvararessursse kiiremate menüüde ja paremate voogesituste jaoks. Saate installida OpenELECi ja LibreELECi kohandatud meediumikeskuse riistvarale või Raspberry Pi-le või teleriseadmele, mille jaoks kavatsete luua spetsiaalse voogesituskasti. Mõlemal juhul märkate Kodi käitamisel märkimisväärset jõudluse tõusu.

 • Lae alla LibreELEC Kodi kiirendamiseks.
 • Kasuta OpenELEC kiiremate Kodi voogesituste jaoks.

Kiirendage Kodit riistvara uuendamisega

Kodi töötab praktiliselt kõigis turul pakutavates seadmetes. See, et saate selle installida oma viie aasta vanusesse Android TV kasti, ei tähenda siiski, et saate sellest head jõudlust. Paljud Raspberry Pi kasutajad teatavad, et Kodi on nende süsteemis loid, peamiselt platvormi vähese võimsusega riistvara tõttu. Samuti olete nutitelefonides Kodi käivitamise ajal altid aeglustuma, eriti kui voogesitate HD-sisu või edastate ekraani teise seadmesse.

Kuigi kerge naha kasutamine või madalama kvaliteediga videole üleminek võib Kodi veidi sujuvamaks muuta, on teil tegelikult palju parem installida rakendus lihtsalt võimsamale riistvarale. Miski ei asenda tugevat protsessorit ja käputäis RAM-i. Alternatiivsed seadmed, nagu ülalloetletud, saavad sageli töö tehtud, kuid suure võimsusega ja kiire Kodi jõudluse saavutamiseks kasutage arvutit, sülearvutit või kõrgeima taseme telerit, näiteks NVidia Shield TV.

Muud kiirparandused Kodi kiirendamiseks

Mõned aeglustusprobleemid võivad olla püsivad. Teised saavad tänu õigetele näpunäidetele ja sujuvamaks muutmise näpunäidetele mõne hetkega lüüa. Enne asjade desinstallimise alustamist proovige allolevaid soovitusi. Nende täitmiseks kulub vaid sekund või paar ja need võivad asju lihtsalt kiirendada!

  Taaskäivitage kõik- Vahemälu probleemid võivad olla probleemiks nii Kodi kui ka seadme jaoks, milles seda kasutate. Proovige esmalt tarkvara välja lülitada. Kui see midagi ei kiirenda, taaskäivitage seade, käivitage Kodi ja proovige uuesti. Värskenda maksu- Kodi vanemad versioonid võivad uuemas riistvaras halvasti töötada. Veenduge, et oletekasutades uusimat versiooni, uute väljaannetenaon üldiselt kiiremad ja paremini optimeeritudkui pärandrakendused. Kustutage mittevajalikud lisandmoodulid -Mõned lisandmoodulid töötavad taustal isegi voogesituse ajal. Teised aitavad kaasa aeglasele käivitusajale, sundides Kodi neid värskendusi kontrollima. Mõlemal juhul suurendab teie enam mittevajalike lisandmoodulite eemaldamine tõenäoliselt kiiret kiirust. Tehaseseadete taastamine- Mõnikord on teie Kodi installimine liiga kaugel, et muudatused ja konfiguratsioonid oleksid pingutust väärt. Sel juhul on sageli kõige parem teha täielik tehaseseadetele lähtestamine. Parim viis selleks on Ares Wizardi allalaadimine, allikate varundamine ja seejärel anutikas tehase lähtestamine.

Levinud kokkujooksmisprobleemid Kodiga

Ükski tarkvara pole täiuslik, isegi mitte aastaid vanad avatud lähtekoodiga rakendused nagu Kodi. Kodi sujuvamaks muutmisel kogete kindlasti kokku krahhi või paar. Aeg-ajalt jõuga väljalülitamine ei ole probleem, kuid kui kohtate regulaarselt külmumist või pehmendusi, võib viga olla milleski sügavamal. Igale probleemile pole aga lahendust. Kodi kogemusega kaasnevad mõned väikesed luksumised, mida ei saa sujuvamaks muuta, olenemata sellest, kui sügavale kaevate. Kui põrkate kokku mõne alltoodud krahhiga, peate lihtsalt õlgu kehitama ja edasi liikuma.

  Kodi sulgemine- Kodi arvutis väljalülitamine on sageli loid ettevõtmine. Olenemata sellest, kas sulgete akna käsitsi või kasutate Kodi sisseehitatud väljumiskäsku, ei ole harvad juhud, kui peate ootama 20 või rohkem sekundit või Kodi jookseb täielikult kokku. Konstruktsioonide paigaldamine– Kui lisate oma Kodi installile uue naha või järgu, peab programm muudatuste jõustumiseks sageli taaskäivitama. Üks väga levinud probleem, millega inimesed kokku puutuvad, on Kodi külmutamine või kokkujooksmine installiprotsessi lõppedes. Parim viis selle vältimiseks on Kodi käsitsi välja lülitada, enne kui järg nõuab taaskäivitamist. Paigaldamise külmutamine- Teatud lisandmoodulite installimisel võite leida Kodi lukku, tavaliselt need, millel on kahtlased allikad või katkised lingid. Ainus viis sellest mööda minna on jääda paremini ehitatud lisandmoodulitele.

Lugeja soovitused Kodi sujuvamaks muutmiseks

Kas teil on Kodi kiirendamiseks oma näpunäiteid või nippe? Ükskõik, kas sukeldute konfiguratsiooni xml-failidesse või kasutate kena lisandmoodulit koos mõne kena funktsiooniga, me tahame sellest teada! Heli allolevates kommentaarides välja lülitada, et kõik saaksid nautida veidi lisakiirust.

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist Eelmine Artikkel

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada Loe Edasi

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada