Kinnijäänud allalaadimiste parandamine MacOS-i Mac App Store'is

Apple'i tarkvara pole probleemidele immuunne. Need ei pruugi olla nii suured või nii sagedased kui need, mida teistel platvormidel kasutajad kogevad, kuid need on siiski olemas. Kui proovite rakendusi värskendada või installida, kuid värskendus keeldub käivitumast või olete Mac App Store'is allalaadimised takerdunud, proovige järgmisi parandusi.

Tühistage ja taaskäivitage

Kui teil on Mac App Store'is allalaadimisi takerdunud või värskendusi, mis ei käivitu, tühistage need ja proovige uuesti käivitada. Sageli piisab sellest probleemi lahendamiseks. Mingil põhjusel lõpeb värskenduse või rakenduse taotlus silmustaotlusega, mis aegub. Poe rakendus näitab, et see laadib, kuigi tegelikult midagi ei toimu.Logige välja ja logige uuesti alla

Mac App Store töötab teie Apple ID-ga. Teiste rakenduste allalaadimiseks peate olema rakendusse sisse logitud. Kui allalaadimine või värskendus takerdub, proovige välja logida ja uuesti sisse logida.

Mac App Store'ist väljalogimiseks avage rakendus ja minge menüüribal jaotisse Store. Valige väljalogimise valik. Pärast väljalogimist on hea mõte oma Mac taaskäivitada ja seejärel uuesti Maci rakenduste poodi sisse logida.

Kontrollige riigi poodi

Tavaliselt, kui proovite alla laadida rakendust, mis pole teie riigi poes saadaval, teatab Mac App Store'i rakendus teile, et te ei saa seda alla laadida. Kui viipa ei kuvata, kontrollige, kas olete oma Apple ID jaoks õiges riigis. Peate vaatama oma konto teavet ja seejärel sobitama selle riigi riigiga, kus Mac App Store praegu asub.

Saate vaadata oma kontoteavet jaotisest Store>View Account information.

Kontrollige Interneti-ühendust

Kontrollige, kas teie Internet töötab ja stabiilne. Võimalik, et kiirus kõigub või ühendus katkeb, kui Mac App Store proovib rakendust alla laadida. Sel juhul on allalaadimine või värskendus aeglane ja jätab mulje, et see on kinni jäänud.

Proovige luua ühendus muu Interneti-ühendusega, et näha, kas allalaadimine või värskendamine algab. Kui teie kodune internet on stabiilne, kuid allalaadimine ikka ei käivitu,tühjendage oma DNS-i vahemälukäivitades terminalis järgmise käsu.

|_+_|

Lisaks, kui te seda teete,taaskäivitage ruuter.

Tühjendage Mac App Store'i vahemälu

Avage terminal ja käivitage järgmine käsk;

|_+_|

See avab Finderi akna. Kopeerige selle kausta sisu mõnda kindlasse kohta ja seejärel kustutage need algsest asukohast. Sulgege Mac App Store ja avage see uuesti. Proovige rakendusi uuesti alla laadida ja need peaksid töötama. Mis puudutab kopeeritud faile, siis saate need soovi korral kustutada. Tegime varukoopia juhuks, kui midagi peaks valesti minema. Te ei vaja neid tegelikult millekski.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist Eelmine Artikkel

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada Loe Edasi

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada