Kas Outlander on Netflixis? Kuidas seda oma riigis vaadata

Outlander on päris vinge saade. See käivitati Starzis, kuid see tehti kättesaadavaks ka Netflixis neile, kes soovivad oma uusimaid jagusid ülevoolavalt vaadata. Probleem on aga selles, et Outlander pole igal pool täielikult saadaval, kui mõnel turul üldse.

Outlander esilinastus 2014. aastal ja on sellest ajast peale olnud tugev. Outlanderi 5. hooaeg algas 2020. aasta veebruaris ja lõpeb mai alguses. Kui te pole juba saatest huvitatud, peaksite teadma, et see jälgib endist II maailmasõja õde, kes transporditakse 1743. aastal tagasi Šotimaale. Etendus on täis seiklusi, armastust ja draamat. Muidugi, kui olete juba lugenud raamatuid, millel Outlander põhineb - Outlander, autor Diana Gabaldon — võite rohkem teada saada, mis saates toimub või mida nad võisid välja jätta.Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Kas Outlander on Netflixis?

Millal Outlanderi 3. hooaeg Netflixis ilmub?

Me saame seda küsimust palju, nii et mõtlesime, et peaksime selle küsimuse lahendama. USA-s on Outlanderi 3. hooaeg juba vaatamiseks saadaval . Sarnaselt on 3. hooaeg saadaval ka enamikul teistel turgudel.

Millal Outlanderi 4. hooaeg Netflixis jõuab?

Noh, see on siin natuke probleem, sest 4. hooaeg on erinevatel turgudel, sealhulgas Ameerika Ühendriikides, täielikult puudu . See juhtub muidugi peamiselt seetõttu, et USA kodanikel on ka võimalus tellida otse Starzi, mida välismaalased teha ei saa. Muidugi, kuna Starz on platvorm, kust Outlander pärineb, saavad nad uue sisu kohta uudiseid.

Kui olete tõesti kindel, et vaatate Netflixist Outlanderi 4. hooaega, on teil võimalus külastada Netflix Austraalia või Netflix Kanada kust leiate hooajad 1 kuni 4.

Aga 5. hooaeg?

Nagu võib-olla juba teate, on praegu käimas Outlanderi 5. hooaeg, kuna pärast selle veebruari esilinastust on eetris mitu osa. USA-s leiate selle ainult Starzist, kuid kui vaatate piisavalt kaua, õnnestub teil leida viis, kuidas uusimaid jagusid vaadata ka Netflixist. Näiteks, Netflix UK või Netflix Rumeenia saavad iganädalasi värskendusi värskete osadega paar päeva pärast nende Starzis eetrisse jõudmist.

Mis siis, kui Outlander pole minu jaoks saadaval?

Kui otsite võimalusi Outlanderi vaatamiseks Netflixis olenemata riigist, kust te pärit olete, võite olla kindel, et meil on vastus. Seega, kui elate riigis, kus te ei saa Netflixist Outlanderit või te ei näe hooaega, mis teid huvitab, saate VPN-i abil ise reisida maagiliselt.

Toimetaja märkus: NordVPN on meie esimene valik Netflixi deblokeerimiseks. Registreeruge NordVPN-iga 2-aastaseks plaaniks hinnaga 3,49 dollarit kuus ja 3 kuud TASUTA. Kõigile pakettidele on lisatud 30-päevane raha tagasi garantii, nii et saate igal ajal tühistada ja raha tagasi saada.

Kuidas vaadata Outlanderit Netflixis kõikjal

Vaatame asjad natuke üle. Outlanderil on USA-s saadaval ainult kolm hooaega, Austraalias ja Kanadas on saadaval neli hooaega, aga saab iganädalasi värskendusi 5. hooaja kohta Ühendkuningriigis ja Rumeenias.

Olenemata riigist, kus te asute, pääsete VPN-i abil Netflixi konto olemasolul vaid väikese nuputamise abil ligi teid huvitavale hooajale.

VPN-id on tõeliselt lahedad tööriistad, millel on servereid paljudes riikides üle maailma. Need aitavad teie IP-aadressi võltsida, nii et Netflix usub, et olete teie valitud riigis.

NordVPN on üks parimaid seda laadi tööriistu, millel on tuhandeid servereid üle kogu maailma ja mõned ranged privaatsusfunktsioonid, mis aitavad teil märkamatuks jääda. Neil on ka rakendused peaaegu kõigi kodus olevate seadmete jaoks, nii et saate oma NordVPN-i kontot kasutada nutitelefonis, sülearvutis või isegi otse ruuteris.

Samm-sammult juhend

  • Kõigepealt minge edasi ja tellige NordVPN. Meie lugejad saavad 2-aastase plaani puhul 68% soodustust hinnaga 3,49 dollarit kuus ja 3 kuud tasuta!
  • Kui soovite uusimaid episoode vaadata, valige server Ühendkuningriigis või Rumeenias. Võite isegi valida serveri Austraalias või Kanadas, kui jääte rohkem maha ja soovite näiteks 4. hooajale järele jõuda.
  • Seejärel peate laadima oma Netflixi konto vahekaardile ja sirvima, et leida valitud kohalikust raamatukogust Outlander.

Voila , Outlander on nüüd teie jaoks saadaval.

Kas see on lollikindel?

Nüüd juhime tähelepanu sellele, et mõnikord tuvastab Netflix aktiivsed VPN-id. Kui see teiega juhtub, võite võtta ühendust NordVPN-i toega – neil on 24/7 reaalajas vestlus ja nad juhendavad teid toimiva IP-aadressi hankimisel.

See on kõik! Nüüd saate reisida ükskõik millisesse maailma riiki ja külastada Netflixi nende haljasaladel koos ainulaadsete raamatukogudega. Tavaliselt on USA-l kõige mitmekesisem kollektsioon, kuid mõnikord ei võimalda litsentsilepingud neil voogesitada sisu, mida saab kohapeal vaadata muudel platvormidel, näiteks Outlanderis Starzi kaudu. Õnneks saab NordVPN selle probleemi teie jaoks kiiresti lahendada.

Kuidas saada 30 päevaks TASUTA VPN

Kui vajate VPN-i lühiajaliselt näiteks reisides, saate meie parima asetusega VPN-i tasuta hankida.NordVPN sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.Peate tellimuse eest maksma, see on tõsiasi, kuid see võimaldabtäielik juurdepääs 30 päevaks ja seejärel tühistate täieliku tagasimakse saamiseks. Nende küsimusteta tühistamispoliitika vastab oma nimele.

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga