Installige Kodi Apple TV 4, 3 ja 2: üksikasjalik protsessiõpetus

Kood on üks populaarsemaid võrgumeediamängijaid. Ja mõjuval põhjusel. see on üks mitmekülgsemaid ja paindlikumaid meediapleieriid turul. See tähendab, et see mitte ainult ei suuda esitada peaaegu kõiki teie väljamõeldud failivorminguid, vaid seda saab kasutada ka peaaegu igal platvormil ja operatsioonisüsteemil.

Mida võib tuua kogu oma meediumisisu erinevates seadmetes koos , mis võimaldab teil vaadata pilte ja videoid nutitelefonist või tahvelarvutist sülearvutis ja nii edasi. Sel põhjusel on see muutunud eriti populaarseks inimeste seas, kes soovivad oma sisu oma teleriekraanidelt vaadata.

Kodi installimine Apple TV-sseSelle populaarsuse kohta on palju kirjutatud Kodi Amazon Fire TV Stickil , kuid see pole ainus teleriseade, millele Kodi saab suurepäraselt lisada. Teine on Apple TV. Nii Apple TV kui ka Kodi on loodud selleks, et optimeerida meediumitarbimist, nii et nad on selles mõttes ideaalne sidumine.

Apple on aga alati olnud ettevaatlik ja kontrollinud, millist tarkvara see võimaldab kasutajatel oma seadmetes töötada, ning kuna Kodi on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis võimaldab kasutajatel seda kohandada ja tarkvara lisandmooduleid luua, ei luba Apple. Kodi koht oma rakenduste poes.

Kuid see ei tähenda, et Kodi ja Apple TV ei saaks kombineerida . See tähendab lihtsalt, et protsess on veidi keerulisem kui lihtsalt rakenduse allalaadimine. Kuid sellest see artikkel räägibki.

Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 70% SOODSAMALT

Kiire meeldetuletus

Kodi kasutamisel soovitame kõigil kasutajatel alati veenduda, et neile on installitud virtuaalne privaatvõrk ehk VPN. (Toimetaja märkus: kontrollige meie arvustust aadressilparimad VPN-id Kodi jaoks)

VPN on veebipõhised turva- ja privaatsustööriistad, mis krüpteerib kogu teie võrguliikluse ja suunab selle ümber välise serveri kaudu. See protsess aitab kaitsta teie võrguandmeid häkkerite või muude uudishimulike pilkude eest, tagades, et kõik, mida teete, on krüpteeritud, mitte ainult turvalistel saitidel olev sisu.

IPVanish on mainekas VPN, mistöötab kõigi Kodi lisandmoodulitegaoleme testinud.
Meie lugejad saavad suurepärase tehingu. Proovige seda riskivabalt 7 päeva; kui sulle meeldib, siis saadsäästa siin tohutult 60%.aasta plaani kohta.

Samuti aitab see tagada teie veebipõhise privaatsuse, varjates teie IP-aadressi (andmed, mis näitavad veebisaidile või teenusele, kus te asute) külastatavate saitide ja kasutatavate võrguteenuste eest. See mõjumuudab VPN-i kasutajad võrgus anonüümseks.

See on Kodi kasutajate jaoks oluline kahel peamisel põhjusel:

 1. Kodi on avatud lähtekoodiga (selle kohta lisateabe saamiseks vaadake jaotist Tehniline hankimine) ja seetõttu kohtate tõenäoliselt palju volitamata lisandmooduleid. Paljud neist on täiesti ohutud, kuid paljud teised ei ole ja VPN-iga hoiate Hulu kasutamisel ennast ja oma sisu turvalisena.
 2. Kodi võimaldab teil voogesitada palju veebisisu, kuid osa saadaolevast on pisut vastuoluline (selle kohta lisateabe saamiseks lugege uuesti). Muutes end veebis anonüümseks, võite olla kindel, et hoolimata sellest, mida Kodis vaatate, ei tohiks te kogeda ebameeldivaid tagajärgi.

Tehniliseks muutumine

Teame, et mõnele meie lugejale meeldib tehnikaga tutvuda, nii et siin on ülevaade sellest, mis Kodi tegelikult on ja kuidas see töötab.

Kodi on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis oli algselt kirjutatud C++ koodis. Avatud lähtekoodiga tähendab, et Kodi loonud kood on kõigile arendajatele avalikult saadaval mängimiseks, analüüsimiseks, muutmiseks, isikupärastamiseks ja täiustamiseks.

See muudab Kodi tehniliseks nimetuseks Tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara (FOSS) . See tähendab, et absoluutselt igaüks saab kodeerimisega mängida ilma tarkvara loojate loata või litsentsita.

Just see on muutnud Kodi nii tohutult populaarseks. Kuna lugematud arendajad on andnud tarkvarale oma pöörde, luues erinevaid versioone, mis annavad kasutajatele arvukalt valikuid selle kohta, kuidas Kodi välja näeb ja mida see suudab.

Samuti on nad suutnud luua lisatarkvara, mis võimaldab kasutajatel voogesitada peaaegu igat tüüpi meediumisisu ja telekanaleid, mis neile meeldivad. Kodi on tarkvaraarendajatele lõbus mängimiseks, kuid see on ka suurepärane meediumilahendus ka kasutajatele.

Mida ma saan Kodiga teha?

Erinevalt enamikust meediumipleieritest ei saa alla laadida ja kasutada Kodi mitte ühte, vaid palju erinevaid versioone. Turvalisuse huvides soovitavad paljud eksperdid kasutajatel tarkvara puhta versiooni otse loojatelt alla laadida ja seejärel ise usaldusväärsetest allikatest üksikud lisandmoodulid alla laadida.

Nad on tegelikult just välja andnud oma uusima versiooni - Kood 18 , tuntud ka kui Kodi Leia kadunud näitlejanna Carrie Fisheri mälestuseks.

Kuid paljude kasutajate jaoks võib see protsess olla liiga aeganõudev ja tehniline, seetõttu eelistavad nad alla laadida Kodi järgusid – tarkvaraversioone, mis on juba kokku pandud erinevate lisandmoodulite ja juba installitud skinidega.

Ükskõik millise valiku valite, võimaldab Kodi teil nautida ainult kõiki meediumifaile, millega võite kunagi kokku puutuda. Paljud Interneti-kasutajad on kogenud pettumust video allalaadimise pärast ja siis nende meediumipleieri leidmine ei toeta seda. Kodi puhul on see minevik, kuna see mängib peaaegu kõiki failivorminguid, mida saate mainida.

Seetõttu on Kodi meediakeskusena nii suurepärane. See võimaldab kasutajatel koondada mitu erinevas vormingus faili ja vaadata neid sujuvalt koos.

Kodi saab ka võrku ühendada kõik teie võrguseadmed ja nende meediumisisu, muutes selle kättesaadavaks kõigis seadmetes, olenemata nende asukohast. Kui Kodi on installitud kõikidesse teie seadmetesse, on kõik heli- või meediumifailid ja isegi fotofailid saadaval teie meediavõrgu teistes seadmetes.

Kodi saab ka voogesitada ja salvestada telesaadete otseülekannet mõne rohke lisandmooduli kaudu, mida saab tasuta alla laadida.

Mis on Apple TV

Olen kindel, et USA tehnoloogiaettevõte ei vaja tutvustamist. Nende asutajast Steve Jobsist on saanud legendaarne tegelane ning tänu oma iPhone'idele ja iPadidele on nad muutnud inimeste juurdepääsu meediale ja Internetile nagu ükski teine ​​ettevõte.

Apple TV on ettevõtte digitaalse meediumipleieri mikrokonsool. See on seade, mis on ette nähtud ainult meediumisisu voogesitamiseks, allalaadimiseks ja esitamiseks. See on HDMI-ühilduv ja sellel on Wi-Fi võimalus. Sisule pääseb juurde iTunes Store'i kaudu või teistest Apple'i seadmetest, kasutades nende AirPlay tehnoloogiat.

Sisule pääseb juurde ka erinevate rakenduste kaudu, mille saab alla laadida ametlikust Apple iTunes'i poest. Nende hulka kuuluvad YouTube, Netflix, Hulu ja mitmesugused muud tellimus- ja kaabelteenused (mille jaoks on loomulikult vajalik tellimus).

Seade ise on klanitud ja lihtne kast, millel pole väliseid juhtnuppe. Seda saab juhtida kas iPhone'i alla laaditud rakenduse või Apple'i kaugjuhtimisseadme kaudu.

Kodi installimine Apple TV-sse

Nagu me juba märkisime, pole Kodi Apple'i heakskiidetud rakendus. Seetõttu ei ole võimalik Kodi rakendust lihtsalt alla laadida ja seda Apple TV-s kasutada.

Kuid see ei tähenda, et Kodi installimine Apple TV-sse oleks võimatu. See on lihtsalt keerulisem protsess, kui see muidu olla võiks.

Praeguseks on Apple TV seadmeid olnud neli põlvkonda ja pettumusena on Kodi installimise protsess igaühel erinev.

Kuid ärge muretsege, sest me selgitame lihtsalt, kuidas saate Kodi igale Apple TV seadme põlvkonnale installida. Järgige lihtsalt neid lihtsaid samme ja saate juurdepääsu tundidepikkusele meedianaudingule, mida Kodi saab pakkuda ühes parimas meediumiseadmes.

Hostingdale ei tauni ega julgusta autoriõiguste piirangute rikkumist. Enne autoriõigustega kaitstud materjali loata voogesitamist või allalaadimist arvestage seaduste, ohvrite ja piraatluse riskidega.

Kuidas installida Kodi Apple TV-sse 4

Enne installiprotsessi alustamist peate enne alustamist Maci alla laadima mõned asjad:

 • Apple'i arendajakonto ( Registreeri )
 • Xcode 7.2 või uuem ( Lae alla )
 • Uusim Kodi .deb-fail ( Lae alla )
 • iOS-i rakenduste allkirjastamise utiliit Maci seadmele ( Lae alla )
 • USB-C-USB-A-kaabel (Maci ja Apple TV ühendamiseks)

Kodi asetamine Apple TV-sse on palju kiirem ja lihtsam protsess, kui seate kõik need pardid enne tööle asumist ritta.

 1. Esimene asi, mida teha, on ühendada Apple TV USB-C-USB-A kaabli abil Maciga.
 2. Seejärel peaksite oma Macis käivitama Xcode'i. Kui see on avatud, valige Kas luua uus Xcode projekt? järgneb Rakendus tvOS-i jaotise all. Seejärel klõpsake nuppu Ühe vaate rakendus ja vali järgmiseks.
 3. See avab uue Xcode'i projekti, mida kutsutakse üles andma a projekti nimi et anda ka an Organisatsiooni nimi. Täitke see teave ja seejärel klõpsake nuppu järgmiseks.
 4. Kui see on tehtud, genereerib Xcode veakoodi, mis ütleb sobiv varustamisprofiil. Selle pärast pole põhjust muretseda. Kõik, mida pead tegema, on valida Parandage probleem ja oodake, kuni see probleem lahendab. Kui see on parandatud, loob Xcode teie isikliku arendajakonto põhjal varustusprofiili.
 5. Selle probleemi lahendamiseks on vaja teie Apple'i arendajakontot, nii et nüüd peaksite seda tegema sisse logida teie Apple Developer konto. Kliki Lisa valik ja seejärel sisestage oma sisselogimismandaadid.
 6. Kui need reguleerimisprobleemid on lahendatud, peate valima Apple TV 4 rippmenüüst.
 7. Järgmisena peate avama iOS App Singeri ja valima selle Allkirjastamise sertifikaat selle programmide rippmenüüst. Tehke täpselt sama Provisjoniprofiil valides Xcode'is juba loodud projekti nime.
 8. Järgmisena peaksite valima Sisendfail ja pane .deb fail, mille me varem alla laadisime.
 9. Kui olete kõigi nende üksikasjade täitmise lõpetanud, klõpsake nuppu Alusta . See annab teile IPA-faili.
 10. Seejärel peate Xcode'is minema aadressile Windows > Seadmed ja seejärel valige Apple TV 4 seade.
 11. Klõpsake ekraani vasakus servas nuppu + all olevat nuppu Installitud rakendused osa.
 12. Lõpuks peate seda tegema leidke IPA-fail mille iOS-i laulurakendus lõi.

Pärast ülaltoodud toimingute tegemist peaks Kodi Apple TV 4 olema teie seadmes kasutamiseks valmis.

Asjatundmatule võib see tunduda väga keerulise protsessina. Aga ära muretse. Kõik, mida pead tegema, on seda protsessi järgida. Pole vaja seda mõista (kuigi see ei tee haiget!). Kui teete täpselt seda, mida siin on kirjeldatud, pole teil probleeme Kodi allalaadimisega oma Apple TV 4-sse.

Kuidas installida Kodi Apple TV-sse 3

Neile, kes kasutate endiselt Apple TV 3, on uudised vähem head. Kodi pole võimalik otse Apple TV 3 seadmesse alla laadida. Kuna seadet pole võimalik jailbreakida, pole heakskiitmata rakenduste installimine võimalik.

Kuid nagu alati, on sellele probleemile lahendus. See hõlmab Kodi käitamist teises Apple'i seadmes ja seejärel Airplay kasutamist Kodi sisu Apple TV 3-le saatmiseks.

Kui olete Maci kasutaja, peate vaid Kodi oma seadmesse alla laadima. Seejärel saate oma ekraani peegeldada Apple TV3-le ja vaadata nagu tavaliselt.

Selle meetodi ainus probleem on see, et te ei saa oma seadet Kodi kasutamisega samal ajal millekski muuks kasutada. Kui soovite seda teha, peate alla laadima AirParrot . AirParrot võimaldab teil peegeldada ainult ühte konkreetset rakendust, mis tähendab, et saate jätkata teiste rakenduste kasutamist, kuni teie Apple TV 3 võtab endiselt Kodi rakendusest sisu.

Kui kasutate Windowsi arvutit, saate Kodi oma seadmesse alla laadida ja AirParrotit kasutada samal viisil. Ja kui olete Android-seadme kasutaja, saate sama protsessi uuesti järgida, laadides rakenduste poest alla Kodi, millele järgneb Peegeldamine360 Rakendus, mis teenib sama eesmärki kui AirParrot.

Kuidas installida Kodi Apple TV-sse 2

Kodi installimine Apple TV 2 seadmesse on tegelikult väga lihtne, kuid harjumatu silma jaoks tundub murettekitavalt keeruline. Ärge muretsege. See on tõesti lihtne ja ainus kood, mida peate allpool üksikasjalikult teadma.

Kuid enne alustamist olge ettevaatlik. Kodi uusimad versioonid ei toeta enam Apple TV 2. See tähendab, et kui soovite selle alla laadida, peate hankima Kodi tarkvara vanema versiooni.

Üks selline versioon, mis endiselt töötab, on Helixi versioon, mis sisaldab kõiki peamisi lisandmooduleid ja Kodi tarkvara vanemat versiooni. Kuid pidage meeles, et sellel versioonil puuduvad mõned Kodi hilisemad funktsioonid.

Kodi installimiseks Apple TV-sse 2 , vajate ainult Apple TV 2 seadet ja Maci.

 1. Avage oma Macis terminal ja tippige või kopeerige allolev käsk Bellow: |_+_|

  192.168.1.1 tuleks asendada teie enda Apple TV seadme IP-aadressiga. Kui see käsk töötab, tuleks teil paluda sisestada parool. Kui te ei tea oma seadme parooli või pole seda muutnud, proovige vaikeparooli, mis on

  alpine

 1. Järgmiseks peate üksteise järel sisestama järgmised käsud: |_+_|

Pärast kõigi ülalnimetatute õiget sisestamist taaskäivitub teie Apple TV 2. Kui taaskäivitamine on lõppenud, peaks Kodi olema saadaval ja kasutamiseks valmis. Kuna tegemist on Kodi tarkvara vanema versiooniga, võite avastada, et tarkvaras on mõned vead ja probleemid, kuid see peaks siiski olema kasutatav.

Kuidas installida Kodi Apple TV-sse 1

Esimese põlvkonna Apple TV pole enam poodides ega veebis saadaval. Apple lõpetas selle tootmise juba 2010. aastal ja sellest ajast on välja antud kolm seadme versiooni. Kuid neile, kes kasutate endiselt Apple TV 1, on võimalik seadmesse installida ka Kodi.

Apple TV 1 on tegelikult suurepärane koos Kodiga kasutamiseks, kuna seadmetel oli kõvaketas, mille maht oli 40–160 GB, olenevalt teie mudelist. See tähendab, et Kodi erinevate lisandmoodulite kaudu on sisu allalaadimiseks piisavalt ruumi.

Sellel on ka USB-port, mis muudab sisu edastamise lihtsaks. Samuti on lihtne uuendada kõvaketast ja videokaarti.

Kuid Kodi seadmesse installimisel kaotate kõik Apple TV olemasolevad funktsioonid ja ökosüsteemi. Seda seetõttu, et Kodi tuleb otse seadmesse vilkuda, mida saate teha, järgides neid lihtsaid samme:

 1. Esiteks peate värskendama oma Apple TV 1, et veenduda, et kasutate operatsioonisüsteemi OS 3.0.2
 2. Kui värskendamine on lõpule viidud, liikuge OS-i seadetesse ja muutke seejärel Audio Video seaded ja seejärel HDMI väljund juurde RGB kõrge
 3. Seejärel ühendage seade oma võrguga, kasutades Etherneti kaablit, et ühendada seade ruuteriga. Praeguses etapis Wi-Fi-ühendus ei tööta, kuna see protsess muudab seadme OS-i.
 4. Seejärel peate kasutama oma Maci Looge OpenELEC-mälupulk . Selleks ühendage oma Maciga USB-draiv ja nimetage see ümber openelec
 5. Järgmisena peate käivitama rakenduse Terminal. Kopeerige ja kleepige allpool nimetatud käsk. |_+_|
 6. Nüüd leiate USB-draivi. Selleks käivitage käsu all. |_+_|
 7. Kui see on tehtud, näete oma draivi üksikasju. Seejärel peate USB-draivi lahti ühendama. |_+_|
 8. Lõpuks peate käsu käivitama. |_+_|

  Selle toimimiseks kulub mõni minut ja lõpus näete veateadet, mis ütleb, et ketas on loetamatu. Ära paanitse. See on mõeldud juhtuma ja nüüd on aeg, mil Kodi saab Apple TV 1 seadmesse vilkuda.

 1. Selleks eemaldage esmalt USB-draiv oma Macist. Seejärel eemaldage Apple TV 1 toiteallikast ja ühendage mälupulk. Kui see on tehtud, lülitage Apple TV 1 uuesti sisse. Mõne sekundi pärast peaksite ekraanil nägema OpenELECi logo.
 2. Veenduge, et teie Apple TV 1 oleks Etherneti kaabli abil Internetiga ühendatud. Kui see pole nii, pole Kodi uusimat versiooni võimalik alla laadida.
 3. Kui Kodi allalaadimine on lõppenud, käivitub installija. See genereerib taas mõningaid hoiatussõnumeid. Jällegi, ärge muretsege nende pärast, võite neid lihtsalt ignoreerida. OpenELEC taaskäivitab süsteemi automaatselt, kui Kodi installimine on lõppenud.
 4. Kui see taaskäivitamine on toimunud, saate eemaldada mälupulga ja seejärel taaskäivitada Apple TV 1. Näete uuesti OpenELECi logo, kuid seekord tuleks see mõne minuti pärast asendada Kodi logoga. Kodi esimese laadimisega käivitamine võtab veidi aega, kuid pärast seda peaks see normaalselt toimima.

Sellega laaditakse Kodi üles teie Apple TV1-sse ja on teie äranägemisel kasutamiseks valmis allalaadimiseks, voogesitamiseks ja meedia haldamiseks.

Mis on Kodi?

Alustame põhitõdedega ja selgitame asjatundmatutelemis täpselt on Kodi.

Kodi oli varem tuntud kui Xbox Media Center või XBMC. Selle lõi 2002. aastal mittetulunduslik tehnoloogiakonsortsium, XBMC Foundation, ja algselt oli see mõeldud meediumipleierina kasutamiseks Xboxi mängukonsooliga.

Microsoft ei kiitnud kunagi ametlikult heaks selle kasutamist selles seadmes, kuid see oli sellegipoolest populaarne nende kasutajate seas, kes oma Xboxi vangistasid. Jailbreak on termin, mis tähendab seadme häkkimist, et võimaldada volitamata tarkvara (nt XBMC) installimist.

Toona oli XBMC ülesanne pakkuda kasutajatele üht jaoturit, mille kaudu nad pääsesid ligi kogu oma meediasisule. See pädevus jääb muutumatuks tänapäevani.

2014. aastaks ja kuna XBMC-d kasutatakse nüüd mitmel platvormil, kuid harva Xboxis, võeti lõpuks vastu otsus selle kaubamärgi muutmiseks ja ilmus nimi Kodi.

Lõpumõtted

Mõned lugejad võivad neid protsesse vaadata ja arvata, et Kodi oma Apple TV-sse viimine on raske töö ja mõelda, kas see on vaeva väärt.

See on. Kodi on lihtsalt praegu parim meediumipleier ja haldustööriist. See on vaieldamatult kõige paindlikum ja isikupärastatavam toode turul ning sobib ideaalselt ka Apple TV seadmega.

Need protsessid võivad tunduda keerulised, kuid järgige hoolikalt ülaltoodud juhiseid ja leiate, et Kodi on koheselt valmis. Ja kui olete Kodiks muudetud, ei vaata te enam kunagi tagasi.

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga