Kuidas tõlkida iOS-i emotikone Androidi kasutajatele

Tekstivestlustes läheb palju kaduma. Teie saadetud või vastuvõetud tekst võib jätta mulje, nagu oleks saatja vihane, kannatamatu, sarkastiline või lihtsalt ebaviisakas. See kipub juhtuma siis, kui teie suhtlusviis on sama kuiv kui meil. Tekstsõnumite saatmise või vestlusrakenduste puhul kipuvad asjad tekstikõnet kasutavate inimeste puhul muutuma ebamäärasemaks. Üks võimalus sellest mööda hiilida on emotikonide kasutamine, kuid vaatamata viimasel kümnendil tehtud tehnilistele edusammudele pole meil ikka veel emotikonide standardit. Emotikonid näevad iOS-is ja Androidis erinevad välja. Emotikonide platvormi tõlkija on veebirakendus, mis võimaldab tõlkida iOS-i emotikone Androidi kasutajatele ja vaadata, kuidas need iOS-is välja näevad.

Emotikonide platvormi tõlkija on kõige parem kasutada teie iPhone'is. Külastage rakendust Chrome'is või Safaris või mis tahes brauseris, mida eelistate kasutada. See peaks töötama enamikus kaasaegsetes iOS-i brauserites. Kui leiate, et see ei tööta, proovige lülituda Safarile.

Tõlgi iOS-i emotikonid Androidi jaoks

Emotikonide platvormi tõlkija saab tõlkida ühe või mitu emotikonit korraga. Sisestage väljale „Teie sõnum iOS-is” emotikon, mida soovite iOS-i emotikonide klaviatuuri kaudu kasutada. Puudutage valikut 'Tõlgi'.Emotikonide platvormi tõlkija näitab teile, kuidas iga emotikon Android-seadmes välja näeb. Teiste emotikonide komplekti otsimiseks kustutage lihtsalt juba sisestatud emotikonid ja sisestage uus. Puudutage uuesti käsku „Tõlgi” ja rakendus tõlgib teie jaoks uue emotikon.

Piirangud

See rakendus suudab tõlkida emotikone iOS-ist Androidi uusimale versioonile. Kui olete Androidi arendusuudistega kursis, võite teada, et Google on eemaldanud armastatud blob-emotikonid ja asendanud selle traditsioonilisema emotikonide komplektiga. Need emotikonid on sarnasemad iOS-is või isegi Facebookis leiduvate emotikonidega. See on ka komplekt, mida Emoji Platform Translator kasutab emotikonide tõlkimiseks. Kui saadate teksti kellelegi, kes kasutab endiselt blob-emotikone, pole sellest tööriistast palju abi. Sarnaselt kipuvad mõned telefonitootjad, nagu Samsung, lisama oma emotikonide komplekti, mis erineb isegi Androidi vaikeseadetest. Kui teie adressaat kasutab sellist telefoni, võib ta näha emotikone väga erinevalt.

Sellest pole lihtsat viisi. Emotikonid peaksid olema standardiseeritud. Rakendus iseenesest on lihtne ja töötab suurepäraselt, kuid see ei vasta tavalistele vajadustele. See peaks toetama enamat kui lihtsalt Androidi vaikeemotikone, eriti kui arvestada, kui palju killustatust seal on ja kui palju Androidi kasutajad armastavad oma seadmeid muuta.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist Eelmine Artikkel

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada Loe Edasi

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada