Kuidas Spider-Mani koju voogesitada

Marveli filmide väljaandmine on sel aastal jätkunud, kuid enamik väljalaseid ilmus teisel poolel, kuna kinod ei olnud varem avatud. Nüüd, kui kinod on avatud, on Marveli filmid välja lastud ja Spider-Man No Way Home peaks välja tulema 17. detsembril 2021.

Voogesitage Spider-Man koduteele

Marvel on osa Disneyst ja kõik varasemad Marveli filmid on saadaval teenuses Disney+. On loogiline, et Disney+ saabuvad uued Marveli filmid ja saate neid kõiki võrgus voogesitada. See on tõsi ja arvestades, kui kiiresti Black Widow veebis saadaval oli, jõuab Spider-Man No Way Home Disney+-i, kuid mitte niipea.Kuidas Spider-Mani koju voogesitada

Spider-Man No Way Home voogesitamiseks peate ootama 45 päeva alates selle ilmumiskuupäevast. Väljalase on määratud 27. detsembrile 2021, mil algab pöördloendus. Film on Disney+ teenuses saadaval 31. jaanuaril 2021.

Kui soovite teada, miks peate nii kaua ootama, kui Black Widow ilmus palju varem, on see seotud sellega, et film linastub ainult kinodes 45 päeva jooksul, pärast mida on see veebis voogesitamiseks saadaval. Black Widowiga läks Disney põhimõtteliselt kohtusse, muutes filmi Internetis kättesaadavaks, kui see oli veel kinodes. See ei korda viga Spider-Man No Way Home puhul. Sama kehtib igavikute ja teiste Marveli filmide kohta. Marveli filmid jõuavad endiselt Disney+-sse ja tõenäoliselt on see esimene voogesitusteenus, mis selle saab.

Kui eksklusiivne kinolinastus lõpeb, võite oodata, et film on saadaval ka iTunesis. Kui soovite seda Hulus vaadata, on teil vaja Disney+ tellimust.

Kui otsite Spider-Man No Way Home jaoks veebis voogu enne 45-päevase kinolinastuse aegumist, leiate filmist ainult varjatud versioone. Need pole mitte ainult ebaseaduslikud, vaid ka kvaliteet on halvim. Saate eelise, et ekraani blokeerib teie ees istuv pikk inimene mugavalt kodus.

Sellega seoses tuleb märkida, et film tuleb välja üsna pühade lähedal, nii et kinosaalid võivad olla täis (või mitte) olenevalt sellest, kuidas teie piirkonnas on lukustusi. Kui plaanite oodata, kuni Spider-Man No Way Home on Disney+ saadaval, proovige vältida spoilereid. Vajadusel installige laiendus, sest neid on raske vältida.

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s