Kuidas voogesitada kolledži jalgpalli kaussimänge

Kolledžijalgpallihooaeg on käes ja saate enamikku, kui mitte kõiki mänge vaadata mugavalt oma kodus. Kolledžijalgpall võib selle nime tõttu tunduda tühine asi, kuid paljudele jalgpallifännidele, kes seda järgivad NFL-i playoffid , need mängud on sama põnevad.

Voogesitage kolledži jalgpalli kaussimänge

Kolledži jalgpalli kaussimängude voogesitamiseks oma kodust mugavalt on palju seaduslikke viise. Võib-olla on kõige lihtsam ja odavam neid vaadata, kui teil on kaabel, kuid enamik kaabellevifirmasid on asjaga tegelenud ja neil on nüüd võrgus voogesituse lahendused.Voogesitage kolledži jalgpalli kaussimänge – Hulu

Hulul on spetsiaalne LiveTV komplekt, mille saate osta kolledži jalgpallimängude voogesitamiseks. Komplekt ei ole odav – 64,99 dollarit kuus koos reklaamidega ja 70,99 dollarit ilma reklaamideta. Selle asemel saate palju odavama Disney+ ja ESPN+ komplekti, mis maksab 13,99 dollarit, mis on palju odavam. ESPN+ annab teile juurdepääsu kõikidele mängudele ja saate seda sama tellimust kasutada ka NFL-i playoffide vaatamiseks.

Stream College jalgpalli kaussimängud – FuboTV & Sling

Mõlemad FuboTV ja Sling on voogedastusteenused, mida saate tellida, ja mõlemad voogesitavad kolledži jalgpallimänge otse. FuboTV maksab 64,99 dollarit kuus ja Sling maksab 30 dollarit kuus madalaima taseme plaani puhul, mis sisaldab ESPN-i.

Need on piirkondlikult piiratud USA-ga (FuboTV on saadaval Hispaanias) ja on ebatõenäoline, et mängud on saadaval riikides väljaspool USA-d. Kui soovite vaadata väljaspool USA-d, on parim valik Hulu proovida.

Stream College jalgpalli kaussimängud – CBS Sports

CBS Sports pakub otseülekannet suurtele spordiüritustele, sealhulgas kolledži jalgpalli kaussimängudele. Te ei pruugi saada täielikku mängude nimekirja, kuid see on tasuta. Enne tasulise teenuse tellimist ei saa kahju kontrollida, milliseid mänge teenus näitab.

Järeldus

Kolledžijalgpall on äärmiselt populaarne ja leiate, et kõiki mänge edastatakse otseülekandena vähemalt ühele, kui mitte rohkemale kanalile. See tähendab, et voogesituse puhul pole teil nii palju võimalusi. Selle põhjuseks on lihtsalt see, et kaabeltelevisiooni abil saate hulga kanaleid ja komplektist leiate kindlasti ühe, mis voogesitab mängu, mida soovite vaadata. Voogedastusteenustega on teil ainult üks teenus ja mänge ei edastata neile veel ega tee nendega otsest koostööd. See võib tulevikus muutuda, kui veebis spordi vaatamine on tavalisem, kuid praegu on valikud piiratud ja kallimad kui kaabel.

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s