Kuidas jagada WiFi parooli: iPhone ja iOS 2022

iOS ei võimalda teil vaadata WiFi-võrgu parooli, millega olete ühendatud. See on üks vanimaid pahandusi, mis kasutajatel süsteemiga on. Kui te ei tea WiFi-võrgu parooli, millega olete ühendatud, ei saa te seda kellegagi jagada. Inimesed, kes ikka veel oma iPhone'i vangistavad, installivad peaaegu alati näpunäite, mis võimaldab neil WiFi parooli vaadata ja jagada.

Apple lahendas selle puuduse lõpuks iOS 11-ga, see on 4 suurt värskendust tagasi, kuna oleme nüüd iOS 15-ga ja iOS 16 käivitatakse sel sügisel! Õnneks on nad säilitanud selle väga sarnasena iga uue iOS-iga, kus saate oma WiFi parooli sõpradega jagada. Saate seda jagada ka teiste iOS-i ja macOS-i seadmete vahel.Kuidas jagada WiFi parooli

Ainult kontaktid

See funktsioon töötab ainult iOS-i seadmete vahel ja mõlemad seadmed peavad töötama iOS 11 või uuema versiooniga või Mac-arvutite vahel tingimusel, et mõlemas töötab High Sierra. Kui teil on sõber, kes kasutab Android-seadet, ei saa te ikkagi temaga WiFi parooli jagada.

Selle funktsiooni kasutamisel on veel üks väike nõue: saate WiFi parooli jagada ainult iOS 11 või uuemate kasutajatega, kes on teie kontaktiloendis.

Kontakti lisamine on üsna lihtne, st rakenduse Kontaktid kaudu. Kui see kohe ei aita, saatke kontaktile iMessage või tekstsõnum.

Kuidas jagada WiFi-ühendust iPhone'is

Veenduge, et oleksite ühendatud WiFi-võrguga, millega teie sõber soovib ühendust luua. Laske sõbral avada rakendus Seaded ja avada WiFi. Seejärel peaksid nad puudutama võrku, millega nad soovivad ühenduse luua. Kui nad võrku puudutavad, palutakse neil sisestada parool.

Sel hetkel viige mõlemad seadmed füüsiliselt lähedale. Ideaalis peaks see töötama, kui olete mõlemad samas ruumis, kuid me täheldasime, et vanematel iPhone'i mudelitel oli see pisut aeglane.

Oodake mõni sekund ja näete ekraanil parooli jagamise viipa. Nõustuge sellega ja teie sõber ühendatakse võrguga.

WiFi parooli saate jagada ka oma Maci arvutiga, kui see töötab macOS High Sierra või uuema versiooniga. Kehtivad samad reeglid, iMac või MacBook peab olema kontakt.

Et Mac oleks kontakt, peate selle lisama rakendusse Kontaktid, nagu see on iOS-i puhul. Jällegi, kui lihtsalt kontakti lisamine ei toimi, proovige saata iMessage.

Paroolid pole (veel) nähtavad

Ilmselgelt pole see lahendus, mida enamik inimesi lootis, sest te ei saa ikka veel WiFi parooli vaadata. Põhimõtteliselt jagatakse seda kahe usaldusväärse seadme vahel ja see on piiratud iOS-i ja macOS-i seadmetega.

Kui Apple oleks otsustanud parooli nähtavaks teha, poleks vaja, et teie kontaktide hulgas oleks inimesi, enne kui saate parooli jagada.

KOKKUVÕTE

WiFi parooli jagamine ei ole lihtsalt midagi, mida teete telefonide vahel.

Sageli peate võib-olla ühendama sülearvuti või lauaarvuti WiFi-võrku ja enamikul juhtudel on parooli teadmine lihtsalt lihtsam.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist Eelmine Artikkel

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada Loe Edasi

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada