Kuidas eemaldada Google+ oma Google'i kontolt

Google+ on aktiivsete kasutajate poolest suuruselt teine ​​sotsiaalvõrgustik maailmas, kuid paljud inimesed ei kasuta seda nii palju, kui kulutavad aega Facebooki või Twitteri kaudu. Kuigi. võite teenuse kasutamise igal ajal lõpetada, tundub üsna koormav, et teie Google+ profiil luuakse uue konto jaoks automaatselt. Me kõik teame, et sotsiaalne võrgustik on lihtsalt veebihiiglase katse koguda teie kohta veel ühte teavet ja võib-olla aidata tema reklaamiäri tugevdada ja rohkem raha teenida. Siin on ravi: saate alati oma Google+ profiili kustutada, jättes samal ajal oma muud Google'i teenused ja rakendused puutumata. Selles õpetuses näitame teile, kuidas seda teha.Esmalt logige saiti külastades sisse oma Google'i kontole ja klõpsake paremas ülanurgas oma profiiliikoonil. Avaneb väike aken, kus on link teie profiilile ja väljalogimise, privaatsuse haldamise ja konto seadete lehe valikud. Jätkamiseks klõpsake sellel hüpikaknal lihtsalt nuppu 'Konto'.

Järgmisel lehel on palju erinevaid teie Google'i profiiliga seotud valikuid ja seadeid, mis kõik on jagatud erinevate vahekaartide alla. See, mida selles õpetuses otsime, asub jaotises Andmetööriistad, nii et klõpsake lihtsalt sellel lingil, nagu on näidatud alloleval ekraanipildil.

Vahekaart „Andmetööriistad” sisaldab täiendavaid konto haldamise võimalusi, näiteks võimaldab teil alla laadida oma kontoga seotud andmeid või pääseda juurde muule asjakohasele teabele. Leidke jaotis „Kontohaldus” ja klõpsake selle kõrval olevat linki „Kustuta Google+ profiil ja funktsioonid”.

See omakorda avab kustutamise kinnituslehe. Teile antakse võimalus eemaldada nn teie Google'i profiil. Kuid enne, kui jätkate konto lõplikku eemaldamist Google'i serveritest, tasub sellelt lehte lugeda, et saada teavet selle kohta, millist tüüpi andmed kustutatakse, ja muid üksikasju. Kui kommenteerite sageli näiteks YouTube'i videoid, võib Google+ profiili kustutamine teie kontot mõjutada, kuna YouTube kasutab nüüd teie Google+ profiili, et saaksite suhelda ja kommentaare postitada. Samuti võib see mõjutada muud sarnast kontoteavet, kuid kõik teie Gmaili kontoga seonduv jääb muutumatuks.

Pärast kogu teabe läbivaatamist saate kerida alla, lisada linnukese valikule „Nõutav” (ja valikuliselt valikule „Lõpeta minu jälgimine ka kõigist, keda ma teistes Google'i toodetes jälgin”) ja klõpsata oma Google+ eemaldamiseks käsul „Eemalda valitud teenused”. profiil.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga