Kuidas harjutada VR-is mediteerimiseks hingamisharjutusi

Hingamine on jooga ja meditatsiooni peamine osa. Pealtnäha lihtne sisse- ja väljahingamise toiming on jagatud neljaks sammuks, millega harjumine võtab veidi aega. Kui proovite meditatsiooni või õpite jooga jaoks hingamise põhitõdesid, siis Väljahingamine VR on veebirakendus, mis võib teid aidata. Saadaval on palju rakendusi, mis aitavad inimestel õppida mediteerima ja oma hingamist reguleerima ning Exhale VR annab teile visuaalse viisi seda teha. Rakendust saate kasutada Google Cardboardiga või, kui teil pole VR-peakomplekti, siis lihtsalt oma lauaarvuti brauseris. See toimib järgmiselt.

Külastage oma telefonis Exhale VR-i. Kui te juba teate hingamisega seotud nelja sammu, minge edasi ja puudutage nuppu „Alusta harjutust“. Kui te ei tea nelja sammu, kerige veidi alla ja rakendus selgitab neid.Kui olete valmis, puudutage nuppu 'Alusta harjutust'.

Kui olete töölaual, järgige lihtsalt ekraanil olevat ringi. Kui ring hoiab oma suurust, tähendab see, et peate hinge kinni hoidma. Kui see kahaneb, peate välja hingama ja kui see laieneb, peate sisse hingama.

Kui soovite kasutada rakendust Google Cardboardis või mõnes muus VR-peakomplektis, sisestage telefon peakomplekti. Puudutage all paremal asuvat nuppu Cardboard ja pange peakomplekt sisse.

Rakenduse ringijuhend töötab VR-is samamoodi kui töölaual. Lihtsalt järgige seda, et teada saada, millal sisse hingata, välja hingata ja hinge kinni hoida.

Väljahingamise VR on kasulik ainult siis, kui kavatsete mediteerida. Ilmselgelt ei saa te jooga ajal VR-peakomplekti kanda. Seda on erakordselt ebamugav kui mitte võimatu teha. Kui peaksime rakendust millegi pärast kritiseerima, oleks see hingamisharjutuse saatel lõõgastava muusika puudumine.

Külastage Exhale VR-i

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
YouTube TV ei tööta: kuidas YouTube'i telerit kohe parandada Eelmine Artikkel

YouTube TV ei tööta: kuidas YouTube'i telerit kohe parandada

Kuidas 2022. aasta taliolümpiamänge igal pool otse voogesitada Loe Edasi

Kuidas 2022. aasta taliolümpiamänge igal pool otse voogesitada