Kuidas avada töölaual Chrome'i mobiilikaarte

Me kõik teame, et Chrome töötab koos meie Google'i kontodega teabe sünkroonimiseks seadmete vahel. Sünkroonitav teave hõlmab paroole, sirvimisajalugu, järjehoidjaid, vormiandmeid ja rakendusi. Kasutajatel on võimalus valida, mida nad sünkroonivad; nad saavad sünkroonida kõike või ainult valikulisi andmeid. See andmete sünkroonimine on saadaval kõigil platvormidel, st Chrome for Windows, macOS, Linux, iOS ja Android toetavad sünkroonimist. Sünkroonitud andmed hõlmavad ka teie sirvimisajalugu igas seadmes. Kasutajad võivad arvata, et see on lihtsalt Chrome'i otsingu täpsustamiseks, kuid see võimaldab teil avada töölaual Chrome'i mobiilivahekaarte. Need sünkroonitakse automaatselt, nii et kui teil on vaja sirvimist jätkata sealt, kus see telefonis pooleli jäi, saate seda teha ilma lisarakendusi kasutamata.

Luba ajaloo sünkroonimine

Töölaual Chrome'i vahekaartide avamiseks peate olema Chrome'i sisse logitud oma Google'i kontoga nii töölaual kui ka telefonis. See on hea, kui valite andmete valikulise sünkroonimise, kuid veenduge, et sünkroonite oma ajalugu.Lisaks peate kõigis seadmetes, mille vahekaarte soovite sünkroonida, olema Chrome'is sisse lülitatud samale Google'i kontole.

Avage Chrome'i vahelehed

Brauser nagu tavaliselt oma Android-telefonis või iPhone'is Chrome'is. Kui olete valmis, liikuge töölauale. Avage Chrome ja tippige aadressiribale järgmine tekst;

|_+_|

Siin näete seadme järgi rühmitatud vahekaarte. Laiendage seadet, et näha kõiki sellel avatud vahelehti. Klõpsake vahekaardil selle avamiseks või klõpsake ületäitumise nuppu ja valige „Ava kõik”, et need kõik töölaual avada.

Need sünkroonivad kahel viisil; kõik töölaual avatud vahelehed sünkroonitakse teie ajalooga iOS-is ja Androidis. Kahjuks pole Androidis ja iOS-is vahekaarte sorteeritud nii, nagu need on teie töölaual. Töölaual avatud lingid segatakse otse Android-telefonis või iPhone'is avatud vahekaartidega. Peate käsitsi välja valima need, mida soovite avada, mis on kahju.

Vahekaardid sünkroonitakse üsna kiiresti, nii et kui sirvite oma mobiilsidepaketti, on teie vahelehed seal, kui avate oma sirvimisajaloo töölaual. Kui vahekaarte ei kuvata, avage nutitelefonis Chrome ja lubage sellel WiFi-võrguga ühenduda. Oodake mõni sekund ja vahekaardid ilmuvad teie töölauale. Sarnane funktsioon võimaldab teil vaadata Chrome'i mobiili järjehoidjaid töölaual .

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kuidas Chrome'is teemasid installida ja desinstallida Eelmine Artikkel

Kuidas Chrome'is teemasid installida ja desinstallida

Kuidas salvestada kaarte võrguühenduseta Google Mapsist opsüsteemis Windows 10 Loe Edasi

Kuidas salvestada kaarte võrguühenduseta Google Mapsist opsüsteemis Windows 10