Kuidas pilte Microsoft Wordis teisaldada

Saate lisada pildi Microsoft Wordi dokumenti. Tegelikult saate sisestada, redigeerida ja vormindada nii palju pilte, kui soovite. Rakendusel on palju tööriistu dokumendi vormindamiseks, kuid näete, et pildid tekitavad sageli probleeme. Kui liigutate pilti, rikub see üldiselt dokumendis kõige muu vormingut ja paigutust.

Teisaldage pilte Microsoft Wordis

Piltide teisaldamine Microsoft Wordis on keeruline. Kui te ei tea, millist paigutust pildile on rakendatud, ei saa te seda teisaldada ilma ülejäänud dokumendi vormingut häirimata.Piltide paigutused Microsoft Wordis

Pildi paigutus määrab, kuidas pilt teksti suhtes kuvatakse. Pildi erinevad paigutused on järgmised:

Kooskõlas tekstiga: Pilt kuvatakse teksti kõrval eraldi real. Kui pilt on suur, st selle kõrgus ületab rea kõrgust, tõukab see järgmise rea enda mahutamiseks allapoole.

Teksti murdmisega – tekstiga teisaldamine: Pilt kuvatakse teksti keskel, st tekst kohandub pildi ümber, selle asemel et anda sellele oma rida. Kui pildi kõrgus ületab joone kõrguse, ilmub selle kõrvale järgmine rida ja pilt ei lükka järgmist rida alla, et kohandada oma kõrgust. Kui see on seatud olekusse Teisalda tekstiga, kohandab pilt automaatselt oma asukohta, kui lisate või eemaldate teksti nt. kui lisate pildi ette uue rea, liigub see alla.

Teksti murranguga – fikseerige positsioon lehel: Pilt ilmub teksti keskele. Kui pildi kõrgus ületab rea kõrgust, ilmub tekst selle ümber, selle asemel, et seda pildi mahutamiseks järgmisele reale alla lükata. Kui seate pildi lehel kindlale positsioonile, ei lükka teksti lisamine või eemaldamine pilti üles ega alla. Selle asemel jääb see sinna, kuhu te selle asetasite, ja liigub ainult tekst.

Teksti murdmise valikud

Juurdepääs on täiendavatele teksti murranguvalikutele. Need võimaldavad teil valida, kuidas tekst kuvatakse ümber pildi, mille ümber see on seatud.

 1. Valige dokumendis pilt.
 2. Klõpsake mähkimistööriista.
 3. Klõpsake nuppu Vaata rohkem.
 4. Avanevas aknas minge vahekaardile Teksti murdmine.
 5. Ruudu, Tihe ja Mähkimise valikute puhul saate valida, kummal pildipoolel tekst kuvatakse.
 6. Suvandi Behind text puhul 'kirjutab' tekst pildi üle.
 7. Suvandi Ees teksti puhul kirjutatakse tekst pildi taha.

Kuidas pilte Microsoft Wordis teisaldada

Microsoft Wordi pilte saab teisaldada pukseerides. Peaasi on määrata selle jaoks õige paigutus. Paigutuse muutmiseks ja seejärel pildi teisaldamiseks järgige neid samme.

 1. Avage Microsoft Wordi dokument.
 2. Klõpsake real, millele soovite pildi lisada.
 3. Avage Lisa > Pilt.
 4. Valige pilt ja lisage see dokumendile.
 5. Pildi suuruse muutmine/kärpimine/redigeerimine.
 6. Klõpsake pildil, et see oleks valitud.
 7. Klõpsake paigutuse ikooni või minge lindil vahekaardile Pildivorming.
 8. Valige paigutuse või teksti murdmise valik.
 9. Klõpsake pilti ja lohistage see kohta, kus soovite seda kuvada.
 10. Pilt teisaldatakse. Tekst kohandatakse selle ümber.

Järeldus

Kui pildi teisaldamisel häirib see dokumendi kõige muu vormindamist, siis on pildi paigutuseks määratud Tekstiga kooskõlas. Selleks, et pilt ei häiriks vormingut, valige küljendus Wrap around text. Seejärel saate pilti liigutada ilma dokumendi teisi elemente häirimata. Teil võib tabelitega endiselt probleeme tekkida, kuna tabeli kõrgus muutub vastavalt pildile, kuid selle vältimiseks peaksite muutma tabeli atribuute.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s