Kuidas Minecraftis betooni teha

Betoon lisati Minecrafti 2017. aastal. See ei paku mängus sellist lööklainekindlust, mida võiks oodata. Võrreldes kiviga on see väga madalal tasemel nende plokkide loendis, mis pakuvad olulist plahvatuskindlust. Sellegipoolest näeb betoon välja nii palju parem kui kivi, munakivi ja isegi sile kivi, et paljud kasutajad eelistavad seda paremate ja esteetiliste konstruktsioonide jaoks.

Betoon Minecraftis

Minecraftis betoon loomulikult ei kudema. See on ese, mis peab olema meisterdatud. See kasutab meisterdamiseks üsna levinud plokke, kuid üks betoonplokkide valmistamiseks vajalikest esemetest on värvaine. Betooni ei saa ilma värvaineta luua. Värv määrab ploki värvi.Käsitööbetoon Minecraftis

Betoonplokid on valmistatud 8-ga virnades . Sa vajad;

  • 4 plokki liiva
  • 4 plokki kruusa
  • 1 värvi, mida soovite plokki saada

Retsept

Betooni retsept on 'vormitu', st pole vahet, millises järjekorras esemed asetatakse. Saate lisada liiva, kruusa ja värvainet mis tahes meisterdamistabeli maatriksis (vt pilti allpool).

Betoonivärvid Minecraftis

Betooni saab valmistada 16 värvitoonis. Kõik, mida vajate, on värvi jaoks värv. Saadaolevad värvid ja nende värvainete koostisosad on toodud allpool.

    Must värv:tindikott (kalmaarist) või valgem roos meisterdamislauas Sinine värv:Lapis Lazuli ehk rukkilill meisterdamislaual Pruun värv:kakaooad meisterdamislaual Tsüaanvärv:Sinine värv ja roheline värv või Lapis Lazuli ja roheline värv meisterdamislauas Roheline värv:küpseta kaktus ahjus Hall värv:Must värv ja valge värv või Tindikott ja valge värv meisterdamistabelis. Helesinine värv:Sinine orhidee meisterdamislaual Helehall värv:Azure Bluet või Oxeye Daisy või White Tulip meisterdamislaual Laimiroheline värv:küpseta merekurk ahjus Magenta:Lilla või allium ehk lilla värv ja roosa värv või punane värv ja sinine värv ja roosa värv või punane värv ja sinine värv ja valge värv meisterdamistabelis Oranž värv:Oranž tulp meisterdamislaual või kombineeri kollast ja punast värvi meisterdamislaual Roosa värvaine:Pojeng või roosa tulp meisterdamislaual või punane ja valge värvaine meisterdamislaual Lilla värvaine:Sinine värv ja punane värv või punane värv ja Lapis Lazuli meisterdamislauas Punane värv:Meisterdamislaual moon, punane tulp, punapeet või roosipõõsas Valge värvaine:kondijahu või maikelluke meisterdamislaual Kollane värvaine:Võilill või päevalill meisterdamislaual

Järeldus

Betoon peab olema värvi. Kui te ei soovi midagi heledat, võite kasutada valget või halli värvi, kuid te ei saa retseptist värvi eemaldada. Erinevalt klaasist, mille saab meisterdada nii, et see ei sisalda värvi ja mida kasutaja soovi korral hiljem värvida, ei ole Betoonil värvivaba valikut.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist Eelmine Artikkel

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada Loe Edasi

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada