Kuidas Amazonist Firesticki telerit 5 minutiga vangistada

Amazon Firestick TV muudab koduse meelelahutuse jaoks sisu edastamise viisi. Seda on lihtne kasutada ja see annab lihtsa juurdepääsu kvaliteetsetele sisu voogedastusteenustele, nagu Hulu, Amazon Prime Video, Netflix, HBO Max, Vudu, Shudder TV ja palju muud.

Kuid kõik need rakendused nõuavad nende sisu tellimist. Soovi korral saate tasuta vaadata avalikuks voogesituseks saadaolevat sisu, kui lubate oma Firestickil sellised rakendused installida. Lugege edasi, et saada teada, kuidas a Firestick teler tasuta sisu vaatamiseks või Androidi rakenduste kasutamiseks.Mis on Firesticki vanglamurdmine?

Jailbreaking Firestick võib tunduda millegi keerulisena. Kuid see on täiesti seaduslik ja hõlpsasti teostatav. Amazon tarnib Firesticki telerit piirangutega, nii et see ei saa installida ühtegi rakendust väljaspool Amazon AppStore'i.

Jailbreak'iga lubate seadmel lihtsalt desinstallida kolmanda osapoole Androidi rakendused või APK-d. Te ei satu juriidilistesse lahingutesse enne, kui voogesitate või tarbite autoriõigusteta sisu või olete avalikuks voogesituseks sobiv.

Kuna need APK-d pärinevad tundmatutest allikatest ja Amazon pole neid kontrollinud, peaksite enne nende installimist rakendama oma hoolsuskohustust. Samuti peaksite kaitsma oma identiteeti ja Interneti-võrku, tellides mis tahes parima VPN-teenuse.

Kuidas Firesticki vanglasse murda

Minge teleri juurde, kuhu Firestick on ühendatud, ja järgige Amazon Fire TV-s neid lihtsaid ja kiireid samme.

 • Äratage Firesticki teler ja minge avakuvale.
 • Valige Otsi avakuva keskel asuvast menüüst.
 • Nüüd klõpsake nuppu Otsing kasutades kaugjuhtimispulti.
 • Piirkonnas Otsing menüüst saate kasutada häälotsingut või tekstiotsingut.
 • Otsige üles Allalaadija rakendus. See on oranži värvi rakendus, mille paremal küljel on tekst Downloader ja allalaadimise ikoon.
 • Kliki Lae alla ja laske sellel automaatselt installida.
 • Kord Allalaadija rakendus on installitud, minge tagasi Firesticki avakuvale.
 • Keskmise menüüriba paremast otsast leiate hammasrattaikooni. See on Seaded tööriist. Klõpsake sellel.
 • Nüüd näete järgmisel ekraanil palju kaarte. Otsi Minu Fire TV ja klõpsake sellel.
 • Avastate erinevaid võimalusi, nagu Umbes , Magama , Taaskäivita jne, järgmisel ekraanil.
 • Valige Arendaja valikud sellest loendist ja klõpsake seda.
 • Arendaja valikud võimaldavad teil kasutada ADB silumist ja installida tundmatutest allikatest pärit rakendusi.
 • Valige Installige tundmatud rakendused ja aktiveerige see.
 • Kui see on aktiveeritud, kuvatakse samal ekraanil Allalaadija Ilmub rakendus, mille olete varem installinud.
 • Klõpsake sellel, et lasta rakendusel Downloader hankida rakendusi tundmatutest allikatest või lubada rakenduste külglaadimist APK allikatest.

Kui olete teinud kõik ülalnimetatud toimingud täpselt nii, nagu kirjeldatud, olete edukalt vangimurdnud või lubanud tundmatutel rakendustel oma Firesticki telerisse alla laadida. Nüüd saate nautida erinevaid tasuta sisu voogesituse rakendusi. Kuid veenduge, et need rakendused ei rikuks teie riigi autoriõiguse seadusi.

Lõpusõnad

Nüüd, kui teate, kuidas Firesticki telerit ilma arvuti või keeruka tarkvarata vangistada, saate alustada seadme avamist ja nautida kolmandate osapoolte rakendusi ja sisu, mida Amazon AppStore ei paku.

Lisaks saate Kodi hankida ühilduvas seadmes ja nautida suurepärast sisu tasuta. Lugege seda õpetust Kodi allalaadimiseks ja seadistamiseks Windows PC-s.

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga