Kuidas installida rakendus ühele kasutajale Windows 10-s

Windows 10 rakendused installitakse tavaliselt samasse kausta, st C-draivi kausta Program Files või Program Files (86). Kui teete rakenduse esialgseid installietappe, pakub see kausta loomist ühes neist kahest kaustast. Võib-olla olete märganud, et see võimaldab teil asukohta muuta, mis tähendab, et te ei pea tingimata C-draivi rakendusi installima. Tegelikult, kui olete installinud UWP-rakenduse, saate selle igal ajal teisele kettale teisaldada. Kui installite töölauarakendust ja soovite selle installida ühele kasutajale, peate muutma ainult selle installimiskohta.

Installige rakendus ühele kasutajale

Enamik töölauarakendusi võimaldab teil valida, kuhu rakendus installitakse. On mõned erandid, kui rakendus tuleb installida kausta Program Files, kuid sel juhul ei luba rakendus teil installimiskohta muuta.

Ühele kasutajale rakenduse installimiseks tuleb see installida kasutaja AppData kausta. See asub järgmises kohas;|_+_|

See kaust on tavaliselt peidetud, nii et veenduge, et peidetud kaustad oleksid nähtavad, vastasel juhul ei saa te seda valida. Kui peidetud üksused on nähtavaks seatud, käivitage rakenduse installija.

Kui jõuate installi asukoha ekraanile, klõpsake sirvimisnupul ja minge AppData kausta. Valige kaust Kohalik ja looge selles rakenduse jaoks uus kaust. Kui te kausta ei loo, installitakse rakendus kohalikku kausta ja see jätab teile failide segaduse.

Jätkake installimist nagu tavaliselt. Kui see on lõpetatud, lisatakse rakendus Start-menüüs rakenduste loendisse. Kui otsustasite selle lisada, kuvatakse teie töölaual ka rakenduse otsetee.

Rakendust saate käivitada nagu tavaliselt. Kui peate selle desinstallima, saate seda teha juhtpaneelilt. Minge programmide desinstallimise ekraanile ja installitud rakendus loetletakse süsteemi programmide hulgas. Valige see ja klõpsake nuppu Desinstalli.

Enamikul juhtudel töötab rakendus probleemideta, kuid kui teil on muid rakendusi, mis sellele tuginevad, ei pruugi nad seda leida, kuna see on installitud ebatavalises kohas. Pidage seda meeles, kui otsustate installida rakenduse ainult ühele kasutajale.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s