Kuidas panna Shake kursorit otsima Windows 10-s

MacOs-il on funktsioon, kus hiirt liigutades suureneb kursor ekraanil. See muudab kursori leidmise lihtsaks, kui kaotate selle sageli ekraanil. Kui kasutate mitut kuvarit, on see veelgi kasulikum. Windows 10-l on midagi sellist, kuid hiire leidmiseks peate pöörduma klaviatuuri poole ja seetõttu pole seda nii lihtne kasutada. Siit saate teada, kuidas raputada Windows 10 kursorit otsima.

Raputage kursori leidmiseks

Selleks, et MacOS'i Shake leiaks kursori funktsiooni Windows 10-s, peate installima päevitusrakenduse nimega BigMouse . See rakendus on tasuta ja lähtekood on saadaval kõigile, kes soovivad seda muuta. Karbist välja võttes teeb see seda, mida ta väidetavalt teeb, kuid seal on veel arenguruumi.

Laadige alla ja käivitage rakendus. Seda pole vaja installida. See töötab süsteemses salves, kust saate rakendusest väljuda. Kui see töötab, raputage kursorit hiirt liigutades ja see suureneb teie ekraanil.Rakendus teeb seda, mida ta peaks, kuid see on natuke liiga tundlik. Kui liigutate hiirt liiga kiiresti, st te isegi ei liiguta seda, suureneb kursor. Puuduvad sätted, mis võimaldaksid kohandada 'jiggle'i tundlikkust. See on, mis see on.

Kui soovite teada, milline on Windows 10 sisseehitatud valik, on see hiire valikute all. Kui see on lubatud, tõstab klahvi Ctrl puudutamine teie kursori esile kõikjal, kus see asub.

Selle lubamiseks avage juhtpaneel. Minge jaotisse Riistvara ja heli. Jaotises Seadmed ja printerid klõpsake nuppu Hiir. Avanevas hiire atribuutide aknas minge vahekaardile Kursori valikud ja lubage suvand Näita kursori asukohta, kui vajutan klahvi CTRL. Klõpsake nuppu Rakenda ja oletegi valmis.

Rakenduse BigMouse ja kursori esiletõstmise sisseehitatud valikuga on probleem selles, et seal on palju juhuslikke esiletõstmisi. Kuna rakendus on liiga tundlik, käivitab selle hiire liiga kiire liigutamine. Windows 10 sisseehitatud esiletõstmise valikuga käivitub see iga kord, kui te ei ole piisavalt kiire, et kasutada klahvi Ctrl sisaldavat kiirklahvi.

Nende kahe valiku vahel näib, et Windows 10 vaikevalik töötab paremini, kuid see pole nii mugav. MacOS-il on kindlasti üks üle Windowsi ja see on nii olnud juba pikka aega, mis on veider, arvestades, et mitme monitori seadistus on Windowsi kasutajate jaoks erakordselt tavaline.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s