Kuidas parandada TheVideo.Me paariviga Kodis

Kuna tegemist on avatud lähtekoodiga tarkvaraga ja lugematu arvu arendajatega, kes loovad mitteametliku lisandmooduli, on vaevalt üllatav, et Kodi kasutajad võivad kokku puutuda mitmete erinevate vigadega. Üks levinumaid on TheVideo.me sidumisviga. Seda viga võib sageli leida, kui proovite voogesitada linki lisandmooduli kaudu, mis lingib saidi TheVideo.me voogu. Sarnast probleemi võib leida ka muudest allikatest, näiteks tvad.me ja vidup.me. See on tavaline ja kergesti lahendatav probleem. Selles artiklis selgitame, mida peate tegema TheVideo.Me paarimisvea parandamiseks Kodis .

Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Meeldetuletus: kasutage Kodiga alati VPN-i

Kõigil lugejatel on tungivalt soovitatav kasutada Kodis sisu voogesitamisel VPN-i, olgu siis allikatest nagu TheVideo.me või muust mitteametlikust lisandmoodulist. Seda seetõttu, et need lisad võimaldavad juurdepääsu autoriõigustega kaitstud sisule, mis on mõnes maailma osas ebaseaduslik. Kodi on ka avatud lähtekoodiga ja võib mõnikord jätta kasutajad ka häkkerite suhtes haavatavaks.Kuid VPN-i kasutamine on lihtne ja taskukohane viis enda kaitsmiseks. VPN krüpteerib kõik teie andmed ja aitab varjata ka teie tegelikku IP-aadressi. See hoiab teie andmed turvalisena ja teie identiteedi salajas, kaitstes teid ka häkkerite ja autoriõigustega seotud kohtuasjade eest.

IPVanish

Meie soovitatav VPN Kodi kasutajatele on IPVanish . See pakub tugevat krüptimist ja suurepärast privaatsuskaitset, mis teeb sellest ühe parima igakülgse teenusepakkuja turul. Samuti pakub see pidevalt kiiret ühenduskiirust, mis sobib suurepäraselt võrgus voogesituseks.

IPVanish pakub 7-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab, et teil on nädal aega seda riskivabalt testida. Pange tähele, et Sõltuvust tekitavate näpunäidete lugejad saavad siin IPVanishi aastaplaani pealt säästa tohutult 60%. , langetades kuuhinna vaid 4,87 dollarile kuus.

Mis põhjustab Kodis TheVideo.Me paarimisvea?

Paari viga Video.Me on põhjustatud voo autoriseerimise probleemist. Põhimõtteliselt on saitidega, nagu TheVideo.Me, seotud palju erinevaid voogesitussaite ja Kodi lisandmooduleid ning nõudlus võib seetõttu olla suur. Seetõttu vajavad nad voo luba, et vältida suure liikluse serverite ülekoormamist. Kasutajad peaksid külastama sidumissaiti TheVideo.Me oma IP-aadressi volitamiseks ja see võimaldab neil saidilt neli tundi voogesitada. Nelja tunni pärast peavad nad vaatamise jätkamiseks uuesti volitama.

Kuidas parandada TheVideo.Me paariviga Kodis?

TheVideo.Me paarimisvea Kodis parandamiseks on kaks peamist viisi? Allpool selgitame lühidalt, kuidas kõik need parandused töötavad.

Otsene autoriseerimine

Kui näete Kodis Pair Error TheVideo.Me, pakub see hüpikaknas linki, kus saate ühenduse volitada. Lihtsaim viis vea parandamiseks on avada see link oma veebibrauseris. See avab TheVideo.Me sidumislehe, kus peate lihtsalt klõpsama Aktiveerige voogesitus et lubada oma IP-aadressil linke neljaks tunniks voogesitada. Kui kavatsete seda meetodit kasutada, soovitame oma IP-aadressi varjamiseks kasutada VPN-i. VPN-i kasutajad peaksid arvestama, et kui nad vahetavad IP-aadressi, peavad nad ka oma uue IP-aadressi uuesti volitama.

Keelake Captchasiga hostid

Teine lahendus on muuta oma lisandmooduli sätteid, et keelata sellel Captchasega hostidele juurdepääs. See meetod peatab lisandmooduli linkimise saidile TheVideo.Me ja teistele saitidele, mis nõuavad autoriseerimist. See tähendab, et saadaolevate arvude arvu vähendatakse, kuid te enam viga ei näe. Captchasiga hosterite keelamiseks kasutage järgmist lihtsat meetodit

  1. Paremklõpsake lisandmoodulil ja seejärel valige Seaded.
  2. Klõpsake nuppu Taasesitus sakk. Menüü poole peal näete a hostijad captchasiga loetlemine. Keela see valik ja seejärel klõpsake nuppu Okei seadete menüüst väljumiseks.

Järeldus

Kahjuks pole Kodis TheVideo.Me paarisvea vältimiseks muud võimalust kui nendest linkidest koos loobuda või palli mängida ja nõustuda oma IP-aadressi autoriseerimisega lähtesaidiga. Kuid seni, kuni kasutate VPN-i, on sellega seotud risk väga väike. Arvestades arvukaid kvaliteetseid vooge, mis on saadaval sellistelt saitidelt nagu TheVideo.Me, ja neid kasutavate Kodi lisandmoodulite suurt hulka, on see samm astumist väärt.

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)