Kuidas Slackis GIF-e leida ja saata

Slack on ainulaadne sõnumsiderakendus; see on loodud töökoha jaoks ja sisaldab kõiki sõnumsideteenuses vajalikke funktsioone, kuid samal ajal on sellel ka lõbus külg. GIF-ide saatmist toetavad suhtlusrakendused lisasid selle funktsiooni alles pärast seda, kui see selles rakenduses populaarseks sai. Kui alustate sõnumsiderakendusega, ei pruugi te teada, kuidas Slackis GIF-e leida ja saata. Selles artiklis selgitame, kuidas seda teha.

GIF-id Slackis

Slackil on oma funktsioonide komplekt, kuid selle funktsionaalsuse laiendamiseks saab selle peale arendada ka muid rakendusi. See võimaldab kasutajatel arendada kasutuspõhiseid rakendusi, mida saab Slackiga integreerida. GIF-rakendused on üks selline rakendus. Leiate, et Slacki jaoks pole GIF-rakendustest puudust.GIF-rakendusi saate otsida saidilt Slacki rakenduste kataloog ja tee oma valik. Soovitame kasutada Giphyt selle ulatusliku GIF-teegi ja selle kasutamise lihtsuse tõttu. Külastage Giphy Slacki rakendust ja lisage see oma tööruumi. Peate selle lisama ainult oma brauseri tööruumi. Kui kasutate Slacki töölauarakendust, saate sealt kasutada ka Giphy rakendust.

GIF-i leidmiseks tippige mis tahes kanali sisestussõnumi väljale järgmine tekst.

|_+_|

Näide

|_+_|

Giphy tagastab GIF-i, mis vastab teie sisestatud sõnale või fraasile. Kui teile meeldib, klõpsake GIF-i all nuppu Saada. Kui soovite teistsugust GIF-i, klõpsake nupul Segamine, et saada teistsugune GIF, mis sobib teie sisestatud sõna/fraasiga.

GIF-e jagatakse linkidena ja saate Slackis neist täieliku eelvaate. See tähendab, et GIF ei võta kettaruumi, kuid teie ega teie saaja ei pea selle vaatamiseks GIF-i brauseris avama.

Peaksime teid hoiatama, et GIF-ide jagamine Slacki kaudu kipub häirima. Kui otsustate, et rakendus pole enam kasulik, saate selle eemaldada. Rakenduse eemaldamiseks külastage oma brauseris Slacki ja logige sisse tööruumi, kust soovite rakenduse eemaldada.

Minge vahekaardile Halda ja valige rakendus, mille soovite eemaldada. Rakenduse eemaldamiseks klõpsake paremas ülanurgas nuppu Eemalda. Kui soovite, saate selle samal ekraanil ka keelata.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s