Kuidas ühendada arvuti/arvuti või sülearvuti teleriga

Kas olete kunagi mõelnud, kas saaksite oma Flickri fotosid ja youtube'i videoid teleriekraanil vaadata arvuti kaudu, kui jah, siis see on õige koht, kust saate teada kuidas ühendada arvuti või sülearvuti teleriga , et saaksite teleriekraanil teha palju muud peale videote, Wordi dokumentide ja Exceli tabelite vaatamise.

Arvuti ja teleri vahelise ühenduse loomine on väga lihtne ning seda saab teha väga odavalt ja mõnel juhul tasuta. Kulud tulevad ainult odavate kaablite ja adapteritega. Kõigil peaks olema võimalik saavutada tunduvalt alla 100 dollari eest. See postitus käsitleb arvuti ja teleriga ühendamise protseduure. Käsitleme palju erinevaid stsenaariume, nii et loodan, et selle artikli lõpuks suudate selle eesmärgi saavutada.

MIDA SA VAJAD • Töötavad nii arvuti, lauaarvutid kui ka sülearvutid. Teil on vaja oma videokaardilt varuväljundit (mõnes arvutis on sisseehitatud väljundid).
 • Teatud tüüpi AUX-sisendiga televiisor.
 • Teatud tüüpi AUX-sisendiga stereo.

AUX tähistab Auxiliary, mis tähendab sisendit välisest allikast. Enamikul teleritel on need olemas, kuna neid kasutaksite DVD-plaadi ühendamiseks.

KONTROLLIGE, MIS ON TEIE TELERI SISEND TÜÜP

1. HDMI: kõrglahutusega multimeediumiliides: Ideaalses olukorras on meil HDMI-ühendus nii teleris kui ka videokaardil, kuid tõenäoliselt mitte. Paljud uued LCD-ekraanid ja plasmakuvarid pakuvad seda tüüpi ühendusi. Samuti muutuvad need videokaartidel pisut populaarsemaks. See annab teile kõrgeima kvaliteediga signaali. See pakub DVI-ga võrreldes paremat kvaliteeti.

2. DVI: digitaalne visuaalne liides : Paljud praegused arvutid pakuvad seda ühendust videokaardilt. Võite avastada, et kui teil on plasma- või LCD-televiisor, on see parim ühendus kasutamiseks.

3. VGA/XGA: videograafika massiiv: See on teie arvuti videokaardi standardne videoväljund. Mitte paljud televiisorid ei toeta neid sisendeid. See pakub hea kvaliteediga pilti, kuid on teleris piiratud eraldusvõimega 640 × 480. Tekst on loetav ja filmid näevad suurepärased välja. See VGA eraldusvõime on suurem kui enamik CRT-ekraane suudab näidata.

Neli. S-Video: See on videokaartide ja telerite kõige levinum sisend. See vorming ei anna teile ekraanil teksti lugemisel head kogemust, kuid filmid ja mängud sobivad hästi. See on sama väljund, mida pakuvad paljud mängukonsoolid, nii et võite oodata head kvaliteeti.

Kuidas otsustada, millist ühendust kasutada?

 • Kui arvutil on HDMI ja teleril on HDMI – kasutage HDMI-d
 • Kui arvutil on DVI ja teleril DVI – kasutage DVI-d
 • Kui arvutil on DVI ja teleril VGA – kasutage VGA + adapterit
 • Kui arvutil on VGA ja teleril VGA – kasutage VGA-d
 • Kui arvutil on S-Video ja teleril on S-Video – kasutage S-Videot
 • Kui arvutil on RCA ja teleril on RCA – kasutage RCA-d
 • Kui arvutil on S-Video ja teleril RCA – kasutage adapteriga RCA-d
 • Kui arvutil on RCA ja teleril S-Video – kasutage adapteriga RCA-d

Videodraiverite konfigureerimine:

Kui olete ühendanud HDMI, DVI või VGA kaudu, tunneb arvuti teie teleri ära tavalise monitorina. Kui olete vooluvõrku ühendanud, saate vastava funktsiooniklahviga vajutada klahvi Fn. st Fn+F5. Funktsiooniklahv sõltub sülearvutist, kuid üldiselt meenutab klahv kahe monitori pilti. Nende klahvidega saate liikuda läbi erinevate režiimide, st ainult välise monitori, ainult sülearvuti või mõlema.

Seadistage oma Vista või XP:

 • Mine oma sisse Kontrollpaneel ja laadige oma Ekraan omadused
 • Klõpsake nuppu Seaded vahekaarti ja näete tõenäoliselt siiski ühte monitori, olenevalt sellest, millist tüüpi ühendust kasutasite.
 • Klõpsake Täiustatud ja seejärel valige omale vastav vahekaart Videokaart minu puhul oli selleks Geforce 6600 GT.
 • Siin on kõik kaardi valikud. Kui kasutate Nvidia kaarti, klõpsake nuppu n-vaate kuvaseaded , muidu, mis tahes suvand näitab teile mitut kuvatüüpi .

 • Siin saate valida Kahekordne vaade ja Klooni , lubage ja keelake kuvad. Ka Nvidia juhtpaneelil on tööriistade jaotises võimalus seda teha Sundige teleri tuvastamine .

Pärast neid samme on teil kindlasti videoid nii arvutis kui ka teleris. Nüüd on aeg heli seadistamiseks.

Kuidas oma heli konfigureerida:

Lihtne viis arvuti stereosüsteemiga ühendamiseks on osta 3,5 mm stereopistiku ja RCA paari kaabel. See ühendab mõlemad otsad probleemideta.

Seda protseduuri saab rakendada ka siis, kui arvuti ühendamine projektoriga .

Nüüd on see kõik tehtud, loodame, et te ei leia ühenduse loomisel raskusi, kuid kui olete, jätke oma päringud kommentaaridesse.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga