Kuidas koolis WiFi-piirangutest mööda minna (töötavad lahendused aastaks 2022)

Koolidel on täiesti head põhjused kehtestada oma võrgus teatud WiFi-piirangud, kuid mõnikord läheb see liiga kaugele ja blokeerib saidid, mis on õiguspäraselt kasulikud nii õpilastele kui ka õppejõududele. Kui see on teie jaoks nii, olge kursis; näitame teile, kuidas VPN-i abil koolis veebisaite deblokeerida.

Enamik haridusasutusi pakub oma õpilastele WiFi-ühendust. Kuid erinevatel põhjustel on neil kombeks takistada neil seda WiFi-ühendust kasutamast, et pääseda juurde kõigele, mida nad ei pea oma õpingutes keskseks. See võib olla väga ebamugav, eriti ülikoolilinnakus elavatele inimestele.Muidugi kasutavad õpilased internetti õppimiseks, kuid nad kasutavad seda ka paljudeks muudeks asjadeks, näiteks pääsevad ligi oma sotsiaalmeedia kontodele (Facebook, Twitter, Instagram ja muu taoline), mängivad võrgumänge ja mida mitte.

Rääkides võrgumängudest, kipub seda tüüpi tegevus kooli WiFi-ühendustes blokeerima. Kuid lahendus on olemas – VPN-i kasutades on õpilastel võimalik oma asutuste tsensuuripüüdlustest mööda hiilida ja kasutada Internetti ükskõik mille jaoks, mis loomulikult täpselt nii peakski olema.

Kiired sammud kooli WiFi-ühendusest mööda hiilimiseks

 1. Hankige VPN ja installige see
 2. Looge ühendus VPN-iga ja valige server teises riigis (ei lase teil geoblokeerida)
 3. Alustage juurdepääsu sotsiaalmeediale või muudele lehtedele, mis olid varem blokeeritud

Kooli WiFi-piirangud panid teid alla? Võitke võrguplokid nende VPN-idega:

 1. NordVPNParim kooli Wi-Fi blokeerija - NordVPN-i arvukad privaatsussätted ja tohutu võrk muudavad teie kooli võrgupiirangutest ülesaamise tühiseks asjaks.
 2. Surfshark – võimas krüptimine, hägustamine igas serveris ja moodsad tunneliprotokollid lammutavad kooli veebisaitide plokid.
 3. ExpressVPN – kas vajate juurdepääsu koolis blokeeritud voogesitussaitidele? Mõelge ühele kiireimale pakkujale.
 4. IPVanish – võitke peaaegu kõiki võrguplokke kiirust või privaatsust ohverdamata.
 5. VyprVPN – olgu selleks teie kooli WiFi-plokid või Hiina suur tulemüür, Chameleoni protokoll võimaldab teil märkamatult mööda minna.

Neile, kellel on koolivõrgus raskusi sisule juurde pääseda, käsitleb see õpetus parimaid VPN-e, mida kasutada kooli Wi-Fi-ühenduse blokeeringu tühistamiseks ja kõigist piirangutest mööda hiilimiseks. Kõik see säilitab teie Interneti-ühenduse alati privaatse ja turvalisena.

Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Teave kooli WiFi-piirangute kohta

Akadeemilised WiFi-ühendused on tänapäeval üliõpilaste jaoks hädavajalikud, kuid asutuste jaoks on sellise teenuse pakkumisega seoses mitmeid muresid. See kipub tähendama seda, et õpilased ei saa sageli täielikku ja piiramatut WiFi-ühendust, mida nad võivad vajada.

Akadeemilised spetsialistid tunnevad muret mitmete veebiprobleemide pärast. Autoriõiguste rikkumine on üks. Kui õpilased laadivad alla autoriõigustega kaitstud sisu oma kooli, kolledži või ülikooli WiFi-võrgu kaudu, seisab asutus silmitsi tagajärgedega, olgu see siis juriidiline oht või isegi kiiret raha teenida püüdvate autoriõiguste trollide tegevus.

Eriti koolides tuntakse muret, et õpilased pääsevad juurde sobimatule materjalile, näiteks pornograafiale. Siis on sama kaalukas edasilükkamise küsimus; hirm, et õppimise asemel võivad paljud õpilased oma WiFi-ühendust kasutada kergemeelseteks asjadeks, nagu sotsiaalmeedia või võrgumäng.

Nende erinevate murede tagajärjeks on alati tsensuurirežiim. Koolid, kolledžid ja ülikoolid blokeerivad sageli juurdepääsu paljudele oma võrgus olevatele veebisaitidele ja teenustele. Nad usuvad, et see on viis tagada, et õpilased kasutavad oma WiFi-ühendusi ainult kasulikeks ja harivateks vahenditeks.

Loomulikult ei ole selline tsensuur kunagi täpne ja õpilased avastavad sageli, et nad ei saa juurdepääsu millelegi, mis on nende õpingute jaoks oluline. Isegi YouTube ja sotsiaalmeedia võivad teatud ainete, näiteks poliitika või sotsioloogia õppimisel olla olulised ressursid.

Seetõttu ei ole selline tsensuur mitte ainult ärritav üliõpilaste jaoks, kellest paljud on vanuses, kus neile tuleks usaldada Interneti vastutustundlikku kasutamist, vaid see kahjustab sageli ka nende õpinguid.

Õpilaste privaatsuse rikkumine

Siis on Interneti-privaatsuse laiem probleem, mis kooli, kolledži või ülikooli WiFi-ühenduse kasutajate jaoks on peaaegu olematu.

Wi-Fi-võrk akadeemilises asutuses on enamasti sarnane avaliku WiFi-võrguga. See tähendab, et võrgu administraatorid saavad näha ja salvestada õpilaste tegevust võrgus. See on loomulikult privaatsuse jäme riive.

Äärmuslikel näidetel saab seda privaatsusohtu ka kaugemale viia, kuna mõned asutused kasutavad tööriistu õpilaste andmefailide jälgimiseks ja koostamiseks, nende seadmesse salvestatud privaatfailidele juurdepääsuks või isegi õpilaste veebikaamerate ülevõtmiseks.

Siiski on olemas lihtne tööriist, mida õpilased saavad kasutada privaatsusohtudest ja WiFi-piirangutest mööda hiilimiseks, millega nad kokku puutuvad, ning võimaldada neil pääseda juurde kõikidele veebisaitidele ja -teenustele. See tööriist on VPN või virtuaalne privaatvõrk.

Wi-Fi kui hariduslik vajadus

Haridus on üks paljudest sektoritest, mida internet on viimase 20 aasta jooksul tundmatuseni muutnud. Tänapäeval on õpilastel veebis saadaval nii palju teavet, mistõttu paljud pöörduvadki suure osa oma uurimistööst ja tööst.

Wi-Fi tulekul on nüüd õpilastel kaasas mitu ühendatud seadet kogu aeg. Õppetööd ei tehta enam ainult paberil või isegi arvutis, vaid nüüd kuuluvad mobiiltelefonid, tahvelarvutid ja sülearvutid iga õpilase komplekti.

Neid kasutatakse kõigeks alates oma tööde tegemisest, projektide uurimisest ning tööde ja ressursside pilve salvestamisest kuni eksamiteks muutmise, loengute salvestamise ning õpetajate ja kaasüliõpilastega suhtlemiseni.

Selle tulemusel pakuvad peaaegu kõik akadeemilised asutused oma õpilastele WiFi-ühendust, et koolis, kolledžis või ülikoolis töötades oleks juurdepääs Internetile. See on alati tasuta teenus, kuna õpilased ei pea maksma, kuid peaaegu alati ei ole see tasuta selles mõttes, et õpilaste juurdepääsul võivad olla olulised piirangud.

Kasutage VPN-i veebisaitide blokeeringu tühistamiseks ja kooli WiFi-võrgus peidetuks jäämiseks

VPN ehk virtuaalne privaatvõrk on võrguturbe ja privaatsuse tööriist, mida kasutavad paljud inimesed üle maailma enda võrgus kaitsmiseks. Pärast VPN-i tarkvara allalaadimist saavad kasutajad luua ühenduse ühe VPN-i pakkuja serveriga. Pärast ühenduse loomist suunatakse kogu kasutaja Interneti-liiklus krüpteeritud tunnelisse ja läbi selle serveri, enne kui nad suunatakse veebisaidile või teenusele, millega nad ühenduse loovad.

Sellel on kasutajale kahekordne eelis. Esiteks tähendab nende võrguliikluse läbimine läbi krüptitud tunneli, et kõik, mida nad võrgus teevad, on turvaline ning häkkeritele ja valitsuse järelevalvetöötajatele kättesaamatus, kes võivad soovida oma veebis tehtavaid asju nuhkida. Seejärel muudab andmete edastamine läbi välise serveri nende andmetega seotud IP-aadressi.

IP-aadress (kui te pole tuttav) on andmeosa, mille edastate igale külastatavale veebisaidile või teenusele ja mis sisaldab teie asukoha üksikasju. Seda koodi saavad kasutada geograafiliselt blokeeritud veebisaidid , Interneti-teenuse pakkujad ja valitsuse tsensorid, et piirata teie juurdepääsu teatud võrgusisule. Samuti teavad koolid, ülikoolid ja kolledžid, et loote ühenduse nende WiFi-võrguga.

Kuid VPN-iga saavad õpilased veebitsensuurist ning privaatsus- ja turvaohtudest mööda hiilida. Kui nende andmed on krüptitud ja läbivad välist saiti, näevad Wi-Fi administratsioonid ainult seda, et olete VPN-i serveriga ühendatud. Nad ei saa kindlaks teha, millistele veebisaitidele ja teenustele teie andmed kaugemale jõuavad, ega teie saadetavate andmete sisu.

Ja IP-aadressi muutmine tähendab, et ka nende jõupingutused saitidele juurdepääsu blokeerimiseks on asjatud. Kuna nende arvates loote ühenduse ainult VPN-i serveriga, pole neil mingit sõnaõigust selle üle, millistele veebisaitidele te juurde pääsete.

Millise VPN-i peaksite valima?

Seega pakub VPN õpilastele ideaalset lahendust ebaturvalistele, pealetükkivatele ja piiratud WiFi-võrkudele, millega paljud peavad silmitsi seisma. Kuid VPN-i valimine on raske otsus. Turul on palju VPN-teenuste pakkujaid ja peaaegu kõik neist väidavad, et nad on selles äris parimad. Kuid milline on õpilaste jaoks parim valik?

Olulised privaatsusfunktsioonid peavad igal teenusepakkujal olema

Üliõpilastele parimat lahendust pakkuvate VPN-ide nimekirja koostamisel oleme andnud hinnangu järgmiste kriteeriumide alusel, mis on meie kogemuse järgi põhipunktid, mille alusel enamik õpilasi oma valiku teeb:

  Hind– teame, et üliõpilased tegutsevad eelarvega ja liitumistasu on nende otsuse tegemisel oluline tegur. Turvalisus ja privaatsus- Mõned VPN-id pakuvad paremat turvalisust ja privaatsust kui teised. Kättesaadavus– Teame, et õpilased kipuvad kasutama mitut seadet ja erinevaid operatsioonisüsteeme, seega on võtmetähtsusega juurdepääs mitmel platvormil. Kasutatavus– Kõik õpilased ei ole arvutivihikud, nii mõnigi vajab teenuseid, mida on kiire ja lihtne kasutada. Kiirused– Õpilased nõuavad erinevate ülesannete täitmiseks kiireid ühendusi, seega on kiire VPN-ühendus hädavajalik. Serverid –Erinevatel VPN-idel on erinevates riikides erinevad serverid. Teame, et õpilased on pärit üle kogu maailma ja neil on vaja igalt poolt sisule juurde pääseda, seega mida suurem on serverite valik, seda parem.

Kõige turvalisemad VPN-id kooli Interneti jaoks

Siin AddictiveTipsis oleme kõik suured VPN-id regulaarselt üle vaadanud. Testisime neid akadeemiliste WiFi-ühendustega, et anda selge hinnang selle kohta, milline neist pakub õpilastele parimat teenust. Ülaltoodud kriteeriumide põhjal soovitab AddictiveTips.com õpilastele kasutada kooli, kolledži või ülikooli WiFi-võrkude blokeeringu tühistamiseks järgmist nelja VPN-i:

1. NordVPN

Külastage saiti nordvpn.com

NordVPN on praegu VPN-turul üks suurimaid ja mainekamaid nimesid. Ja seda seetõttu, et nad on lihtsalt üks parimaid VPN-e.

Need on saadaval ka peaaegu igal platvormil, mida võite mõelda, ning suurepäraste kasutajasõbralike rakendustega iOS-i ja Androidi jaoks. Minu isiklik seisukoht on, et nende rakendused on isegi paremad kui ExpressVPN. Need võimaldavad ka kuni 6 samaaegset ühendust.

Turvalisuse mõttes saavutab NordVPN suuri kõrgusi – 256-bitine krüptimine OpenVPN-is 2048-bitiste Diffie-Hellmani võtmetega. Neil on tugev turvaseade, millele kasutajad saavad loota. NordVPN asub Panamas, mis tähendab, et ka nemad võivad pakkuda usaldusväärset ja kindlat privaatsuspoliitikat, mis tagab, et kasutajate logisid ei peeta.

Kiiruse osas kritiseerivad paljud kiiresti NordVPN-i, kuid meie eksperdid nõustuvad, et kuigi mõnikord võivad serverid ühendusi aeglustada, pole see suur probleem, millega oleme kokku puutunud. Kuna NordVPN värskendab praegu enamikku oma serveritest ülikiiretele ühendustele, isegi kui see on varem probleem olnud, ei tohiks see tulevikus tekkida.

Rääkides serveritest – NordVPN pakub kasutajatele juurdepääsu enam kui 5500 serverile 58 riigis, kus on esindatud kõik mandrid ja nende SmartPlay tehnoloogia, mida nüüd kasutatakse iga ühenduse puhul, tagab, et pääseb mööda kõikidest teenustest, mis üritavad juurdepääsu blokeerida geograafilise asukoha tõttu. piiranguid.

Lugege meie täismahus NordVPN-i ülevaade .

Plussid
 • Vabastab USA Netflixi, iPlayeri, Amazon Prime'i ja muude voogedastusteenuste blokeeringud
 • Kiired ja stabiilsed ühendused
 • Null lekkeid: IP/DNS/WebRTC
 • Kahekordne andmekaitse
 • Reaalajas vestluse tugi.
Miinused
 • Mõned serverid võivad olla aeglased ja ebausaldusväärsed
 • Tagasimaksete töötlemiseks võib kuluda 30 päeva.
PARIM KOOLI:NordVPN on ideaalne tööriist kooli Wi-Fi piirangute tühistamiseks ja õpilaste privaatsuse tagamiseks võrgus. 3-aastase plaaniga liitumisel saate tohutu 70% allahindluse, mis vähendab kuuhinda vaid 3,49 dollarini. Pange tähele ka seda, et kõigil plaanidel on probleemideta 30-päevane raha tagasi garantii.

2. Surfhai

Külastage saiti surfshark.com

Kui paljud tipptasemel VPN-id on dinosaurused, mis on aastate jooksul oma pakkumist täiustanud, on Surfshark uudne, sihipäraselt loodud tänapäevast Interneti-külastajat vaevavate probleemide lahendamiseks. Esiteks on nad kaotanud ribalaiuse kunstlikud piirangud, serveri vahetamine ja mis kõige tähtsam: samaaegsed ühendused. See tähendab, et kõik teie seadmed võivad olla kaetud ühe tellimusega (ja võite isegi jagada seda mõne kaasõpilasega).

Veel üks aknast välja visatud konventsioon on spetsiaalsete serverite kontseptsioon. Selle asemel, et panna teid otsima tuhandete serverite vahel seda serverit, mis teie kooli WiFi-piiranguid ületaks, on iga server (mida on üle 800 50 riigis) samavõrra võimeline deblokeerima mis tahes teile meeldiva saidi (Netflix, YouTube ja TikTok tulevad meelde).

Toetudes rangelt mittelogimise poliitikale ja serveri infrastruktuurile, mis ei ole füüsiliselt võimeline pikaajaliseks metaandmete salvestamiseks, võite loota, et teie VPN ei sega teie kooliväliseid tegevusi võrgus.

Plussid
 • Murdke läbi karmist tsensuurist, et pääseda turvaliselt sotsiaalmeediale ja välismaistele uudistesaitidele
 • Serveri valik on lihtne ja kiire
 • IP, DNS ja WebRTC lekkekaitse pluss tapmislüliti
 • Logimispoliitika sõltumatult auditeeritud ja kinnitatud
 • Tagasimaksetaotlused on lihtsad ja kiired – ilma ootamise ja probleemideta.
Miinused
 • Serverivõrk pole kaugeltki nii ulatuslik kui suuremad konkurendid
 • Uus-laps-blokeeritav staatus ei pruugi tekitada samasugust usaldust kui suuremad pakkujad.

Lugege meie täielikku Surfsharki ülevaadet.

PARIM EELARVEVALIK:Juurdepääs blokeeritud saitidele kooli Wi-Fi kaudu Surfsharki hägustatud serveritega. Saate kaheaastasest plaanist 83% soodsamalt + 3 kuud TASUTA vaid 2,21 dollari eest kuus.

3. ExpressVPN

Külastage saiti expressvpn.com

ExpressVPN on saadaval paljudes platvormides ja operatsioonisüsteemides ning iOS-i ja Android-seadmete jaoks on saadaval spetsiaalsed rakendused. Neid rakendusi on lihtne ja lihtne alla laadida ja kasutada, nagu ka nende teenust kõigis operatsioonisüsteemides. Samuti saate korraga ühendada kuni 5 seadet.

Mis puudutab turvalisust ja privaatsust, siis see ei muutu ka ExpressVPN-ist palju paremaks. Nende kogu võrk on SSL-iga kaitstud 256-bitise krüptimisega, mis on sama tugev kui mis tahes muu praegu turul olev VPN ja palju tugevam kui enamik. ExpressVPN asub Briti Neitsisaartel, kus puuduvad seadused, mis nõuavad neilt kasutajaandmete säilitamist. Selle tulemusena pakuvad nad tugevat privaatsuspoliitikat, mida kasutajad saavad usaldada ja millest sõltuda.

Ühenduse kiirus ExpressVPN-iga on samuti ületamatu. Nad pakuvad kiireid ja usaldusväärseid ühendusi mitme serveri vahel ning erinevalt mõnest nende konkurendist ei sõltu see serveri lähedusest teie tegelikule asukohale. Neil on ka palju serverite vahel valida, kokku on saadaval üle 3000 serveri 94 riigis üle maailma. Üldiselt on ExpressVPN hinnast hoolimata suurepärane võimalus õpilastele kõikjal.

Lugege meie täielikku ExpressVPN-i ülevaadet.

Plussid
 • ERIPAKKUMINE: 3 kuud tasuta (49% soodsam – link allpool)
 • Super kiire ja usaldusväärne ühendus
 • Turvaline krüptimine ja VPN-protokollid
 • Isikuandmete logisid ei peeta
 • 24/7 klienditeenindus.
Miinused
 • Piiratud konfiguratsioonivalikud
 • Kõrge hind igakuiselt kasutajatele.
SUUR Universaal:Hankige 3 kuud tasuta ja säästate aastaplaanilt 49%. Kaasas 30-päevane raha tagasi garantii.

4. IPVanish

Külastage saiti ipvanish.com

IPVanish on VPN-i maailmas veel üks leibkonnanimi.

Turvalisuse osas on neil raha osas õigus, kuid privaatsuse osas peame olema veidi ettevaatlikud. Seda seetõttu, et IPVanish asub USA-s ja allub seetõttu USA seadustele. President Trump ei ole alates ametisseastumisest olnud suur võrguprivaatsuse kaitsja ja kuigi praegu pole ühtegi konkreetset seadust, mis nõuaks VPN-idelt kasutajaandmete üleandmist, on kindlasti võimalik, et see võib juhtuda tulevikus. . Sellega peaksid kasutajad kindlasti ettevaatlikud olema.

Kiiruste osas on IPVanish kiire – meie arvustajad pole sellel rindel kelleltki kaebust kuulnud. Samuti pakuvad nad oma teenust kõikidel platvormidel ja mobiilseadmetes ning saadaval on ka spetsiaalsed rakendused. Samuti saate IPVanishiga luua kuni 5 samaaegset ühendust.

Neil on ka tohutu serverivalik, rohkem kui 1300 serverit enam kui 60 riigis. Kokkupandud ja see muudab IPVanishi tugeva ja turvalise võimaluse õpilastele kõikjal.

Lugege meie täielikku IPVanishi ülevaadet.

EKSKLUSIIVNE PAKKUMINE:AddictiveTipsi lugejad saavad siin IPVanishi aastaplaani pealt säästa tohutult 60%, vähendades kuuhinda vaid 4,87 dollarini kuus.

5. VyprVPN

Külastage saiti vyprvpn.com

VyprVPN on veel üks VPN, mis on asjatundjatele tuttav, kuna see on juba mõnda aega olnud. See on hästi hinnatud ja teeb kõike, mida õpilased soovivad, kuid see ei tule ilma probleemideta.

Esiteks keskendume positiivsetele külgedele. Need pakuvad kiiret ja usaldusväärset ühendust mitme platvormi vahel ning spetsiaalsed mobiilirakendused on taas saadaval. Saate ühendada ka rohkem kui ühe seadme, kuid ainult nii palju, kui te ei maksa rohkem. Tavalise kontoga on lubatud 3 samaaegset ühendust, kuid 5 juhul, kui valite nende kallima lisatasu tehingu.

Mis puutub turvalisusesse, siis VyprVPN konkureerib hästi oma konkurentidega ja on enam kui rahuldav ning saadaval on enam kui 700 serverit, pole ka sellel rindel millegi pärast muretseda.

VyprVPN-i peamine probleem on üks privaatsusätetest. VyprVPN on üks väheseid VPN-i pakkujaid, kes peab kasutajate ühenduse logisid. Need salvestavad mitmesuguseid andmeid, sealhulgas kasutaja kodu IP-aadressi, VyprVPN-i IP-aadressi, millega ühendasite, ühenduse algus- ja lõppaega ning ülekantud andmete arvu. Meie jaoks tundub see suure probleemina ja ka need, kes soovivad VPN-i, pääsevad mööda privaatsusriskidest, mis kaasnevad kooli, kolledži või ülikooli WiFi-ühenduse kasutamisega.

Kuid kui soovite ainult deblokeerida saite, millele teie kool, kolledž või ülikool juurdepääsu piirab, pakub VyprVPN enam kui elujõulist teenust.

Lugege meie täielikku VyprVPN-i ülevaadet.

LUGEJA ERI:Kõik plaanid sisaldavad 30-päevast raha tagasi garantii ainult 5 dollarit kuus .Kuidas saada 30 päevaks TASUTA VPN

Kui vajate VPN-i lühiajaliselt näiteks reisides, saate meie parima asetusega VPN-i tasuta hankida.NordVPN sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.Peate tellimuse eest maksma, see on tõsiasi, kuid see võimaldabtäielik juurdepääs 30 päevaks ja seejärel tühistate täieliku tagasimakse saamiseks. Nende küsimusteta tühistamispoliitika vastab oma nimele.

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s