Kuidas iOS-i lukustuskuvale märkust lisada

iOS-il on alati olnud väga puhas lukustusekraan. Saate sellel märguandeid kuvada ja kaamerale juurde pääseda, kuid mitte midagi enamat. Alates iOS 10-st saab teie lukustuskuvale lisada vidinaid, mis tähendab, et see muutub palju aktiivsemaks. Teie igapäevaseid kohtumisi, päeva ilmateadet ja liiklusteateid saab seadistada kuvama lukustuskuval. Kui soovite lisada sellele märkuse, võib-olla toidukaupade nimekirja või aadressi, kuhu peate jõudma, Tänane katkend on tasuta iOS-i vidinarakendus, mis teeb just seda. Rakendus töötab laiendusena, mis võimaldab teil lisada teksti peaaegu igast rakendusest. Ühendage see rakendusega Märkmed ja saate oma lukustuskuvale lisada kõike, mille olete märkmena salvestanud.

Avage rakendus Märkmed ja minge märkme juurde, mille soovite lukustuskuvale lisada. Puudutage ülaosas olevat jagamisnuppu ja kuvatakse jagamismenüü rakenduste ja laiendustega, millega saate märget jagada. Pühkige alumisel real lõpuni ja puudutage valikut Rohkem. Lubage loendis laiendus „Täna” ja naaske jagamismenüüsse. Puudutage valikut „Täna” ja märge lisatakse automaatselt tänasesse väljavõttesse.Avage oma lukustuskuva või pühkige paremale, et minna avakuval vidinate lehele. Puudutage valikut „Muuda” ja lisage vidin „Tänane väljavõte”. Kui teie vidinate loendisse on lisatud tänane väljavõte, kuvatakse teie lukustuskuval märkus, mille sellega jagasite. Vidina kuvatava teksti kustutamiseks või muutmiseks saate sellega lihtsalt uut teksti jagada. Kui soovite teksti kustutada, avage rakendus Tänane väljavõte, minge vahekaardile Seaded ja puudutage valikut „Kustuta tänase väljalõike tekst”.

Kui teil pole iOS 10, saate teavituskeskusesse märkuse lisamiseks siiski kasutada Today Snippet. Tänase katkendi kasutamiseks peab teil olema iOS 8, sest ainus viis sellele teksti lisada on selle laienduse kaudu.

Installige täna vidin App Store'ist

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)