Kuidas lisada Kodi kogusse lisandmoodulitest filme ja telesaateid

Kodi pakub piiramatuid võimalusi sisu voogesituse nautimiseks lisandmoodulite kaudu, kuid see võib kiiresti muutuda õnnistusest koormaks. Kuid ärge muretsege, aitame teil hallata oma meediumiteeki MetalliQ-ga – see on iga Kodi-fanaatiku jaoks kohustuslik lisandmoodul.

Kodi on hämmastav tarkvara oma meediumifailide korraldamiseks ja vaatamiseks. Ja see võib teha veelgi rohkem, kui kasutate lisandmooduleid – väikseid lisaprogramme, mis lisavad teie Kodi süsteemile lisafunktsioone. Paljud inimesed kasutavad Kodi lisandmooduleid telesaadete ja filmide vaatamiseks, voogesitades neid Interneti kaudu.Siiski on lisandmoodulite sellisel kasutamisel üks ebameeldivus ja see, et kõike võib olla raske korras hoida. Kui kasutate erinevat tüüpi sisu vaatamiseks mitut erinevat lisandmoodulit, on lihtne kaotada ülevaade sellest, mida olete vaadanud ja mida mitte. Üks võimalus selle probleemi lahendamiseks on kasutada MetalliQ lisandmoodulit. Sellel metalisandmoodulil on hunnik kasulikke funktsioone, mida me läbime, sealhulgas võimalus seda teha lisage oma Kodi kogusse lisandmoodulitest telesaateid või filme . Lisateabe saamiseks lugege edasi.

Toimetaja märkus: MetalliQ on surnud. Uusimate lisandlahenduste leidmiseks vaadake meie Kodi lehte.

Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Lisandmoodulite kasutamisel peaksid Kodi kasutajad saama VPN-i

Allpool käsitleme MetalliQ lisandmooduli kasutamise üksikasju, kuid kõigepealt peame arutama turvaküsimusi. Kuigi MetalliQ lisandmoodul ise on täiesti legaalne, nagu ka Kodi tarkvara, on paljud lisandmoodulid, millega MetalliQ integreerib, nagu BoB Unleashed ja Covenant, seaduslikul hallil alal. Mõned neist lisandmoodulitest võimaldavad teil autoriõigustega kaitstud sisu tasuta voogesitada ja kui teid nende kasutamisest vahele saadakse, võite saada trahvi.

Selleks, et kaitsta end sisu voogesitamiseks Kodi lisandmoodulite kasutamisel juriidiliste probleemide eest, soovitame tungivalt hankida VPN. VPN krüpteerib kõik andmed, mida teie Kodi seade Interneti kaudu saadab, ja see krüptimine tähendab, et teie Interneti-teenuse pakkujal ega õiguskaitseorganitel on võimatu teie Interneti-kasutust jälgida. Keegi ei näe, milliseid saite te külastate või kas te sisu voogesitate või mitte. VPN-i kasutamine on lihtne ja turvaline viis enda kaitsmiseks Kodi lisandmoodulite kasutamisel.

Peida oma Kodi liiklus NordVPN-iga

Külastage saiti nordvpn.com

See pole aus, kuid Kodi saab halva räpi. Interneti-teenuse pakkujad on liikluse piiramisel äärmiselt agressiivsed ja võivad nn korduvate rikkujate jaoks isegi teenusekatkestusi kasutada. Ja pidurdamine viib puhverdamiseni ja puhverdamine rikutud voogesitusõhtuteni. Kuid kui NordVPN on teie poolel, ei pea te selle pärast enam kunagi muretsema.

Tõepoolest, NordVPN-i peetakse laialdaselt turu kõige keerukamaks privaatsuslahenduseks, millel on purunematu 256-bitine AES-krüptimine, tohutu võrk, lekkekindlad serverid ja kindel sisselogimiskeelupoliitika. Veelgi enam, nad on isegi kasutusele võtnud oma NordLynxi krüpteerimisprotokolli, mis maksimeerib kaitset ja minimeerib latentsust. Sellel on kahekordne mõju – see peatab ISP-te külmetuse ja takistab aeglustumist, mille poolest VPN-id kunagi kurikuulsad olid.

Valikus on üle 5800 serveri 59 riigis, mistõttu saate virtuaalset IP-d võltsida mis tahes nurgast maailmas. See avab sõna otseses mõttes varem geoblokeeritud sisu maailma, millele pääseb juurde mugavalt Kodi meediakeskusest. NordVPN ise ei piira kunagi teie ribalaiust ega kiirust ega pea kunagi teie tegevuste logisid, mida saaks kasutada teie tuvastamiseks.

Lugege meie täismahus NordVPN-i ülevaade .

Plussid
 • Väga kiire kiirus muudab selle 4K voogesituse jaoks tugevaks valikuks
 • Enamik VPN-servereid erinevate IP-aadressidega
 • Tugevad turvaelemendid
 • Puuduvad logid ja krüptitud ühendused täieliku privaatsuse tagamiseks
 • Saadaval on reaalajas vestluse tugi.
Miinused
 • Väga vähe
 • Tagasimaksete töötlemiseks võib kuluda 30 päeva.
PARIM KODI VPN:NordVPN vabastab Kodi täieliku voogesituse potentsiaali, varjates teie liiklust ja kiirendades ühendust ühe klõpsuga.Saate 3-aastasele plaanile tohutu 68% allahindluse (3,71 dollarit kuus), mida toetab probleemideta 30-päevane raha tagasi garantii.

Mis on MetalliQ?

MetalliQ on metalisandmoodul. See tähendab, et see on kasulik teie teiste Kodi lisandmoodulite haldamiseks ja nendega töötamiseks. Kui teil on vaid paar lisandmoodulit ja te kasutate neid ainult aeg-ajalt, siis tõenäoliselt ei leia te MetalliQ-le palju kasutust. Aga kui teil on palju lisandmooduleid ja kasutate neid peamise viisina Kodis sisu tarbimiseks, on MetalliQ äärmiselt kasulik.

Esimene asi, mida MetalliQ teeb, on metaotsing, mis võimaldab teil vaadata paljude erinevate lisandmoodulite kaudu otsitava asja leidmiseks. Oletagem näiteks, et soovite vaadata uut Ghostbustersi filmi, kuid teil pole seda kõvakettal ja te ei tea, kas see on teie lisandmoodulites saadaval. Peate lihtsalt avama MetalliQ ( minnes aadressile Lisandmoodulid , siis juurde Video lisandmoodulid , siis juurde MetalliQ ) ja valige Filmid valik menüüst. Seejärel vali Otsing: Film .

Sisestage oma otsingupäring ja klõpsake suvandit, mis ütleb Otsing: 'ghostbusters' – filmid (TMDb) . See avab teie otsinguterminile vastavate filmide loendi ja te klõpsate soovitud filmil. Nüüd näete kõiki selle filmi vaatamiseks oma süsteemis saadaolevaid valikuid. Näiteks näete linke filmi vaatamiseks teenustes BoB Unleashed, Covenant või Elysium, kui teil on need lisandmoodulid installitud. Klõpsake lingil ja teid suunatakse otse filmi.

Sama meetodit saate kasutada telesaadete, muusika ja kanalite otsimiseks. See muudab soovitud sisu otsimise palju kiiremaks mitme erineva lisandmooduli kaudu. See töötab kõigi Exoduse kahvli lisandmoodulitega, nagu BoB Unleashed, Covenant, Specto, Elysium, Velocity ja palju muud.

Kuid MetalliQ-l on veelgi kasulikum funktsioon, millest paljud inimesed ei tea:

MetalliQ kasutamine lisandmoodulitest sisu lisamiseks oma teeki

Kui kasutate palju lisandmooduleid, võite märgata, et on üsna tüütu püüda jälgida kõike, mida vaatate. Võib-olla vaatasite just Spectos suurepärast filmi ja soovite nüüd Covenantis telesaadet vaadata. Kuid nende erinevate lisandmoodulite vahel liikumine on tüütu. Ja mis veelgi hullem, kui vaatate telesaate hooaega poole peal, peate liikuma kogu tee oma lisandmooduliteni, saate lisandmoodulite ja jao hooaegadeni, enne kui saate seda teha. alustada järgmise jao esitamist. Kindlasti on mõni parem viis?

On ja MetalliQ saab aidata. Kui olete MetalliQ lisandmooduli installinud, annab see teile võimaluse lisada oma Kodi kogusse sisu muudest lisandmoodulitest. See võib olla mis tahes toetatud lisandmooduli film või telesaade. Peate otsitava sisu pistikprogrammist leidma ainult üks kord, seejärel saate selle oma kogusse lisada ja hõlpsasti leida Kodi telesaadete või filmide jaotise kaudu.

Selle toimimisviis on lihtne. Kasutage soovitud sisu otsimiseks oma valitud lisandmoodulit. Toome näitena The Punisheri otsimise Elysiumi lisandmooduli abil. Otsite saadet nagu tavaliselt, kasutades Elysiumi otsinguvalikut. Kui näete soovitud saate pealkirja – antud juhul on see Marveli karistaja –, paremklõpsate pealkirja.

Paremklõpsu menüüs näete valikut, mis ütleb Lisa raamatukogusse . Klõpsake sellel ja näete teadet, et MetalliQ tõmbab saate või filmi kohta teavet TMDb-st. See võtab vaid sekundi ja seejärel laaditakse leht uuesti ja kuvatakse nagu varem.

Kuid nüüd, kui lähete Kodi telesaadete jaotisesse, näete, et teie saadetele on lisatud The Punisher. Saate sirvida hooaegu, vaadata pisipilte ja lugeda jagude kokkuvõtteid nagu kõigi teiste telesaadete puhul, mille failid on kõvakettal. Sellel on ka sama vaatamise episoodi jälgimine, nii et kui on jagu, mida te pole veel vaadanud, näete selle pealkirja juures halli ringi ja kui olete jao vaadanud, näete selle kõrval rohelist linnukest. Saate hõlpsasti jälgida paljusid erinevaid saateid, mida vaatate, kasutades kõiki oma teegis olevaid erinevaid lisandmooduleid.

MetalliQ integreerib täielikult sisu, mida voogesitate Interneti kaudu, kasutades lisandmoodulit, kõvakettale salvestatud sisuga. See võimaldab teil hoida üht, kenasti korraldatud raamatukogu kõigi lemmiksaadete ja -filmidega, olenemata sellest, millist meetodit te nende vaatamiseks kasutate.

Kuidas installida MetalliQ lisandmoodul Kodi jaoks

MetalliQ lisandmooduli kõigi kasulike funktsioonide kasutamiseks peate esmalt installima lisandmooduli oma Kodi süsteemi. Seda saate teha järgmiselt.

 1. Alustage oma Kodist avakuva
 2. Minema Seaded siis selleks Failihaldur
 3. Kliki Lisa allikas
 4. Klõpsake seal, kus see on kirjas
 5. Sisestage see URL: https://archive.org/download/OpenELEQ/ (ja ärge unustage lisada https://)
 6. Nimetage allikas ELEQ ja klõpsake Okei
 7. Mine tagasi oma juurde avakuva
 8. Kliki Lisandmoodulid
 9. Klõpsake ikoonil, mis näeb välja nagu avatud karp
 10. Kliki Paigalda zip-st
 11. Kliki ELEQ ja valige hoidla.q.zip
 12. Ootahetkeks ja pärast hoidla installimist näete teatist
 13. Nüüd minge juurde Installige hoidlast
 14. Minema Q repo
 15. Minema Video lisandmoodulid
 16. Otsi MetalliQ ja klõpsake seda
 17. Näete lisandmooduli teabega ekraani. Klõpsake Installige põhjas
 18. Ootakuni näete uut teadet lisandmooduli installimise kohta
 19. Lisandmooduli esmakordsel avamisel viib see teid läbi automaatse häälestusprotseduuri. Valige lihtsalt soovitud suvandid ja oodake minut, kuni seadistus on lõpule viidud

Järeldus

Kodi kasutajad, kes kasutavad lisandmooduleid ainult aeg-ajalt, ei pea MetalliQ pärast muretsema, kuna see ei paku neile nii palju. Kui aga kasutate palju lisandmooduleid, muutub MetalliQ hindamatuks. Saate seda kasutada mitme funktsiooni jaoks, sealhulgas konkreetse sisu otsimiseks kõigist oma lisandmoodulitest, nii et te ei peaks iga lisandmoodulit ükshaaval otsima. Saate seda kasutada ka telesaadete või filmide lisamiseks lisandmoodulitest oma Kodi kogusse, mis aitab teie teeki korras hoida ning muudab vaatamise tõhusamaks ja hõlpsamini käsitletavaks.

Tõsiste Kodi kasutajate jaoks on MetalliQ tõeliselt mugav väike lisandmoodul, mis on saadaval ja soovitame seda väga.

Kas kasutate MetalliQ-d oma raamatukogu korrastamiseks või on teil mõni muu nipp lisandmoodulite vaatamise korraldamiseks? Andke meile oma näpunäidetest ja tehnikatest teada allolevates kommentaarides!

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist Eelmine Artikkel

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada Loe Edasi

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada