Kuidas Pokémon Go'is Facebooki sõpru lisada

Hoolimata vastupidisetest ennustustest on Pokémon Go endiselt populaarne mäng. See on kasvanud alates selle esmakordsest turuletoomisest ning selle funktsioonide ja stabiilsuse osas on see kasvanud mitu kilomeetrit. Kui mängu algselt tutvustati, saite sisse logida ainult oma Google'i kontoga. Niantic on nüüd lisanud Facebooki toe. Saate ühendada oma Facebooki konto ja lisada Facebooki sõpru Pokémon Go's.

Ühendage Facebook Pokémon Go'ga

See on uus funktsioon, mis lisati rakenduse värskenduse kaudu, nii et veenduge, et kasutate rakenduse uusimat versiooni.

Avage Pokémon Go ja puudutage allosas keskel olevat Pokéballi. Puudutage järgmise ekraani paremas ülanurgas hammasratta nuppu.Kerige seadete ekraanil alla jaotiseni Konto ja puudutage Facebooki. See avab Facebooki rakenduse, kui see on teie süsteemi installitud, või suunab teid oma brauserisse, kus saate oma Facebooki kontole sisse logida ja lubada Pokémon Go-l sellega ühenduse luua.

Teid suunatakse tagasi rakendusse. Külastage uuesti seadete ekraani ja veenduge, et teie Facebooki konto on ühendatud. Kui see on olemas, saate Pokémon Go'sse lisada Facebooki sõpru.

Facebooki sõbrad Pokémon Go'le

Naaske Pokémon Go põhiekraanile ja puudutage vasakus allnurgas oma avatari. Minge oma profiilikuval vahekaardile Sõbrad.

Puudutage nuppu Lisa sõber ja järgmisel ekraanil nuppu Lisa Facebooki sõpru. Teid suunatakse uuesti Facebooki rakendusse ja peate andma Pokémon Go'ile loa, et pääseda juurde oma sõprade loendisse.

Kui olete rakendusele loa andnud, otsib see teie sõprade loendist sõpru, kes on Pokémon Go oma kontodega ühendanud. Need, kellel on, lisab see teie Pokémon Go sõprade loendisse.

Kui teil on sõpru, kes ei soovi oma Facebooki kontosid rakendusega ühendada, saate nende treeneri koodi abil neid mängu lisada. Samuti on võimalus skannida QR-koodi. Samuti saate jagada oma treeneri koodi sõpradega või QR-koodi ja nad saavad teid ise lisada.

Endiselt ei saa oma Gmaili/Google'i kontolt kontakte importida. Kui soovite lisada sõpru teistest suhtlusvõrgustikest, peate kasutama treeneri koode.

Kui soovite kasutada ainult Facebooki, saate eemaldada oma Google'i konto ja kasutada Facebooki rakendusse sisselogimiseks ja oma edusammude salvestamiseks.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s