OpenGL-i vigadest vabanemine Windows 10-s (täielik juhend)

Graafikakaardid, eriti nõudlikumaid rakendusi ja mänge käitavad GPU-d, nõuavad tavaliselt patenteeritud draivereid. Nvidial, AMD-l ja Intelil on oma vastava graafikakaardi jaoks saadaval patenteeritud draiverid, nagu ka teistel GPU tootjatel.

Parandage Windows 10 OpenGL-i vead

OpenGL-i peetakse sageli GPU-de avatud lähtekoodiga draiveriteks, kuid see pole täpne. See on standard ja selle jaoks arendatakse rakendusi. On raamatukogusid, mida kasutatakse, ja spetsifikatsioone, mida järgitakse. Mõnel juhul kasutatakse selle avatud lähtekoodiga rakendusi.Kui proovite käitada rakendusi, mänge või lihtsalt oma süsteemi käivitada ja näete OpenGL-i tõrkeid, proovige allolevaid parandusi.

1. Käivitage SFC skannimine

Esimene asi, mida peaksite OpenGL-i vigade lahendamiseks tegema, on käivitage SFC skannimine . Kui probleem on teie operatsioonisüsteemis, lahendab see selle.

 1. Avatud Administraatoriõigustega käsuviip.
 2. Käivitage see käsk : |_+_|.
 3. Laske käsul lõpule viia ja parandage leitud vead.

2. Installige uusimad graafikadraiverid

OpenGL ei ole draiver, kuid see töötab graafikaadapterite ja rakendustega, mis nõuavad kõrget graafikatöötlust. Seega, kui graafikadraiverid on aegunud, võite saada OpenGL-i tõrkeid.

 1. Avatud Seadmehaldus .
 2. Laienda Ekraani adapterid.
 3. Paremklõpsake graafikakaardilja valige Uuenda draivereid. Otsige veebist draiverivärskendusija installige need, mis on saadaval. Korrake GPU puhul. Taaskäivitage süsteempärast draiveri värskenduste installimist.

3. Desinstallige rakendus/mäng ja installige see uuesti

OpenGL-i draiverid võivad olla konkreetse rakenduse või mängu jaoks spetsiifilised. Tõenäoliselt tähendab see, et rakenduse failid on rikutud või seda ei installitud õigesti. Lihtne viis selle parandamiseks on rakendus/mäng desinstallida ja uuesti installida.

 1. Avatud Kontrollpaneel.
 2. Minema Programmid> Programmi desinstallimine.
 3. Valige rakendus/mängdesinstallimiseks.
 4. Klõpsake nuppu Desinstalli nupp.
 5. Installige rakendus/mäng uuesti.

Lubage suure jõudlusega visuaalefektid

OpenGL-i vead võivad olla põhjustatud sellest, et teie süsteem töötab väikese võimsusega või kui sellel on visuaalsed efektid välja lülitatud.

 1. Puudutage valikut Käivituskasti avamiseks kiirklahv Win+R.
 2. Jooksukastis sisenema |_+_| ja puudutage sisestusklahvi.
 3. Klõpsake A täpsemad süsteemisätted vasakpoolses veerus.
 4. Mine lehele Vahekaart Täpsemalt.
 5. Klõpsake jaotises Performance valikul Seaded.
 6. Valige Reguleerige parima jõudluse saavutamiseks.
 7. Klõpsake nuppu OK ja taaskäivitage süsteem.

Luba rakenduses OpenGL

Võimalik, et rakendus (või mäng) toetab OpenGL-i, kuid sellel on võimalus see välja lülitada. Minecrafti Java väljaanne on ühe sellise mängu näide. Kontrollige rakendust/mängu, mis teile probleeme valmistab, ja vaadake, kas saate selles OpenGL-i lubada.

Järeldus

OpenGL-i tõrkeid võivad põhjustada mitmesugused põhjused; rikutud OS-failid, aegunud draiverid, halvasti arendatud rakendused, valed süsteemikonfiguratsioonid ja palju muud. Kui näete konkreetset OpenGL-i tõrget, peaksite selle otse tõrkeotsingut tegema. Loetletud parandused on mõeldud üldisemate OpenGL-i probleemide jaoks.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s