GBA4iOS on Game Boy Advance emulaator jailpurkimata iOS-seadmetele

Emulaatorid pole iOS-i jaoks midagi uut ja oleme juba käsitlenud PlayStation Pocketi emulaatorit neile, kellel on juurdepääs Cydia poele. Jailbreak poes on saadaval ka mõned Game Boy emulaatorid, kuid muudel platvormidel, nagu Windows Phone 8, saate selliseid emulaatoreid kasutama hakata ametlikes poodides saadaolevate õigete rakenduste kaudu. Apple'i App Store'i eeskirjad on pisut rangemad, kuid nüüd on lõpuks olemas suhteliselt lihtne viis GBA-emulaatori hankimiseks mis tahes iOS-i seadmesse, isegi kui see pole jailbreakitud! Koos GBA4iOS , saab teie iPhone käivitada mis tahes Game Boy ROM-i. Rakendusel on päris kenad juhtnupud, see võimaldab muuta mängu kiirust ja toetab kuni 128 mängu oleku salvestamist.

Paigaldamine

  1. Suunduge GBA4iOS GitHubi link seadme veebibrauserist.
  2. Kerige lehte alla ja vajutage nuppu 'Installi rakendus'.
  3. Installimine ei nõua kasutajatelt palju tegemist; peate lihtsalt igal ekraanil vajutama nuppu 'Järgmine'.
  4. Enne installimise algust kuvatakse kinnitusteade – klõpsake lihtsalt nuppu Installi.Kui GBA4iOS-i veebiklipp on installitud, ei erine see enam teistest rakendustest. Rakenduses pole vaikimisi ROM-e ja peate need Safarist alla laadima või kui teil need juba kuuluvad, saatke need endale meiliga ja seejärel saate manuseid otse GBA4iOS-iga avada. Kui soovite ROM-ide otsimiseks kasutada Safarit, klõpsake lihtsalt rakenduse sees olevat klaasiikooni ja see viib teid Google'i otsingulehele, kus on linke mitmele GBA ROM-i sisaldavale allikale.

Emulaatori seadete menüüst on võimalik lülitada automaatset salvestamist, värskendada rakendust õhu kaudu või valida selle skaleerimise aspekte (kui kasutate emulaatorit iPadis või iPad minis). GBA4iOS kasutab nii GBA kui ka Nintendo Wii kontrollereid ning saate valida ühe ja sama seadete rakenduse vahel. Mängude mängimise ajal saab kuvada selliseid valikuid nagu „Kiirus lülitamine” ja laadimis-/salvestamismenüüd, vajutades kontrolleri nupule „Menüü”.

GBA4iOS toetab nii rõhtpaigutus- kui ka portreerežiime ning igaühe jaoks saate valida erinevad kontrollerid. Ekraani maksimaalse kvaliteedi tagamiseks muudab portreerežiim kontrolleri hämaraks, muutes selle läbipaistvaks.

GBA4iOS on täiesti tasuta ja töötab kõigi iOS-i seadmetega, sealhulgas iPhone 5-ga. Proovige järele, kui tunnete mõne Game Boy klassika järele nostalgiat.

Värskenda : See käis kähku. Apple tühistas selle emulaatori nõuetekohaseks toimimiseks kasutatava sertifikaadi, seega ei saa te nüüdsest GBA4iOS-i installida. Kui teil õnnestus rakendus siiski kätte saada enne, kui Apple selle teadmiseks võttis, jääb kõik täiesti toimivaks.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)