ExpressVPN ei tööta 2022. aastal Netflixiga? Siin on parandus

Jah, Netflix võib mõnikord turuliidri ExpressVPN-i blokeerida. Kui proovite võltsida oma lemmik rahvusvahelist sisuteeki ja olete tabanud kardetud puhverserveri tõrke, ärge paanitsege. Enamikul juhtudel saate juurdepääsu taastamiseks teha järgmist.

Usaldusväärse juurdepääsu säilitamine Netflixile on VPN-i üks suurimaid müügiargumente. Video voogedastusteenus on saadaval enam kui 190 riigis üle maailma, millest igaühel on oma valik filme ja telesaateid, mis on ainult piirkonnale mõeldud. Kui elate piirkonnasÜhendkuningriikNäiteks on teil parem juurdepääs Britcomidele ja kohapeal valminud draamadele, kuid mitte nii paljudele USA Hollywoodi filmidele või telesaadetele. See võib olla eriti masendav nende riikide kasutajatele, kus on väike sisuvalik, mis jääb Netflixiga võrreldes kahvatuks. sisseKanada, Suurbritannia,Austraaliavõi USASiin on eelvaade parimatest ExpressVPN-i alternatiividest, mis töötavad Netflixi blokeeringu tühistamiseks:

 1. NordVPNParim Netflixi VPN - Ükski teine ​​VPN ei konkureeri NordVPN-i ulatusliku võrguga, mis pakub sujuvaid privaatseid Netflixi vooge kõikjal maailmas. Kui registreerute kaheks aastaks, saate 70%.
 2. Surfhai- Meile meeldib Surfshark selle idioodikindla lähenemise eest Netflixi plokkidest mööda hiilimiseks. Valige server, mis tahes server ja oletegi valmis. Saate 82% allahindlust ja kaks kuud tasuta.
 3. CyberGhost- Hämmastav universaalne VPN, millel on usaldusväärne juurdepääs maailma populaarseimatele Netflixi raamatukogudele. Kasutage erihinda, näiteks 2,15 dollarit kuus.
 4. PureVPN- Oma tohutu võrgu ja küberturvalisuse lisadega on see suurepärane blokeeringuta Netflix. Nautige 82% allahindlust, kui sõlmite kaheaastase lepingu.

Hea uudis on see, et te ei pea üles kaevamaNetflixi salakoodidet pääseda juurde rohkemale sisule. Õige VPN-iga saate sageliNetflixi puhverserveri veast mööda hiilidaja pääsete juurde videotele kogu maailmast. ExpressVPN on üldiselt üks paremaid teenuseid, millega seda teha, kuna see haldab suurt loendit serveritestmurda läbi geopiiravast tulemüürist. Alati see aga ei tööta, mistõttu võivad need alternatiivid ja lahendused kasuks tulla.

LÕPPMÜÜK: 2-aastane tehing 70% SOODSAMALT Hankige 1. reitinguga VPN 30-päevane raha tagasi garantii

Pettusleht: mida teha, kui Netflix blokeerib ExpressVPN-i

Võimalik, et te ei pea läbima kõiki samme, et teha kindlaks, miks ExpressVPN Netflixiga ei tööta. Siiski tahame olla oma kontrollnimekirjaga põhjalikud. Me poleks Hostingdale, kui me seda poleks!

 1. Kontrollige Interneti-ühendust ja oma IP-aadressi
 2. Tühjendage oma sirvimisajalugu ja vahemälu
 3. Proovige oma ExpressVPN-serverit vahetada
 4. Muutke VPN-protokolli ja värskendage oma ExpressVPN-i rakenduse versiooni
 5. Kui teie tulemüür või viirusetõrje on sisse lülitatud, peate võib-olla selle välja lülitama
 6. Interneti-ühenduse lähtestamiseks tühjendage DNS-i vahemälu
 7. Minge oma DNS-i sätetesse ja konfigureerige need käsitsi (võib-olla peate tegema sama puhverserveri konfiguratsiooniga)

Miks ExpressVPN Netflixiga ei tööta?

Lühike vastus on, et ExpressVPN teeb töötage Netflixiga, kuid mitte kogu aeg. Selle põhjused on keerulised, kuid on oluline teada, kuidas ja miks.

1. Kontrollige oma IP-aadresse ja geograafilisi piiranguid

Kui ExpressVPN Netflixiga ei tööta, kontrollige oma IP-aadressi ja geograafilisi piiranguid. AnIP-aadresson pikk numbrijada, mis määratakse igale seadmele Interneti-ühenduse loomisel. Igaüks neist on selle riistvaraosa jaoks ainulaadne ja neil on sama eesmärk kui postiaadressil. Kui tahad kellelegi näiteks kirja saata, pole sul vaja teha muud, kui kirjutada tema aadress esiküljele. Sama kehtib ka IP-aadresside kohta, ainult postkaartide asemel on need andmepaketid.

Iga kord, kui lülitate oma koduarvuti või voogesitusseadme sisse, pääseb see teie kaudu Internetti juurderuuterja modem. Modemile endale määrab teie kohalik Interneti-teenuse pakkuja IP-aadressi, mis toimib omamoodi andmepakettide postkontorina. Kui proovite Netflixist filmi vaadata, saadetakse teie taotlus teie IP-aadressiga templiga pakina, et tagada õige kohaletoimetamine.

2. VPN-id võivad IP-aadresse muuta

VPN-id pööravad IP-aadresside maailma tagurpidi. Enne kui andmed teie seadmest lahkuvad, saavad needkrüpteeritud, skrambleerides koodi nii, et keegi ei teaks, millist sisu te taotlete. Need turvalised paketid saadetakse seejärel läbi teie modemi ja teie Interneti-teenuse pakkujale, kus neile antakse tavaline IP-aadressi tempel, nagu varemgi.

VPN-i puhul läbib iga teie tehtud päring aga VPN-i serverite võrgu, enne kui see Internetti jõuab. Seal olles eemaldab VPN teie koduse IP-aadressi jaasendab selle ühega nende anonüümsetest. Seejärel saadetakse andmepakett päringu täitmiseks tavapäraselt. Kui see VPN-i naaseb, saadavad nad selle teie Interneti-teenuse pakkuja kaudu tagasi teie koduseadmesse. Kogu protsess toimub krüpteerimisel ja IP-aadressi vahetamise tõttu võite jääda üllatavalt anonüümseks.

3. Netflix blokeerib VPN-id

Enamjaolt, Netflix kasutab VPN-ide blokeerimiseks lihtsat meedet . Nad hoiavad sisuliselt tohutut loendit kõigist VPN-teenustega seotud IP-aadressidest kogu maailmast. Kui keegi, kellel on sobiv IP, proovib ühendust luua, keelab Netflix talle juurdepääsu, lihtsalt ja lihtsalt. Loendit värskendatakse pidevalt uute IP-aadressidega, kuna VPN-teenused laiendavad oma pakkumist, võimaldades Netflixil välisriikides asuvaid striimijaid oma radadel peatada.

Netflixi voogesitusrakenduste puhul toimivad asjad siiski brauseriga võrreldes pisut teisiti. Rakendused blokeeritakse rangema piirangugaDNS-põhinelähenemine. Sellest on peaaegu võimatu pääseda isegi võimsa VPN-iga. On ebatõenäoline, et te seda teete kunagi pääseda rakenduse kaudu juurde Netflixile mõnes teises riigis, kuigi siin on mõned erandid, nagu näeme allpool.

4. Ajutine Netflixi juurdepääs

Enamik servereid sisse lülitatudNetflix blokeerib enamiku VPN-e otse. Sõltuvalt VPN-ist saab aga ajutist juurdepääsu säilitada, juurutades uusi ja tundmatuid IP-aadresse. See on teenuste lõikes muidugi väga erinev, kuid lõpptulemus on see, et mõnikord pääsete Netflixile brauseris (ja mõnikord ka rakenduses) juurde uute serverite või vanade IP-de kaudu. Kõik, mida pead tegema, on proovida ühendust luua ja vaadata, kas sul võib õnne olla.

ExpressVPNNetflixi tõrkeotsing

ExpressVPN Külastage saiti expressvpn.com

ExpressVPN säilitab üllatavalt usaldusväärse juurdepääsu Netflixile nii brauseris kui ka Netflixi rakenduse kaudu. See pole aga täiuslik, mistõttu peaksite oma voogudele juurdepääsu taastamiseks kasutama allolevaid näpunäiteid või proovima alternatiive.

Lugege meie täismahusExpressVPN-i ülevaade.

Vaheta servereid

Parim viis VPN-i juurdepääsu taastamiseks Netflixile on serverite vahetamine. Samuti ei pea see asuma teises riigis või piirkonnas. Sageli pääsevad samas kohas asuvad erinevad serverid Netflixile juurde, teised aga mitte. Kui saate Netflixilt kardetud puhverserveri vea, liikuge läbi ExpressVPN-i serverite loendi, looge ühendus ja seejärel laadige Netflixi leht uuesti, et näha, kas see töötab. Väikese kannatlikkusega saate kiiresti töötava serveri teie valitud riiki hankida. Sujuva kogemuse tagamiseks saate seda alatialustage tugimeeskonnaga otsevestlust- nad tarnivad esimesel võimalusel .

Kasutage Windowsi, Linuxi või Maci

ExpressVPN teatab heast juurdepääsust, kui olete ühendatud ja kasutate Netflixi rakendust. See ei ole muidugi alati nii, eriti mobiilseadmete puhul, näiteks voogesituse riistvara puhulTulekahju TVja mängukonsoolid. Kui leiate, et teie ühendus on mõnes neist rakendustest blokeeritud, avage arvutis brauseriaken ja proovige sealt voogesitada.

Vaadake hiljem tagasi

Keegi ei taha seda kuulda, kuid mõnikord on see tõde: Netflix suudab VPN-e blokeerida tavaliselt paremini kui VPN-id blokeeringutest mööda . Arvestades aga aega, leiavad sellised teenused nagu ExpressVPN üldiselt lahendusi, peate lihtsalt ootama, kuni see juhtub. Kui te ei leia serverit, mis oleks edukalt tõkkest läbi murdnud, proovige uuesti.

Kasutage alternatiivseid video voogesituse teenuseid

Netflix võib olla suurim ja populaarseim video voogesituse teenus, kuid see pole ainus võimalus kasu saadajuurdepääs filmidele ja telesaadetele. Tegelikult on mõned selle konkurendid madalama hinnaga ja neil on võrreldav sisu valik!

Hulu jaalternatiivid Hululeon hea koht alustamiseks. Need pakuvad laias valikus telesisu ja filmide sisu ning ei piira ülemaailmse VPN-i kasutamist nii palju kui Netflix. Kui see pole päris see, mida otsite,Stremioon veel üks suurepärane ressurss. See on tasuta, kuid see pakub linke filmide ja telesaadete laenutustele, et saaksite jääda autoriõiguse seaduse paremale poolele.

SEOTUD LUGEMINE: Parimad legaalsed torrentsaidid

Lõppkokkuvõttes ei saa te Kodist ja selle suurepärasest võimalusest pääseda juurde tasuta filmidele ja teleseriaalidele kogu maailmast. Õigete Kodi lisandmoodulite installimine annab teile juurdepääsukassahitid filmid, välismaised funktsioonid, anime,live sport, püstijalakomöödia ja palju muud. Kasutage Kodi kasutamisel kindlasti VPN-i, kuna Interneti-teenuse pakkujad näevad teenuse templit kandvat liiklust hämaralt.

Plussid
 • Vabastab USA Netflixi, BBC iPlayeri ja muude voogedastusteenuste blokeeringud
 • Kiire serveerimine minimaalse kiirusekaotusega
 • OpenVPN, IPSec ja IKEv2 krüptimine
 • Isikliku teabe ranged sisselogimiskeelu eeskirjad
 • 24/7 vestlustugi.
Miinused
 • Maksimaalselt 3 ühendust korraga
 • Pisut kallim kui konkurents.
PARIM NETFLIXI jaoks: ExpressVPN hoiab kassi ja hiire mängus sammu ees Netflixi VPN-i plokkidega.Hankige 3 kuud tasuta ja säästate aastaplaanilt 49%. Kaasas 30-päevane raha tagasi garantii.

Alternatiivsed VPN-id, kui ExpressVPN ei tööta

Kui te ei saa ExpressVPN-i kaudu usaldusväärset juurdepääsu Netflixile, ärge muretsege, on alternatiive. Allolevad VPN-id on tuntud kiire ja turvalise Interneti-ühenduse poolest, mis töötavad väsimatult teie teabe turvalisuse tagamiseks. Neil on ka suurepärane maine Netflixi voogudele juurdepääsu saamiseks erinevates seadmetes.

üks.NordVPN

Külastage saiti nordvpn.com

NordVPNpakub pidevalt mõnda kiireimat kiirust ja üldiselt parimaid Netflixi ühendusi selles äris. Tänu ettevõtte tohutule võrgule, mis koosneb enam kui 5400 serverist 59 erinevas riigis, on teil alati usaldusväärne viis Interneti-juurdepääsuks ja läbimurdeliste geograafiliste piirangute ületamiseks. NordVPN pakub teile ka lisatööriistu võrgus turvalisuse tagamiseks, sealhulgas DDoS-kaitse, Onion Over VPN ja topeltkrüptimine – kõike seda tänu muljetavaldavale serverite võrgule.

NordVPN pakub mitmeid kasulikke turvafunktsioone, mis aitavad teie voogusid turvalisena hoida. Ribalaiuse, liikluse, ajatemplite ja DNS-juurdepääsu põhjalik nulllogimise poliitika tagab, et teie tegevusi ei salvestata kunagi nende seadmetesse pikaajaliselt ning automaatne tapmislüliti ja DNS-i lekkekaitse funktsioonid peidavad teie identiteedi. Lõpuks hoiab 256-bitine AES-krüptimine iga andmepaketi tihedalt lukustatuna, et luua veebis anonüümsuse ja turvalisuse kindel alus.

Lugege meie täismahusNordVPN-i ülevaade.

Plussid
 • ERIPAKKUMINE: 2-aastane plaan (70% soodsam – link allpool)
 • 5400+ serverit kogu maailmas
 • Kõigi ühenduste puhul kasutatakse tugevat krüptimist
 • Eriti turvaline topelt VPN andmete krüptimiseks
 • 24/7 vestlustugi.
Miinused
 • Rakenduste ühendamine võib mõnikord olla aeglane.
PARIM EELARVE VPN: Saate 2-aastase paketiga registreerumisel tohutu 70% allahindluse, mis langetab kuuhinna vaid 3,49 dollarini . Samuti pange tähele, et kõikidel plaanidel on probleemideta 30-päevane raha tagasi garantii.

kaks.Surfhai

Külastage saiti surfshark.com

Surfhaion suurepärane eelarvevalik, kuid ärge pidage seda millekski muuks kui ühe Netflixi jaoks kõige paremini valmis VPN-iga turul. Tõepoolest, nad on täpsustanud VPN-ühenduse kasutamise protsessi geoblokeeringutest möödahiilimiseks millekski nii lihtsaks, et igaüks saab seda teha. Saladus on lai serverivõrk, mis koosneb enam kui 800 sõlmest (üle 50 riigi), millest igaüks on eelkonfigureeritud töötama Netflixiga.

See tähendab, et lemmiksaadete ja -filmide voogesituse alustamiseks ei pea te VPN-idest palju teadma. Tõepoolest, Surfshark pakub usaldusväärset juurdepääsu 14 maailma suurimale Netflixi raamatukogule ja see arv kasvab kogu aeg.

Surfshark sisaldab ka võimsat 256-bitist AES-krüptimist, logimata jätmist, hägustamist, tapmislülitit ning IP-, WebRTC- ja DNS-lekkekaitset. Isegi kui asute tugevalt tsenseeritud riigis, saate nautida oma privaatseid Netflixi vooge, kartmata, et teid vaadatakse.

Plussid
 • Vabastage VoIP blokeering rõhuvates režiimides, nagu WhatsApp, Skype, Discord ja palju muud
 • Üle 800 serveri 50 riigis üle maailma ja see kasvab pidevalt
 • Aktsepteerib kõiki suuremaid krediitkaarte, Apple, Google ja Amazon Pay, PayPali ja isegi Bitcoini
 • Sõltumatult auditeeritud privaatsustavad
 • Vastutulelik klienditugi on saadaval 24/7.
Miinused
 • Kiirused langevad aeg-ajalt märgatavalt
 • Võimsad kasutajad võivad soovida rohkem sätteid, millega askeldada.

Lugege meie täismahusSurfsharki ülevaade.

PARIM EELARVEVALIK: Surfshark teeb Netflixi lemmikvoogude blokeeringu tühistamise kõikjal triviaalselt lihtsaks. Saate kaheaastasest plaanist 83% allahindlust + 3 kuud TASUTA vaid 2,21 dollari eest kuus.

3.CyberGhost

Külastage saiti cyberghost.com

Kas otsite fantastilist ja kõikehõlmavat täiuslikku VPN-i?CyberGhoston suurepärane koht alustamiseks! Hästi hinnatud VPN-teenusel on suurepärane privaatsusfunktsioonide komplekt, mida filmisõbrad kindlasti hindavad. See on kiire, hõlpsasti paigaldatav, hõlpsasti kasutatav ja pakub Netflixile äärmiselt usaldusväärset juurdepääsu nii kodus kui ka välismaal. Üks põhjus, miks CyberGhost seda teha saab, on see, et teenus haldab tohutut ülemaailmset serverite võrku, praegu üle 5900 serveri 90 erinevas riigis. See tähendab, et teie HD-filmivoogude jaoks on palju ühendusvõimalusi ja palju IP-aadresse, et Netflixi tulemüüridest mööda hiilida.

CyberGhost loob ka tugeva privaatsuskaitse, et hoida teid võrgus turvalisena. Selle tuumaks on kõigi andmete 256-bitine AES-krüptimine koos liikluse, ajatemplite ja IP-aadresside logimisvaba poliitikaga. DNS-i lekkekaitse ja automaatne tapmislüliti on standardvarustuses ka ettevõtte kohandatud tarkvaraga, mis tihendab võimalikud praod, et teie seadmest ei väljuks tuvastavat teavet.

Lugege meie täismahusCyberGhosti ülevaade.

Plussid
 • ERIPAKKUMINE: 79% SOODSAMALT
 • 3600+ serverit, 55+ riiki
 • Tugevad krüpteerimisstandardid
 • Range metsaraie puudumine
 • 24h tugi.
Miinused
 • WebRTC IPv6 leke macOS-is
 • Mõnda voogesitussaiti ei saa deblokeerida.
LUGEJA PAKKUMINE: Hankige see vaid 2,15 dollari eest kuus.

Neli.PureVPN

Külastage saiti purevpn.com

PureVPNon täisfunktsionaalne virtuaalne privaatvõrk, mis ületab tavapäraseid VPN-i pakkumisi. Selle asemel, et pakkuda lihtsalt privaatsust ja turvalisust, pakub PureVPN teile terve komplekti veebipõhiseid kaitsetööriistu, alates pahavarakaitsetest kuni rakenduste blokeerimisfunktsioonide, DNS-i veebisaidi filtrite ja viirusetõrjeni. Mis kõige parem, te ei pea nendest boonustest kasu saamiseks lisarakendusi installima. See pakkuja sisaldab need kõik ühes korras paketis ülima mugavuse tagamiseks.

PureVPN-i serverivõrk on kiire, töökindel ja üsna suur, praegu asub üle 2000 serveri 140 riigis. Seda võrku läbivad andmed on kaitstud 256-bitise krüptimisega ja kaitstud ka liikluse logimisvaba poliitikaga. PureVPN lisab igale oma tarkvara versioonile DNS-i lekkekaitse ja automaatse tapmislüliti, et luua kindel privaatsusvundament, võimaldades teil Netflixi voogesitada ja veebis surfata täie meelerahuga.

Lugege meie täismahusPureVPN-i ülevaade.

LUGEJA ERI: Säästke siin tohutult 82%.2-aastase plaani puhul vaid 2,88 dollarit kuus koos 31-päevase raha tagasi garantiiga.

Järeldus

Usaldusväärse, piirkonnavaba juurdepääsu leidmine Netflixile pole kunagi lihtne ülesanne. Mõned VPN-id töötavad, teised mitte ja siiski, teised töötavad ainult osa ajast. ExpressVPN on üks usaldusväärsemaid teenuseid, kuid on päevi, mil see lihtsalt ei tööta. Õnneks on ExpressVPN-i Netflixiga töötamiseks mõned nipid, aga ka mõned suurepärased alternatiivsed teenused. Pidage kinni ja saate Netflixi blokeeringu tühistada kõikjal maailmas!

Kuidas saada 30 päevaks TASUTA VPN

Kui vajate VPN-i lühiajaliselt näiteks reisides, saate meie parima asetusega VPN-i tasuta hankida. NordVPN sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii. Peate abonemendi eest maksma, see on tõsiasi, kuid see võimaldab täielik juurdepääs 30 päevaks ja seejärel tühistate täieliku tagasimakse . Nende küsimusteta tühistamispoliitika vastab oma nimele.

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga