Laadige alla ja installige Android 4.4 KitKati rakendused mis tahes Jelly Bean seadmesse

Niisiis, te ei saanud eilsest saadik korralikult magada, kui kuulsite Nexus 5 ja Android 4.4 KitKati turuletulekust, ja ei jõua ära oodata, millal Google'i uusim operatsioonisüsteem ja seade kätte saavad? Kuidas oleks, kui saaksite KitKati ja Nexus 5 maiuspalad oma olemasolevasse seadmesse, kuni ootate oma tarnimist (või kulutate aega nende kadestamisele, kellel on õnnestunud see tellida)? Tänu mitmetele kogukonna allikatele, kellel õnnestus Nexus 5 süsteemi prügikasti kätte saada, on meil nüüd APK-failid kõigi Neuxs 5-ga kaasas olnud KitKati rakenduste jaoks ja suurepärane on see, et paljud neist töötavad suurepäraselt mis tahes seadmega. Android 4.1, 4.2 või 4.3 Jelly Bean seade. Järgnevalt vaatame paljusid neist rakendustest koos nende APK-failide allalaadimislinkide ja installijuhistega.

Google Experience Launcher


Android 4.4 KitKati uus käivitaja sisaldab põhjalikku liidese remonti, uusi taustapilte ja sügavamat Google Now integratsiooni. Oleme uut käivitajat juba üksikasjalikult käsitlenud koos mitme ekraanipildiga, nii et lisateabe saamiseks, allalaadimislinkide ja installijuhiste saamiseks minge meie postitusseInstallige Android 4.4 KitKat Launcher mis tahes Jelly Bean seadmesse

Hangoutsid

Uus Hangouts 2.0 rakendus on lõpuks kaasas kauaoodatud SMS-ide integratsiooniga. Pärast installimist palutakse teil see sisse lülitada ja kui see on lubatud, hakatakse teie Hangoutsiga kuvama SMS-sõnumeid. Samuti leiate seadetest uue jaotise mitme SMS-iga seotud valiku seadistamiseks.

Laadige alla Hangouts 2.0

E-post ja kalender

Pärast seda, kui KitKati e-posti rakendus on mõnda aega enamasti tähelepanuta jäetud, saab lõpuks Gmaili rakendusega sarnase värskendatud liidese. Uuendatud on ka kalendrirakendust, ilma suuremate muudatusteta.

Laadige alla KitKati e-post

Laadige alla KitKati kalender

Kaamera ja galerii

Kõigis eelmistes Androidi versioonides tarniti kaamerat ja galeriid ühe rakendusena. KitKatiga jagas Google need lõpuks kaheks rakenduseks. Peale kaamera värskendatud ikooni näevad mõlemad rakendused välja ühesugused, kuigi kaameral on mõned funktsioonide täiustused.

Laadige alla KitKat Camera

Laadige alla KitKati galerii

Kaardid ja tänavavaade

Android 4.4-ga on kaasas ka mõlema rakenduse värskendatud versioonid, kuigi kummagi liideses ei paista olulisi muudatusi.

Laadige alla Google Maps

Laadige alla Tänavavaade

Quickoffice & Keep

Quickoffice tarnitakse nüüd Androidi osana (vähemalt Nexuse seadmete puhul) ning failide sirvimise ja avamise osas on mõned täiustused. Google Keepi on värskendatud ka uuemale versioonile, kuigi selles ei paista muudatusi olevat.

Laadige alla Quickoffice

Laadige alla Google Keep

Kell ja klaviatuur

Uuel rakendusel Kell on kaasas liidese uuendus, mis eemaldab kõik need paksud värvid, mida nägime Android 4.3 Jelly Beanis. Täiustatud on ka klaviatuuri ja nüüd tarnitakse TONNI emotikone peaaegu kõige jaoks, mis teile pähe tuleb.

Laadige alla KitKati lauakell

Laadige alla KitKati klaviatuur

Play Raamatud ja Play mängud

Kuigi neid ei peeta rangelt Androidi lahutamatuks osaks, on Google Play kaubamärgiga rakendustel alati olnud kodu Nexuse seadmetes, kuhu neid on ametlikult tarnitud. Versiooni 4.4 versiooniga värskendati nii Google Play raamatuid kui ka Play mänge uuematele versioonidele, kuigi muudatused (kui neid on) ei pruugi olla liiga nähtavad.

Laadige alla Google Play raamatud

Laadige alla Google Play mängud

Paigaldamine

Nende rakenduste installimine ei hõlma keerulisi protseduure – lihtsalt veenduge, et APK külglaadimine oleks teie seadmes lubatud, minge jaotisse Seaded> Turvalisus ja lubage 'Tundmatud allikad'. Järgmiseks teisaldage soovitud APK lihtsalt oma telefoni ja installige see mis tahes valitud failihalduri kaudu. Kui eelistate kasutada käsurida, saate need installida ka ADB kaudu, kasutades käsku adb install. (Pange tähele, et Google Keep nõuab Google Play teenuste uusima versiooni installimist, mis on samuti käivitusprogrammi nõue ja selle leiate ülaltoodud lingitud käivitusprogrammi postitusest.)

Nexus 5 vaiketaustapilt

Täissuuruses versiooni vaatamiseks või salvestamiseks klõpsake alloleval pildil.

Android 4.4 KitKati taustapildid Nexus 5-st

Täissuuruses versiooni vaatamiseks või salvestamiseks klõpsake igal taustapildil.

[Rakenduse lingid kaudu Phandroid ja Droidi elu ]

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s