Discordis rollide lisamine (rollide loomine, nime muutmine)

Discord on mängijatele mõeldud sõnumsidetööriist. See sobib suurepäraselt ka teist tüüpi kogukondade leidmiseks, kuid ei saa eitada, et see on mängijate seas kõige populaarsem. Discord võimaldab kasutajatel luua ja hostida oma servereid ning kasutajad saavad vabalt teisi servereid kutsuda ja nendega liituda.

Kuidas Discordis inimesi lisada

Discordi serverid ei ole alati avatud ja serveri administraatorid saavad kontrollida, kes serverisse kutsutakse, kuid isegi selle kasutajataseme juhtimise korral on modereerimine oluline. Mida rohkem kasutajaid serveriga liitub, seda raskem on modereerimine. Hea mõte on jagada modereerimiskohustused teiste kasutajate vahel või piirata seda, mida nad saavad serveris teha ja mida mitte. Siin tulevadki sisse serverirollid.Discordi serveri load

Discord pakub palju erinevaid õigusi, mida saab määrata ühele kasutajale. Kasutajale saab anda ühe mitmest õigusest ja nende lubade kombinatsioon annab sellele konkreetsele kasutajale 'rolli'. Rollidel endil konkreetseid nimesid pole. Selle asemel peate lubama/keelama õigused, et kasutaja saaks oma rolli muuta.

Discordi serveris kasutajale lubatavad õigused on:

Üldised load

  Administraator:Iga luba ja ka kanali spetsiifilistest lubadest möödaminek. Vaata auditi logi:Juurdepääs serveri auditilogide vaatamiseks. Serveri haldamine:Muutke serveri nime või teisaldage piirkondi. Halda rolle:Looge uusi rolle ja redigeerige/kustutage sellest madalamaid rolle. Kanalite haldamine:Looge uusi kanaleid ja muutke või kustutage olemasolevaid. Kick liikmed:Liikme eemaldamine serverist. Rehvi liikmed:Blokeerige liige serverist. Loo kutse:Looge kutseid või saatke need serveri kasutajatele. Muuda hüüdnime:Muutke oma hüüdnime. Hüüdnimede haldamine:Muuda teiste liikmete hüüdnimesid. Emotikonide haldamine:lisage/eemaldage emotikone, mida saab serveris kasutada. Veebihaagide haldamine:Looge, muutke ja kustutage veebihaake. Lugege tekstikanaleid ja vaadake häälkanaleid:Lugege kõiki serveri tekstipõhiseid kanaleid ja vaadake videokanaleid.

Tekstiload

  Saada sõnumeid:Saatke tekstisõnumeid kanalite kaudu. Saada TTS-sõnumid:Saatke kõnesünteesi sõnumeid kõigile kanali kasutajatele. Sõnumite haldamine:Kustutage teiste liikmete sõnumeid või kinnitage mis tahes sõnum. Manusta lingid:Linkide saatmine kanali kaudu. Manustage failid:Failide saatmine kanali kaudu. Lugege sõnumite ajalugu:Vaadake kanali sõnumite ajalugu. Mainige @kõik, @siin ja kõik rollid:Saatke sõnum kanalil, mis saadab hoiatuse kõigile või kõigile, kellel on kanalis teatud roll. Kasutage väliseid emotikone:Kasutage selles serveris teiste serverite emotikone. Lisa reaktsioone:Lisage sõnumile uusi reaktsioone.

Häälload

  Ühenda:voogesitada sellesse serverisse. Vaigista:Vaigista liige konkreetses kanalis või kogu serveris. Kurtis:Blokeeri kasutajal teiste kasutajate kuulmine häälkanalites. Liiguta:Liikmete teisaldamiseks kanalite vahel on juurdepääs nii neil kui ka liikmetel, keda nad teisaldavad. Kasutage häältegevust:Kui see luba on keelatud, kasutage kanalis Push-to-talk funktsiooni. Esmatähtis kõneleja:Kasutajat on rääkimisel kergem kuulda. Teiste kasutajate helitugevust vähendatakse, kui see kasutaja räägib.

Discord rollid, kuidas neid lisada

Nüüd, kui teate mitmesuguseid õigusi, mida Discordi serveris olevale kasutajale saab anda, olete valmis rollide loomist alustama. Järgige allolevaid samme.

 1. Avatud Ebakõla , ja paremklõpsake oma serverit vasakpoolses veerus.
 2. Valige Serveri sätted> Roll .
 3. all Rollide veerg , klõpsake väikest nuppu plussnupp uue rolli loomiseks .
 4. Andke rollile nimi. Võite sellele nimetada mida iganes soovite, kuid see peaks olema teie ja selle rolli jaoks arusaadav. Määrake rollile värv. Seda värvi kasutatakse esiletõstuna, kui selle rolliga liige saadab serveri kaudu sõnumi.
 5. Vaadake läbi erinevad load ja lubama oma funktsioonile vastavaid rolliõigusi .
 6. Klõpsake Salvesta muudatused .

Määrake liikmele roll

Nüüd, kui olete rolli loonud, on aeg määrata see oma serveris olevale kasutajale/liikmele.

 1. Avatud Ebakõla .
 2. Paremklõpsake serveritja valige Serveri seaded> Liikmed .
 3. Klõpsake nuppu plussnupp liikme nime kõrval ja valige loetletud rollide hulgast roll .
 4. The roll määratakse ja kõik load antakse kasutajale kohe.

Eemalda liikmeroll

Liikme rolli eemaldamiseks järgige alltoodud samme;

 1. Avatud Ebakõla .
 2. Paremklõpsake serveritja valige Serveri seaded> Liikmed .
 3. Klõpsake nuppu lisavalikute nuppu liikme kõrval millel on roll, mille soovite eemaldada.
 4. Aastal menüü, mis avaneb , minema Rollid ja tühjendage selle rolli märge, mille soovite eemaldada liikme jaoks.

Discordi rolli kustutamine

Rolle saab kustutada sama lihtsalt kui neid luua.

 1. Avatud Ebakõla .
 2. Paremklõpsake oma serveritja valige Serveri seaded> Rollid .
 3. Valige rollide loendist roll ja kerige päris alla lubade loendist.
 4. Klõpsake Kustuta rolli nimi .

Rollid ja lubade pärimine

Ühel liikmel võib olla mitu rolli ja mitmel rollil võivad olla erinevad õigused. Discordi serveris määravad liikme võimed liikme kõrgeima rolli järgi.

Oletame näiteks, et teil on roll nimega Administraator. Sellel rollil on täielik kontroll serveri üle ja kõik selle rolli õigused on lubatud. Teil on teine ​​roll nimega Sõnumi moderaator. Sellel rollil on lubatud sõnumeid kustutada, emotikone lisada/eemaldada ning liikmeid keelata või eemaldada.

Kui samale inimesele määratakse administraatoriroll ja sõnumimoderaatori roll, on tal kõik õigused, mis on administraatorirollil, kuna see on kõrgeima taseme roll. See annab liikmele juurdepääsu õigustele, mida neil sõnumimoderaatori rolli all ei olnud.

Järeldus

Serverirollid on üks tähelepanuväärsemaid funktsioone, mis Discordil on. Neid pole mitte ainult lihtne hallata, vaid need sobivad ka kõigi modereerimisvajaduste jaoks, mis teil võib olla nii avalikus kui ka muus sõnumiserveris. Põhimõtteliselt võimaldab see kasutajatel luua tervikliku serverihaldusmeeskonna kohe karbist välja.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga