Parim VPN projekti tasuta TV jaoks: 5 parimat valikut 2022. aastal

Siin peatub teie otsing parima VPN-i leidmiseks Project Free TV blokeeringu tühistamiseks. Täna juhatame teid läbi kõik sammud, mis on vajalikud suurepärase VPN-i valimiseks, näitame teile, mida see suudab (ja mida ei saa) geoblokeeringute ületamiseks ja teie privaatsuse suurendamiseks võrgus, ning hoiatame teid kahtlased niinimetatud tasuta pakkujad.

See, kuidas me televiisorit vaatame, on viimastel aastakümnetel dramaatiliselt muutunud. See algas ajastatud programmeerimisega kindlates kodupõhistes seadmetes ja liikus sisu voogesituseni meie arvutites ja peopesas. Sellised teenused nagu Netflix , Hulu ja BBC iPlayer on teinud tuhandeid telesaateid ja filme hetkega kättesaadavaks. Peame vaid sisse logima ja vaatama asuma.Olgu selleks Project Free TV blokeeringu tühistamine või lihtsalt selle vaatamise ajal turvalisus, muutke oma ühendus nende turvaliste VPN-idega anonüümseks.

 1. NordVPNParim voogesituse VPN - Pole olemas veebisaidi blokeerimist ega valitsuse tulemüüri, mida NordVPN ei saaks ületada. Deblokeerige Project Free TV välismaal ja voogesitage NordLynxi krüptimise taga anonüümsena.
 2. Surfshark – kulutõhus privaatsuslahendus täiustatud funktsioonidega, et trotsida voogesitussaitidel sagedamini kasutatavaid VPN-i plokke.
 3. ExpressVPN – üks kiiremaid pakkujaid, pakkudes puhvervaba voogesitust kõikjal maailmas.
 4. IPVanish – suurepärane valik väikese võimsusega voogesitusseadmete jaoks, nagu tahvelarvutid või Amazon Firestick.
 5. VyprVPN – murdke Chameleoni protokolliga läbi valitsuse karmiimast tsensuurist.

Kõigist neist edusammudest hoolimata pole teler siiski täiuslik meedium. Kättesaadavus võib olla täpiline, piirkonna lukud takistavad teatud riikide inimestel saateid vaatamast ja väljalaske viivitused võivad olla masendavalt pikad. Õnneks on sellised saidid nagu Project Free TV nende probleemide leevendamiseks ja tasuta piiramatu televisiooni pakkumiseks kogu maailmale.

Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Kuidas valida voogesituse jaoks hea VPN

VPN-i hankimine on kaasaegse digimaailma jaoks hädavajalik. See mitte ainult ei kaitse teie andmeid, vaid lisab ka anonüümsust kogu teie võrgutegevusele, isegi kui loote ühenduse avaliku WiFi-võrguga . Õige VPN-i leidmine võib siiski võtta veidi uurimistööd. On lugematu arv funktsioone, mida peate üksteise suhtes kaaluma, hinnates selliseid asju nagu krüpteerimisprotokollid , jurisdiktsioon ja logimispoliitikad. Lõputusse analüüsi on lihtne takerduda, mistõttu oleme teie heaks raske töö ära teinud.

Allpool on toodud kõige olulisemad kriteeriumid, mida peaksite potentsiaalse VPN-teenuse hindamisel silmas pidama.

 • Ribalaiuse piirangud – Esimene asi, mida peaksite Project Free TV VPN-i hankimisel kontrollima, on see, kas teenus jälgib ribalaiust või mitte. Mõned VPN-id, eriti madalama kvaliteediga tasuta VPN-id, piiravad, kui palju saate päeva, nädala või kuu jooksul alla laadida. Kui voogesitage kasvõi mõnda telesaadet, saab ribalaius kiiresti otsa.
 • Keelatud failitüübid - Teine VPN-ide seas levinud tava on piirata, millist tüüpi faile ja ühendusi saate kasutada. P2P-võrgud ja torrent-failid on sageli blokeeritud madalama kvaliteediga ja tasuta VPN-idega ning kuna Project Free TV kasutab videosisu edastamiseks sageli mõlemat tehnoloogiat, ei pruugi te teatud saadetele või linkidele juurde pääseda. Kõik allpool toodud VPN-id võimaldavad P2P- ja torrent-liiklust täieliku voogesituse vabaduse tagamiseks.
 • Logimine – Interneti-privaatsuse säilitamise võitluses on esimene kaitseliin tegevuste logid. VPN-id saavad logisid pidada täpselt nii, nagu kohalikud Interneti-teenuse pakkujad peavad logisid. See muutub tohutuks probleemiks, kui valitsusasutus või kolmas osapool nõuab juurdepääsu. Kui VPN järgib seda, läheb teie privaatsus aknast välja. Kui VPN-ettevõte logisid ei pea, ei saa teavet jagada, kuna seda pole olemas.
 • Kiirus - Kiirus on VPN-i kasutamisel väga oluline probleem. Täiendavad vahemaaandmed peavad VPN-i ülemaailmsetesse serveritesse jõudmiseks läbima koos selliste asjadega nagu krüptimise üldkulud, mis tähendab, et kasutajad võivad oodata aeglasemat allalaadimiskiirust võrreldes VPN-i mittekasutajatega. Selle korvamiseks kohandavad head VPN-id oma riist- ja tarkvara, et pakkuda kiireid ühendusi, ilma privaatsust ohverdamata.
 • Jurisdiktsioon – VPN-id opereerivad servereid üle maailma, kuid ettevõte ise peab olema registreeritud kuskil kindlas kohas. See, millises riigis üksus asub, muudab teie privaatsust tohutult. Kui VPN on registreeritud riigis, mis nõuab näiteks tegevuste logisid, salvestatakse teie teave sõltumata VPN-i enda reeglitest. Mõned riigid suhtuvad nendesse probleemidesse rahulikumalt ja lubavad VPN-idel dikteerida oma logimispoliitikat, mis sobib ideaalselt kasutajatele, kes soovivad telesaateid võrgus voogesitada.
 • Ühilduvus – VPN-i eeliste kasutamiseks peate oma seadmes käivitama VPN-i tarkvara. Project Free TV töötab igas arvutis, tahvelarvutis, sülearvutis, teleris ja nutitelefonis, millel on juurdepääs veebibrauserile, mis tähendab, et soovite turvalisuse tagamiseks VPN-i käitada samas seadmes. Parimad VPN-id sisaldavad mitmesugust tarkvara ja pakuvad iga tellimusega mitut ühendust, et saaksite installida ja jääda privaatseks, olenemata sellest, millist seadet kasutate.

Soovitatavad VPN-id Project Free TV jaoks

Järgmistel VPN-teenustel on veebipõhises privaatsuskogukonnas suurepärane maine. Need on kiired, usaldusväärsed, neid on lihtne kasutada ja nad seavad alati esikohale klientide rõõmu. Millise valite, sõltub teie konkreetsetest vajadustest, kuid mis tahes allpool toodud VPN muudab blokeeringu tühistamise ja Project Free TV vaatamise mõne minutiga täiesti lihtsaks.

1. NordVPN

Külastage saiti nordvpn.com

NordVPN-i silmapaistvad funktsioonid on privaatsus ja uskumatu kiirus – ideaalne valik Project Free TV voogesitamiseks. Ettevõte kasutab turvalist topeltkrüptimise protsessi, mis mähib olulised andmed 2048-bitisesse SSL-krüptimisse koos AES 256-ga. NordVPN-i andmetel ei suuda isegi superarvuti midagi nii vastupidavat rikkuda. Lisaks sellele tegutseb ettevõte Panama privaatsussõbralikus jurisdiktsioonis ja kasutab VPN-i üht põhjalikumat logimisvaba poliitikat. Kui privaatsus on teie loendi ülaosas, ei saa te NordVPN-iga valesti minna.

Kiirus on NordVPN-i suuruselt teine ​​müügiargument. Teenus opereerib pidevalt laienevat 5100+ serverist koosnevat võrku 59 erinevas riigis – uskumatud arvud on ühed turu suurimatest. Paljud neist serveritest on konfigureeritud käsitlema ka teatud tüüpi liiklust. Kui voogesitate filmi või laadite alla näiteks torrent-protokollide kaudu, liiguvad teie andmed tõenäoliselt läbi ühe neist sõlmedest. Selle kõigega kaasneb piiramatu ribalaius, kiiruspiirangute täielik puudumine ja kogu liikluse range mitteseirepoliitika.

Lugege meie täismahus NordVPN-i ülevaade .

Plussid
 • Vabastab USA Netflixi, iPlayeri, Amazon Prime'i ja muude voogedastusteenuste blokeeringud
 • 5400+ serverit kogu maailmas
 • Võimaldab mitut ühendust (6 seadet)
 • Eriti turvaline topelt VPN andmete krüptimiseks
 • Suurepärane tugi (24/7 vestlus).
Miinused
 • Mõned serverid võivad olla ebausaldusväärsed
 • Tagasimaksete töötlemiseks võib kuluda 30 päeva.
PARIM GEOBLOKEERITUD VOED:NordVPN on oma tugeva võrgu ja kiire ühenduse kiirusega parim üldine VPN Project Free TV blokeeringu tühistamiseks.Saate 2-aastaselt plaanilt tohutu 68% allahindluse (3,71 dollarit kuus), mida toetab probleemideta 30-päevane raha tagasi garantii.

2. Surfhai

Külastage saiti surfshark.com

Viimastel aastatel käivitatud uusima põlvkonna VPN-idest on Surfshark lihtsalt parim. See toimib hõlpsalt voogedastusteenuste, nagu Project Free TV välismaal, blokeeringu tühistamiseks ja hoiab teie uudishimuliku Interneti-teenuse pakkuja lugematul hulgal videosisu nautimisel eemal.

See kõik töötab nende tohutu krüptitud võrgu kaudu, millel on rohkem kui 3200 serverit 65 riigis ja mis on kaitstud 256-AES-GCM-šifriga. Ainuüksi sellest peaks piisama enamiku saitide blokeeringu tühistamiseks; kuid püsivate piirangute jaoks pakub Surfshark ka nutikat DNS-i ja hägustamist. Need sisestatakse igasse serverisse ja aktiveeritakse automaatselt, et pääseda mööda VPN-i blokeerijatest ja muudest geoblokeeringu vormidest.

Kiirused on Surfsharki ainult RAM-i võrgus ühtlaselt kiired, mis takistab ka teie teenusepakkuja logide pidamist. Nad ei teeks seda isegi siis, kui nad seda loomulikult suudaksid vastavalt oma sõltumatult auditeeritud sisselogimiskeelu garantiile.

Plussid
 • Iga server on optimeeritud Netflixi, BBC iPlayeri, Hulu ja muu blokeeringu tühistamiseks
 • Kettata serverivõrk tagab, et te ei jäta jälgi
 • VPN-i hägustamine mis tahes serveris, millel on spetsiaalne kamuflaažifunktsioon
 • Soodne BVI jurisdiktsioon tagab, et logisid ei peeta
 • 24/7 reaalajas vestlus tagab maksimaalse tööaja.
Miinused
 • Serverivõrk pole kaugeltki nii ulatuslik kui suuremad konkurendid
 • Rakendused ei võimalda energiakasutajatele palju käsitsi askeldamist.

Lugege meie täielikku Surfsharki ülevaadet.

PARIM EELARVEVALIK:Surfshark vabastab tõhusalt Project Free TV blokeeringud kõikjal ja peatab Interneti-teenuse pakkuja vees tõrjumise. Saate kaheaastasest plaanist 83% soodsamalt + 3 kuud TASUTA vaid 2,21 dollari eest kuus.

3. ExpressVPN

Külastage saiti expressvpn.com

Kui kiirus on teie prioriteet, on ExpressVPN õige tee. Ettevõte haldab suurt võrgustikku, mis koosneb 3000+ serverist 94 erinevas riigis, millest igaüks pakub pidevalt kiireid ühendusi kasutajatele üle kogu maailma. See võimaldab teil hüpata Project Free TV veebisaidile, leida voogu ja saada katkestusteta oma brauserisse kõrgeima kvaliteediga video. ExpressVPN pakub isegi tarkvarasiseseid kiirusteste, et saaksite optimaalsete ühenduste jaoks servereid mõõta ja vahetada.

ExpressVPN pakub kogu seda kiirust privaatsusfunktsioone ohverdamata. Kõik teie andmed on pakitud ülitugevasse krüptimisse ja liiklusloge ei salvestata kunagi, mis jätab kõik kolmandatele osapooltele, sealhulgas teie Interneti-teenuse pakkujale, nähtamatuks. Muud funktsioonid hõlmavad piiramatut ribalaiust, P2P- või torrent-liikluse piiranguteta, kiiruspiiranguteta ja hõlpsasti kasutatav tarkvara peaaegu iga seadme jaoks, mida võite ette kujutada.

Lugege meie täielikku ExpressVPN-i ülevaadet.

Plussid
 • Deblokeerib Ameerika Netflixi, iPlayeri ja Hulu
 • Väga kiired serverid (minimaalne kiiruse kadu)
 • Torrentimine lubatud
 • Logimispoliitikat pole hästi jõustatud
 • Klienditeenindus (24/7 vestlus).
Miinused
 • Energiakasutajate konfiguratsioonivalikud.
SUUR Universaal:Hankige 3 kuud tasuta ja säästate aastaplaanilt 49%. Kaasas 30-päevane raha tagasi garantii.

4. IPVanish

Külastage saiti ipvanish.com

Kiirem, turvalisem ja avatum Internet on IPVanishi kolm peamist ideaali. See algab piiramatu ribalaiusega ja kiiruspiiranguteta, mis on mõlemad olulised, kui plaanite telesaateid Project Free TV kaudu voogesitada. Samuti ei jälgita liiklust, mis tähendab, et saate kasutada P2P-võrke, torrente ja mis tahes muud soovitud allalaadimist. Kõik see on kaitstud tugeva krüptimise ja ilma logimiseta, muutes Interneti teie ja teie pere jaoks turvalisemaks kohaks.

IPVanish opereerib üle 1300 serveri 60 erinevas riigis, mis on uskumatult palju ühendusi, mille vahel valida. See annab kasutajatele kasutada üle 40 000 IP-aadressi, võimaldades paremat juurdepääsu sellistele saitidele nagu Netflix või YouTube, isegi kui nad VPN-e aktiivselt blokeerivad. Teine IPVanishi kogemuse suur eelis on seadme kõrge piirang. Enamik VPN-e lubab korraga ühenduse luua ainult kolmel seadmel. IPVanishi puhul on see arv tõusnud viieni.

Lugege meie täielikku IPVanishi ülevaadet.

EKSKLUSIIVNE PAKKUMINE:AddictiveTipsi lugejad saavad siin IPVanishi aastaplaani pealt säästa tohutult 63%, vähendades kuuhinda vaid 3,99 dollarini kuus.

5. VyprVPN

Külastage saiti vyprvpn.com

Turvalisus on VyperVPN-i tegevusfilosoofia keskmes. Ettevõtte eeliseks number üks on see, et ta omab ja haldab kogu oma serverite võrku, üle 700 serveri 70 erinevas asukohas. Välisettevõte ei pääse kunagi millelegi juurde, isegi mitte hoolduse või tarkvara uuendamise eesmärgil. See annab VyprVPN-ile ka võimaluse konfigureerida riistvara optimaalse kiiruse ja krüptimise tagamiseks – mõlemad funktsioonid tagavad parema privaatsuse ja kiiremad ühendused kõikidele kasutajatele.

Kui juurdepääsetavus on teie üks peamisi probleeme, pakub VyprVPN ainulaadseid funktsioone, millest peaksite teadma. Chameleoni protokoll loodi selleks, et hoida Interneti-juurdepääsu elus, olenemata sellest, millised plokid on paigas. Kas veebisait nagu Netflix blokeerib teie tegevust? Chameleon aitab teil sellest mööda minna. Kas reisite Hiinasse või Türki ja peate oma Interneti-juurdepääsu jälgimata ja turvalisena hoidma? Sellepärast on kameeleon olemas.

Lugege meie täielikku VyprVPN-i ülevaadet.

LUGEJA ERI:Kõik plaanid sisaldavad 30-päevast raha tagasi garantii ainult 5 dollarit kuus .

Mis on Project Free TV?

Kaasaegne televisioon on seotud valikute ja mitmekesisusega, kuigi saateid tootev ja levitav tööstus ei ole digiajastu tarbijate vajadustele päris järele jõudnud. Piirkondlike piirangute ja ajastatud juurdepääsu puudumise vahel otsivad inimesed kõikjal, et leida viise, kuidas sisu ilma probleemideta vaadata.

Project Free TV on veebisait, mis kogub linke viimaste saadete voogudele ja paigutab need ühte kohta. Pole tähtis, kus te elate, millist seadet te omate või mis kellaajal soovite telerit vaadata, videod on olemas, valmis ja ootavad. Kasutajad aitavad neid loendeid koostada, et vähendada katkiste linkide ja muu sarnase arvu, mis muudab kogemuse üllatavalt usaldusväärseks, eriti tasuta veebipõhise teenuse puhul.

Project Free TV sarnaneb mõneti selliste teenustega nagu Mida? ja Popkorni aeg . Peamine erinevus on see, et allalaadimiseks või installimiseks pole vaja tarkvara, vajate ainult veebibrauserit.

Miks kasutada Project Free TV-ga VPN-i?

Peamine põhjus, miks soovite Project Free TV kaudu voogesituse ajal VPN-i kasutada, on privaatsus. Teenus ise ei majuta oma veebisaidil sisu, kuid selle kogutavad URL-id võivad seda teha. Kasutajad esitavad lingid ja allikad ning vastutavad ise kõige kontrollimise eest. Kui voog ei tööta, märgistatakse see ja lõpuks eemaldatakse. Just sel määral suhtleb Project Free TV oma sisuga, muutes selle pisut ebatavalisemaks kui otsingumootor.

Kui soovite vaadata näiteks Game of Thrones'i või The Walking Deadi uut episoodi, külastage saate jaoks Project Free TV lehte ja valige üks voolingitest. Valida võib tosina või isegi saja allika vahel. Valige üks ja oletegi valmis. Ainus, millest olete teadlik, on videot majutav veebisait ja vaadatav sisu. Te ei tea, kuidas see saadi või kas see on seaduslik voog või mitte, mis on oluline erinevus.

Project Free TV asub juriidiliselt hallis piirkonnas. Mõned sisuomanikud väidavad, et see rikub intellektuaalomandi õigusi, kuigi praegu ei ole ühtegi ametlikku seadust, mis seda väidet toetaks. Need seadused võivad muutuda olenevalt sellest, kus te elate, milline poliitik millise seaduseelnõu poolt hääletab ja mida teie Interneti-teenuse pakkuja kogutavate tegevuslogidega teha otsustab. See muudab sellise teenuse nagu Project Free TV kasutamise mõnevõrra riskantseks. Ainus viis teada saada, et teie tegevust ei jälgita ega salvestata, on kasutada virtuaalset privaatvõrku. Aktiveerige hea VPN ja teie videovood muutuvad peaaegu tuvastamatuks.

Kuidas VPN-id töötavad?

VPN-id toovad privaatsuse tagasi digimaailma. Tavaliselt taotlete veebisaiti oma brauseris, see päring saadetakse teie Interneti-teenuse pakkuja kaudu ja andmed tagastatakse. Kogu seda teavet jagatakse koos teie IP-aadressiga, mis on teie seadmele Interneti-ühenduse loomisel määratud numbrite seeria. Seda IP-aadressi saab kasutada teie võrgutegevuse jälgimiseks ja teie asukoha jälgimiseks. Interneti-teenuse pakkuja võib seda ka salvestada ja isegi kolmandatele osapooltele müüa ilma teie loata. Kui Interneti-teenuse pakkujal on Project Free TV tegevus märgitud potentsiaalselt ebaseaduslikuks, saab ta kohe teada, kui sellele juurde pääsete, ja võib teie kiirust piirata , veebisaidi blokeerida või mõnel juhul teie vastu õiguslikke meetmeid võtta.

Siin tulevad virtuaalsed privaatvõrgud päästma olukorda. Mõelge VPN-ile nagu tunnelile. Tunnel algab teie arvutist, nutitelefonist või muust Interneti-ühendusega seadmest. Kui taotlete oma brauseris veebisaiti, võtab VPN esmalt selle päringu vastu ja krüpteerib selle, skrambeerides andmed nii, et keegi peale VPN-i ei saaks sellest aru. See krüpteeritud teave saadetakse läbi tunneli, läbib teie kohaliku teenusepakkuja ja jõuab VPN-i võrku. Siin on krüptitud andmed märgistatud VPN-iga seotud IP-aadressiga, mitte teie Interneti-teenuse pakkujaga. See pakett läheb Internetti ja naaseb lõpuks teie seadmesse ning dekrüpteeritakse. Teie identiteedist või asukohast ei jäeta jälgegi ja teie Interneti-teenuse pakkuja ei saa aru, millele te juurde püüdsite pääseda.

Mida veel saate VPN-iga teha?

VPN-id teevad enamat kui lihtsalt võimaldavad teil vaadata Project Free TV-d ilma jälgimiseta. Privaatsusboonused, mida krüpteerimine ja ülemaailmne IP-aadress toovad, on arvukad, muutes Interneti kättesaadavamaks kui kunagi varem. Võimalus muuta oma virtuaalset asukohta toob kaasa ka mitmeid eeliseid, mistõttu on see lihtne investeering üks parimaid asju, mida saate teha veebis veedetud aja paremaks kogemuseks.

 • Peida oma IP-aadress – Teie IP-aadress on nagu postiaadress, kuid selle aadressi privaatsena hoidmise asemel saadetakse see igale veebisaidile, millega ühenduse loote. Kui VPN on aktiivne, seostatakse teie andmed mittekohaliku IP-aadressiga , mis muudab selle identifitseerimisnumbrite jada funktsionaalselt juhuslikeks numbriteks.
 • Olge reisimise ajal turvaline – Kui teie sülearvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis on aktiivne VPN, on teie andmed turvalised, olenemata sellest, kuhu lähete. Juurdepääsuga avalikele levialadele ja WiFi-võrkudele kaasneb oht, et teie privaatne teave, sealhulgas IP-aadress, avaldatakse tundmatutele teenusepakkujatele ja andmete nuhkijatele. VPN-i käitades krüpteerite telefonist lahkuvad andmed, mistõttu on tegevuste jälitamine teieni peaaegu võimatu.
 • Lõpetage jälgimine ja jälgimine – Teie arvutist saadetud andmeid saavad logida, salvestada või isegi müüa kolmandad osapooled, sealhulgas teie enda Interneti-teenuse pakkuja. Mõnes riigis saab seda teha ilma teie loata, muutes teie võrgutegevuse kaubaks. VPN-iga on teie andmed krüptitud ja täiesti kasutud kõigile, kes soovivad nendega raha teenida.
 • Vaadake Netflixi teistest riikidest – Kui Project Free TV-l pole teie otsitavat saadet, siis võib-olla on Netflixil? Netflix kasutab aga sisu geolukustamist, mis tähendab, et te ei pääse teie asukohast olenevalt teatud voogudele juurde. VPN-iga saate muuta oma virtuaalset asukohta vaid mõne klõpsuga, pannes Netflixi mõtlema, et olete kolinud kuhugi uude kohta.
 • Juurdepääs blokeeritud sisule – Tsensuur on tänapäeval maailmas üha levinum praktika, seda eriti korporatsioonides ja ka sellistes riikides nagu Hiina või Türgi. Olenemata sellest, kas see on töökoha või valitsuse blokk, saab VPN-i kasutamine sageli hõlpsalt taastada juurdepääsu tsenseeritud sisule. Kuna VPN-id krüpteerivad teie liikluse ja määravad igale paketile uue IP-aadressi, pole enamikul blokeerivatel agentuuridel aimugi, millele proovite juurde pääseda, mis tähendab, et saate surfata, voogesitada ja sirvida kõike, mida soovite.

Pidage meeles, et VPN ei tee teid võitmatuks

Sellise teenuse nagu Project Free TV üks puudusi on see, et kogu selle sisu ei pruugi olla ohutu. Lingid muude vaatamisväärsuste voogesituse videotele võivad sisaldada peidetud reklaame või pahavara, mis seab teid ohtu isegi siis, kui teie VPN on aktiivne. Krüpteerimine ei tee teid kuulikindlaks, seega pidage kindlasti meeles neid punkte, kui kasutate VPN-i kodus või välismaal.

 • VPN-id ei kaitse teid pahavara eest - Viirused ja veebipõhine pahavara libisevad läbi enamiku VPN-ide, nagu neid polekski. Reklaamiblokeerijate, jälgimisvastaste laienduste, tulemüüride ja viirusetõrjetarkvara kasutamine on endiselt oluline, eriti kui külastate palju ebatavalisi veebisaite.
 • Mobiilseadmeid saab endiselt häkkida – VPN-id kaitsevad teie seadmest lahkuvaid andmeid, mitte sellesse salvestatud faile. Kui teil on nutitelefon ja kasutate avalikku võrku, võite ikkagi häkkida. Parim viis selle vastu võitlemiseks on krüptida oma Android-telefon või iPhone.
 • VPN-id ei muuda teid täiesti anonüümseks – Kas plaanite juurdepääsu süvaveebi või tumedale veebile? Teil on vaja enamat kui lihtsalt VPN-i. Krüpteerimine ja IP vahetamine tagavad suure anonüümsuse, kuid need pole läbimatud.
 • VPN-e saab blokeerida - Mõned riigid ja mõned võrguteenused tegelevad aktiivselt VPN-ide blokeerimisega. Netflix on selle tegevuse poolest üks kuulsamaid. Isegi kui lülitate oma VPN-i serverid sisse, ei pruugi te ikkagi juurdepääsu saada. Enamik häid VPN-e võitleb aktiivselt, et leida võimalusi nendest plokkidest mööda hiilida.

Tasuta VPN-id ei kaitse alati teie privaatsust

Tasuta teenusega, nagu Project Free TV, on ahvatlev siduda see mõne muu tasuta teenusega, näiteks tasuta VPN-iga. Need asjad on kõikjal, asustades brauserilaiendite turge , rakenduste poode ja nii edasi. Nad lubavad krüptimist ja andmete privaatsust ilma probleemideta, peate vaid installima ja alustama videote voogesitust. Kõlab suurepäraselt, kas pole?

Kahjuks on paljudel tasuta VPN-idel tõsiseid puudusi. On teada, et mõned neist sisestavad reklaame kasutaja brauseritesse või koguvad ja müüvad isegi kasutajaandmeid. Võite tunda, et surfate turvaliselt, kuid kui tasuta VPN-teenus müüb teie teavet teie selja taga, on teie privaatsus praktiliselt olematu.

Sirvimise ajal turvalisuse tagamiseks kasutage alati mainekat tasulist VPN-teenust. Konkurents on viinud VPN-ide hinnad äärmiselt madalale. See on väike investeering, millel on tohutu kasum, ja kui tegemist on veebiturvalisusega, ei saa te endale lubada mingeid riske.

Järeldus

VPN-id on olulised küberturvalisuse tööriistad, mis võimaldavad teil ka võrgus palju lõbutseda – nimelt blokeerides voogedastusteenused, nagu Project Free TV. Oleme andnud parimatele VPN-idele mitu soovitust selle teenuse blokeeringu tühistamiseks kõikjal maailmas. Olete saanud teada ka mitmetest muudest eelistest, mida VPN-id pakuvad, ja ka nende mõningatest piirangutest.

Mida te pärast Project Free TV blokeeringut esimesena voogesitavad? Kas kasutate oma VPN-i teistest geograafiliselt piiratud saitidest möödahiilimiseks? Andke meile allolevates kommentaarides teada need või muud mõtted, mis teil võivad olla.

Kuidas saada 30 päevaks TASUTA VPN

Kui vajate VPN-i lühiajaliselt näiteks reisides, saate meie parima asetusega VPN-i tasuta hankida.NordVPN sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.Peate tellimuse eest maksma, see on tõsiasi, kuid see võimaldabtäielik juurdepääs 30 päevaks ja seejärel tühistate täieliku tagasimakse saamiseks. Nende küsimusteta tühistamispoliitika vastab oma nimele.

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas Eelmine Artikkel

Kuidas vaadata India TV-d välismaal: Kodi valikud on kaasas

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD) Loe Edasi

Kas printeridraiver pole Windows 10-s saadaval? (PARANDATUD)