Parimad üldised Kodi lisandmoodulid, mis töötavad 2022. aastal

Mida? on hämmastavalt kasulik tarkvara arvuti, tahvelarvuti või telefoni jaoks. See oli algselt mõeldud teie meediumifailide korraldamiseks ja esitamiseks, kuid saate installida lisandmooduleid, et selle funktsionaalsust mitmel viisil laiendada. Need lisandmoodulid võimaldavad teil vaadata sporti, vaadata YouTube'i videoid, kuulata muusikat ja palju muud. Need lisandmoodulid on allalaadimiseks saadaval kolmandate osapoolte hostimissaitidelt, mida nimetatakse hoidlateks, ja Internetis on palju Kodi hoidlaid.

Kahjuks on sel aastal suletud palju Kodi hoidlaid ja veelgi rohkem lisandmooduleid, mis on lakanud töötamast. See juhtus autoriõiguste valdajate juriidiliste ähvarduste tõttu, kuna mõned lisandmoodulid võimaldavad kasutajatel sisu hõlpsalt voogesitada. See on olnud teie keskmise Kodi kasutaja jaoks tüütu – olite harjunud, et saate kasutada oma lemmiklisandmooduleid ja hoidlaid, kuid nüüd ei tööta paljud neist!Kuid see ei ole mingil juhul Kodi lisandmoodulite lõpp. Kui otsite uut lisandmoodulit, mis võimaldab teil voogesitada filme, telesaadete jagusid ja muud, siis lugege meie soovitusi 5 parimat üldist Kodi lisandmoodulit, mis endiselt töötavad .

Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Enne kui alustame

Enne kui jõuame oma populaarsemate lisandmoodulite loendisse, peame käsitlema turvaprobleeme. Nagu näete Kodi hoidlate mahasurumise põhjal, võimaldavad mõned Kodi lisandmoodulid sisule ebaseaduslikult juurde pääseda ja kui teid nende kasutamisest vahele saadakse, võite saada trahvi. Isegi kui mängite reeglite järgi, näevad Interneti-teenuse pakkujad kõiki Kodi kasutajaid hämaralt.

Kui kasutate Kodi lisandmooduleid turvamata Interneti-ühenduse kaudu, on teie Interneti-teenuse pakkujal lihtne näha, mida teete, ning jälgida ja salvestada teie täielikku Interneti-ajalugu. Nad näevad, kus olete külastanud ja kas olete autoriõigustega kaitstud faile voogesitanud või alla laadinud. Teie Interneti-teenuse pakkuja võib otsustada selle teabe üle anda õiguskaitseorganitele või autoriõiguste omanikele, et nad saaksid teie eest vastutusele võtta.

Kodi lisandmoodulite kasutamisel enda turvalisuse tagamiseks soovitame tungivalt kasutada VPN-i. See on tarkvara, mille installite oma Kodi seadmesse ja mis krüpteerib kõik teie Interneti-ühenduse kaudu saadetud andmed. See tähendab, et keegi ei näe, mida te võrgus teete, ja teie Interneti-teenuse pakkuja ei saa jälgida, kas voogesitate sisu Kodi kaudu. VPN-i kasutamine kaitseb teid voogesituse ajal.

Kodi parim VPN: IPVanish

Kodi kasutajad vajavad VPN-i, millel on kiired ühendused, palju servereid ja head turvapoliitikad. Sellepärast me soovitameIPVanishKodi kasutajatele . Ettevõttel on maine kiireimate ühenduste poolest ja neil on teie kasutamiseks saadaval suur üle 850 serveriga võrk. Turvalisus on kindel, tugeva 256-bitise krüptimisega ja logimata jätmise poliitikaga. See teeb neist meie parima valiku Kodi VPN-i jaoks.

IPVanish pakub 7-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab, et teil on nädal aega seda riskivabalt testida. Pange tähele, et Sõltuvust tekitavate näpunäidete lugejad saavad siin IPVanishi aastaplaani pealt säästa tohutult 63%. , langetades kuuhinna vaid 3,99 dollarini kuus.

Millised on 2022. aasta parimad Kodi lisandmoodulid, mis endiselt töötavad?

1. BoB Unleashed

Üks suurimaid ja populaarsemaid sisu voogesituse lisandmooduleid on BoB Unleashed. Sellel lisandmoodulil on suur valik sisu, alates tavalistest filmidest ja telesaadetest kuni spetsiaalsema sisuni, nagu sport, lastesaated ja dokumentaalfilmid. Seal on ka jõulude rubriik, mis on täis pidulikke filme ja videoid kaunistusnõuannetest, mis aitavad teil pühademeeleolu! Sisuvalik on tohutu, nii et mõnikord võib pistikprogrammi sirvides lehtede laadimine üsna kaua aega võtta. Varuge lihtsalt kannatust ja teid autasustatakse vaatamisrõõmu eest igasuguste videotega.

Kuidas installida Kodi jaoks BoB Unleashedi lisandmoodul

 1. Alustage oma Kodist avakuva
 2. Klõpsake nuppu seaded ikooni, seejärel minge lehele Failihaldur
 3. Kliki Lisa allikas
 4. Klõpsake kasti, kus see on kirjas
 5. Sisestage see URL: https://noobsandnerds.com/portal/ Sisestage see täpselt nii, nagu kirjutatud, sh https://, vastasel juhul see ei tööta
 6. Andke allikale nimi. Me kutsume seda noobsandnerds
 7. Klõpsake Okei
 8. Mine tagasi oma juurde avakuva
 9. Kliki Lisandmoodulid
 10. Klõpsake ikoonil, mis näeb välja nagu avatud karp
 11. Kliki Installige ZIP-failist
 12. Kliki noobsandnerds , siis edasi noobsandnerds Repo (2.3.0).zip
 13. Oota hetkeks ja näete märguannet, kui allikas on installitud
 14. Kliki Installige hoidlast
 15. Kliki noobsandnerdsi hoidla
 16. Kliki Video lisandmoodulid
 17. Kerige alla kuni BoB Unleashed ja klõpsake sellel
 18. Avaneb ekraan, mis kirjeldab lisandmoodulit. Valige Installige allosas olevast menüüst
 19. Oota hetkeks ja pärast lisandmooduli installimist näete märguannet
 20. Pistikprogrammi kasutamiseks alustage oma avakuva , siis minge aadressile Lisandmoodulid , siis juurde Video lisandmoodulid , seejärel klõpsake nuppu BoB Unleashed lisandmooduli käivitamiseks

2. Leping

Vanema Exoduse lisandmooduli kahvel, Covenant on kiiresti tõusnud Kodi kogukonna üheks armastatuimaks lisandmooduliks. Kahjuks majutati seda varem Colossus Repos, mis hiljuti juriidiliste ähvarduste tõttu maha võeti. Siiski on siiski võimalik Covenanti installida mõnest muust allikast. Soovitame installida selle lisandmooduli kohe, kuni saate, et saaksite seda kasutada ka siis, kui ka uus hoidla eemaldatakse. Covenant on tavaliste televaatajate jaoks vaieldamatult parim lisandmoodul, kuna see sisaldab sageli saadete uusimaid episoode, mis postitatakse mõne tunni jooksul pärast nende eetrisse jõudmist.

Kuidas installida Kodi jaoks pakti lisandmoodul

 1. Alustage oma Kodist avakuva
 2. Klõpsake nuppu seaded ikooni, seejärel minge lehele Failihaldur
 3. Kliki Lisa allikas
 4. Klõpsake kasti, kus see on kirjas
 5. Sisestage see URL: https://archive.org/download/repository.xvbmc Selle toimimiseks peate selle täpselt sisestama, sealhulgas https://
 6. Nimetage allikas. Me kutsume seda xvbmc
 7. Klõpsake Okei
 8. Mine tagasi oma juurde avakuva
 9. Kliki Lisandmoodulid
 10. Klõpsake ikoonil, mis näeb välja nagu avatud karp
 11. Kliki Installige ZIP-failist
 12. Kliki xvmbc , siis edasi repository.xvbmc-4.2.0.zip
 13. Oota hetkeks. Kui allikas on installitud, näete märguannet
 14. Kliki Installige hoidlast
 15. Kliki XvBMC (lisandmoodulite) hoidla
 16. Kliki Video lisandmoodulid
 17. Otsi Pakt ja klõpsake seda
 18. Näete lisandmooduli teabega ekraani. Kliki Installige allosas menüüs
 19. Oota hetkeks. Kui lisandmoodul on installitud, saate uue teatise
 20. Lisandmooduli kasutamiseks alustage oma avakuva . Minema Lisandmoodulid , siis juurde Video lisandmoodulid , seejärel klõpsake nuppu Pakt lisandmooduli avamiseks

3. UK Turk esitusloendid

Ärge laske end nimest segadusse ajada – UK Turk esitusloendis on pakkuda palju rohkem sisu kui lihtsalt Ühendkuningriigist või Türgist pärit kraam. Saate vaadata otsesaateid telesaadete, spordi-, koomiksi-, dokumentaal- ja stand up komöödiate ning filmide ja telesaadetega. Ja saate kuulata raadiot või kontserte. Sageli leiate linke kõrglahutusega telesaadete ja filmide vaatamiseks. Kuigi lisandmoodulid tõmbavad vähem linke kui teised lisandmoodulid, on nende kuvatavad lingid äärmiselt kiired ja usaldusväärsed. See on oma laia sisu poolest kindlasti vaatamist väärt.

Ühendkuningriigi Turk esitusloendite lisandmooduli installimine Kodi jaoks

 1. Alustage oma Kodist avakuva
 2. Otsige üles seaded ikooni, mis näeb välja nagu hammasratas, klõpsake seda, seejärel minge lehele Failihaldur
 3. Kliki Lisa allikas
 4. Klõpsake seal, kus see on kirjas
 5. Sisestage järgmine URL: https://addoncloud.org/ukturk/install Olge ettevaatlik https:// lisamisel, muidu see ei tööta õigesti
 6. Nimetage allikale midagi meeldejäävat, näiteks ukturk
 7. Klõpsake Okei
 8. Mine tagasi oma juurde avakuva
 9. Kliki Lisandmoodulid
 10. Klõpsake ikoonil, mis näeb välja nagu avatud karp
 11. Kliki Installige ZIP-failist
 12. Kliki ukturk , siis edasi repository.ukturk-1.0.6.zip
 13. Oota hetkeks, siis näete pärast allika installimist hüpikteadet
 14. Kliki Installige hoidlast
 15. Kliki UKTurk Addoni hoidla
 16. Kliki Video lisandmoodulid
 17. Kerige alla kuni Ühendkuningriigi Türgi esitusloendid ja klõpsake sellel
 18. Avaneb ekraan, mis sisaldab lisandmooduli üksikasju. Klõpsake Installige allosas olevast menüüst
 19. Oota hetkeks ja näete veel üht teadet, et lisandmoodul on installitud. Nüüd olete valmis seda kasutama
 20. Kui soovite lisandmoodulit kasutada, alustage oma avakuva , siis minge aadressile Lisandmoodulid , siis juurde Video lisandmoodulid , siis juurde Ühendkuningriigi Türgi esitusloendid lisandmooduli käivitamiseks

4. Neptuuni tõus

Uuem lisandmoodul, mida oleme armastanud, on Neptune Rising. See lisandmoodul, nagu ka Covenant, on populaarse Exoduse lisandmooduli kahvel. Kuigi sellel on Covenantiga sarnane paigutus ja stiil, on sellel ka unikaalne sisu. The Mis kahvel? jaotises on populaarsete, populaarsete või oodatud filmide loendid, nii et see sobib suurepäraselt, kui otsite vaatamiseks uut filmi ja soovite näha midagi hästi hinnatud. Samamoodi on Critteri nurk jaotises on filmide loendid, mis on jaotatud kategooriatesse, nagu 100 parimat märulifilmi või 100 parimat fantaasiafilmi. Kõik see tähendab, et Neptune Rising on filmigeekide jaoks kohustuslik lisandmoodul.

Kuidas installida Kodi jaoks Neptune Risingi lisandmoodul

 1. Alustage oma Kodist avakuva
 2. Klõpsake nuppu seaded ikooni, seejärel minge lehele Failihaldur
 3. Kliki Lisa allikas
 4. Klõpsake kasti, kus see on kirjas
 5. Sisestage see URL: https://blamo.teverz.com/ Sisestage see täpselt nii, nagu kirjutatud, sh https://, vastasel juhul see ei tööta
 6. Andke allikale nimi. Me kutsume seda blamo
 7. Klõpsake Okei
 8. Mine tagasi oma juurde avakuva
 9. Kliki Lisandmoodulid
 10. Klõpsake ikoonil, mis näeb välja nagu avatud karp
 11. Kliki Installige ZIP-failist
 12. Kliki blamo , siis edasi hoidla.blamo.zip
 13. Oota hetkeks ja näete märguannet, kui allikas on installitud
 14. Kliki Installige hoidlast
 15. Kliki Blamo Repo
 16. Kliki Video lisandmoodulid
 17. Otsi Neptuun tõuseb ja klõpsake sellel
 18. Avaneb ekraan, mis kirjeldab lisandmoodulit. Valige Installige allosas olevast menüüst
 19. Oota hetkeks ja pärast lisandmooduli installimist näete märguannet
 20. Pistikprogrammiga sisu vaatamiseks alustage oma avakuva , siis minge aadressile Lisandmoodulid , siis juurde Video lisandmoodulid , seejärel klõpsake nuppu Neptuun tõuseb ja lisandmoodul avaneb

5. Elysium

Veel üks lisandmoodul, mis on meie jaoks parim valik, on Elysium. See lisandmoodul on üsna lihtne, vaid mõne lisafunktsiooniga. Paljude lisade asemel keskendub see ainult telesaadete ja filmide voogesituse linkidele ning teeb seda väga hästi. Tavaliselt leiab see iga jao või filmi kohta kümneid linke, seega on alati palju võimalusi leida kvaliteetset voogu, mis töötab. Saadete ja filmide valik on väga hea, kui sulle meeldivad žanrilised asjad, nagu õudusfilm, superkangelased, action, ulme, fantaasia jne. See on vähem hea kunstiliste filmide või teležanrite jaoks, nagu seebid või tõsielusaad. Aga kui soovite lihtsalt kasutatavat lisandmoodulit suurepärase nördinud sisu vaatamiseks, pakub Elysium teid.

Kuidas installida Kodi jaoks Elysiumi lisandmoodul

 1. Alustage oma Kodist avakuva
 2. Klõpsake nuppu seaded ikooni, mis näeb välja nagu hammasratas, siis minge lehele Failihaldur
 3. Kliki Lisa allikas
 4. Klõpsake seal, kus see on kirjas
 5. Sisestage järgmine URL (sh https://): https://noobsandnerds.com/portal/
 6. Nimetage allikas midagi sellist noobsandnerds
 7. Klõpsake Okei
 8. Mine tagasi oma juurde avakuva
 9. Kliki Lisandmoodulid
 10. Klõpsake ikoonil, mis näeb välja nagu avatud karp
 11. Kliki Installige ZIP-failist
 12. Kliki noobsandnerds , siis edasi noobsandnerds Repo (2.3.0).zip
 13. Oota hetk. Kui installimine on lõppenud, näete märguannet
 14. Kliki Installige hoidlast
 15. Kliki noobsandnerdsi hoidla
 16. Kliki Video lisandmoodulid
 17. Otsi Elysium ja klõpsake sellel
 18. Näete lisandmoodulit kirjeldavat ekraani. Klõpsake allosas olevas menüüs nuppu Installige
 19. Oota hetk jälle. Näete teist teadet, mis annab teada, et lisandmoodul on installitud
 20. Kui soovite lisandmoodulit kasutada, alustage oma avakuva. Minema Lisandmoodulid , siis juurde Video lisandmoodulid , seejärel klõpsake nuppu Elysium ja lisandmoodul avaneb

Järeldus

On kahju, et nii paljud Kodi hoidlad on hiljuti suletud ja paljud suurepärase kvaliteediga lisandmoodulid ei tööta või neid on raske installida. Siiski, ärge muretsege! Seal on endiselt palju suurepäraseid lisandmooduleid, mida saate kasutada, ja tulevikus luuakse rohkem lisandmooduleid.

Oleme jaganud Kodi viie parima lisandmooduli loendit, mis endiselt töötavad, et saaksite vaadata filme ja telesaadete jagusid ning lisasid, nagu muusika kuulamine või Interneti-videote vaatamine. Kõik need lisandmoodulid täiendavad teie Kodi süsteemi suurepäraselt.

Milline neist lisandmoodulitest on teie lemmik? Kas nõustute meie viie parima nimekirjaga või on mõni lisandmoodul, mida me ei maininud ja mis teie arvates peaks seal olema? Seejärel andke meile ja oma kaaslugejatele sellest allpool olevates kommentaarides teada!

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s