Parimad Kodi konstruktsioonid, mis töötavad nagu võlu 2022. aastal

Kodi nime all tuntud tasuta meediakeskuse tarkvaras on palju armastust. Programmi abil on lihtne korraldada ja vaadata kõiki teie filme ja videoid ühest liidesest ning see töötab peaaegu kõigis kaasaegsetes seadmetes, sealhulgas nutitelefonides, mängukonsoolides ja telerites. Kolmanda osapoole lisandmoodulid annavad Kodile veelgi rohkem funktsioone, avades otseülekannete maailma. Kas soovite vaadata MLB pesapallimängu selle ajal? Selle jaoks on lisandmoodul. Samuti saate Kodi kohandamises sammu edasi viia, installides järge, muutes oma tavalise voogesituskogemuse elegantse disaini meistriteoseks.

Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Mis on Kodi Build?

Kodi on täiesti avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et igaüks saab koodi haarata, seda kohandada ja oma versiooni välja saata. Mitmed arendusrühmad on hakanud seda tegema, et pakkuda nišisisu teatud tüüpi Kodi kasutajatele. See on toonud kaasa kümneid uusi versioone igal aastal, millest mõned on kasulikumad (ja paremini ehitatud) kui teised.Kodi järgud võivad sisaldada kõike alates eelinstallitud hoidlatest kuni eksklusiivsete teemade ja kohandatud seadete profiilideni. Need võivad keskenduda konkreetsetele tegevustele, nagu telekanalite või spordi otseülekannete vaatamine, konkreetsed platvormid (nt puutetundlikud mobiiliehitused) või asjad, nagu ainult HD-sisu. Olenemata fookusest kasutab iga konstruktsioon tuumana Kodi, mis annab teile võimaluse kohandada kõike oma südame sisu järgi.

Oluline on märkida, et paljud neist konstruktsioonidest ja teemadest korraldavad Kodi põhipaigutuse ümber, mis võib allolevate juhiste järgimise raskendada. Kui teil on probleeme uue järgu käivitamisega, lülituge tagasi põhinahale, järgides allolevaid juhiseid.

 1. Minge Kodi peamenüüsse.
 2. Klõpsake hammasrattaikoonil või leidke oma praeguse teema seadete leht.
 3. Valige Liidese sätted.
 4. Otsige üles nahk, mis võib olla kategooria Välimus ja tunne all.
 5. Muutke nahk tagasi Kodi vaikeseadeks, mida nimetatakse Estuaryks.
 6. Naaske peamenüüsse koos taastatud paigutusega.

Kodi on avatud lähtekoodiga, viirusevaba ja täielikult legaalne kasutada . Mõned kolmanda osapoole lisandmoodulid muudavad seda viimast määratlust siiski üsna palju. Mitteametlikud lisandmoodulid pärinevad nende arendajate kogutud voogesituse allikatest. Kunagi ei tea, kust need videod pärinevad või kas need saadi seaduslikult või mitte, muutes süütu pärastlõuna filmivaatamise potentsiaalselt ebaseaduslikuks tegevuseks.

Enamikus riikides pole konkreetseid seadusi, mis keelaksid need videovoogusid või neid pakkuvaid lisandmooduleid. See on võimaldanud Kodi mitteametlikel laiendustel eksisteerida seaduslikul hallil alal aastaid. Viimasel ajal on sisuomanikud aga hakanud voogesitust piirama, seades Kodi kasutajad ohtu. Mitmed striimijad on saanud isegi autoriõiguste rikkumise teatisi! Enda kaitsmiseks juriidiliste meetmete eest peaksite Kodi kaudu voogesituse ajal alati kasutama virtuaalset privaatvõrku.

VPN-id krüpteerivad teie võrguliikluse, nii et kolmandatel osapooltel pole seda võimalik lugeda. Häkkerid, valitsusasutused ja isegi teie teenusepakkuja ei saa kindlaks teha, mida te Internetis teete või milliseid saite külastate, võimaldades teil surfata ja voogesitada täiesti privaatselt. VPN-i kasutamine on hea mõte isegi siis, kui te ei kavatse juurdepääsu küsitava õigusliku päritoluga sisule, kuna mitmed Interneti-teenuse pakkujad märgivad Kodi kasutajaid ja aeglustavad kunstlikult nende ühenduse kiirust.

VPN-i krüptimine pakub hulgaliselt muid eeliseid, sealhulgas:

 • Vaadake teiste riikide videoid Netflixis, Hulus, BBC iPlayeris ja mujal.
 • Kaitske oma isikuandmeid reisides või avalikku WiFi-ühendust kasutades.
 • Peatage veebisaitidel ja valitsusasutustel teid jälgimast.
 • Vältige häkkeritel teie teavet nägemast või varastamast.
 • Tsenseeritud veebisaitide ja geograafiliselt piiratud sisu blokeeringu tühistamine.

Kuidas valida Kodi jaoks parim VPN

VPN-id kõlavad nagu need peaksid olema keerulised tarkvaratükid; seal on krüpteerimistasemeid, mida arutada, akronüüme, mida pähe õppida, ja palju räägitakse valitsusasutustest ja nutikatest häkkeritest. Hea uudis on see, et VPN-i eeliste kasutamiseks ei pea te olema arvutigeenius. Kõik, mida sa tõesti tegema pead, on registreeruda, alla laadida ning avatud ja privaatset internetti nautima hakata.

Teie vajadustele kõige paremini vastava VPN-i valimine võib siiski olla pisut üle jõu käiv. Õnneks oleme protsessi lihtsustanud, valides allpool loetletud kõige olulisemad kriteeriumid. Kõik meie VPN-i soovitused pakuvad neid funktsioone ja palju muud, nii et kui otsite Kodi jaoks parimat VPN-i, olete jõudnud õigesse kohta.

Kiire allalaadimiskiirus - Kodi voogude puhul on kiirus kuningas. VPN-id on veidi aeglasemad kui enamik tavalisi Interneti-ühendusi, seega soovite teenust, mis seab välkkiiretele allalaadimistele esmatähtsaks.

Logimise nullpoliitika – Oma tegevuse privaatne hoidmine on ülimalt tähtis. Selle aluseks on liikluseta logimispoliitika, millest VPN-teenus kunagi kõrvale kaldub. Kui logisid peetakse, võivad teie andmed sattuda valedesse kätesse. Kui logisid pole, pole ka teie voogude kirjeid.

Lubatud liiklus ja failitüübid - Mõned VPN-id piiravad ribalaiust, gaasipedaali kiirust või isegi blokeerivad P2P-võrke ja torrentiliiklust. Ükskõik milline neist piirangutest võib teie Kodi voogesituse peatada. Meie soovitatud VPN-id ei jälgi kunagi liiklust ega takista teil Interneti kasutamist.

Serveri saadavus – VPN-ide üldreegel on, et mida rohkem servereid, seda parem. Laiem võrk annab teile rohkem võimalusi kiire ühenduse leidmiseks tiheda ja viivituseta serveriga.

IPVanish

IPVanishil on kõik õiged koostisosad uskumatuks Kodi voogesituskogemuseks. See on HD-videote toetamiseks piisavalt kiire, sellel on suurepärane liikluseta logimise poliitika, see ei blokeeri P2P- ega torrent-liiklust ning kasutab tugevat krüptimist, et hoida kogu teie tegevus uteliailta silmade eest varjatuna. IPVanish toetab neid uskumatuid funktsioone enam kui 850 serverist koosneva võrguga 60 erinevas riigis, mis on piisav tagamaks, et leiate kiire ühenduse olenemata sellest, kus te elate.

IPVanish sisaldab ka järgmist:

 • Kohandatud rakendused paljudele platvormidele, sealhulgas lauaarvutitele, sülearvutitele ja mobiilseadmetele.
 • Kiired ja turvalised serverid võimaldavad Kodi kaudu uskumatuid viivituseta videovooge.
 • Piiramatu ribalaius ja piiranguteta torrent- või P2P-võrguandmetele.
 • Laadige torrentid alla täieliku privaatsuse ja anonüümsusega.

EKSKLUSIIVNE ALLAHINDLUS : Hangi 63% soodsamalt kui registreerute aastaks IPVanish , vaid 3,99 dollarit kuus! Igal plaanil on suurepärane 7-päevane raha tagasi garantii, mis tagab teie uue privaatse Interneti-ühenduse riskivaba prooviperioodi.

2022. aasta parimad Kodi konstruktsioonid: kuidas installida ja hallata

Kodi konstruktsioonid erinevad pistikprogrammidest pisut. Tavaliselt hangitakse need samal viisil, grupi veebisaitidelt alla laaditud hoidlate kaudu ja need installitakse Kodi liidese kaudu nagu lisandmoodul. Nende kasutamise ja haldamise osas on Kodi konstruktsioonid aga täiesti erinevad olend. Enamik neist korraldab Kodi liidese ümber, mis põhjustab segadust.

Alustuseks võivad Kodi järgud olla kopsakad allalaadimised. Lisandmoodulid kaaluvad tavaliselt vaid mõne MB, kuid järg võib olla 100 MB, 200 MB või isegi rohkem. See tähendab, et allalaadimine võib veidi aega võtta, eriti kui hoidla hostsait on aeglane (sageli on). Kodi liidese olemuse tõttu ei saa te ka taustal allalaadimist käivitada. Parim tegevusplaan on protsessi käivitamine ja mõneks minutiks seadmest eemaldumine.

Kui järgud on installitud, saate neid nüüd peamenüüst vahetada. Valige lihtsalt Lisandmoodulid, millele järgneb Programmi lisandmoodulid ja näete installitud versioonide loendit. Valige see, mille soovite aktiveerida, ja Kodi rakendab muudatused. Kõigi kohanduste jõustumiseks peate sageli programmi taaskäivitama.

Järelduste installimiseks on kaks põhimeetodit: repode allalaadimine ja käsitsi lisamine ning Kodil reposid enda eest alla laadida. Viimast on tavaliselt lihtsam teha ja seda meetodit kirjeldame allolevates juhistes. Enne selle tegemist peate siiski andma Kodile loa juurdepääsuks välistele allikatele.

 1. Avage Kodi ja klõpsake süsteemimenüüsse sisenemiseks hammasrattaikooni.
 2. Avage Süsteemi sätted > Lisandmoodulid.
 3. Lülitage suvandi Tundmatud allikad kõrval olevat liugurit.
 4. Aktsepteerige kuvatav hoiatussõnum.

TÄHTIS: Kui keegi, nagu mina, puutub kokku kummalise probleemiga, kui allalaadimine peatub 39,99 MB juures, öeldes, et järgu installimine ebaõnnestus, tuvastasime, et probleem on viirusetõrjeprogrammis (või tulemüüris). Kasutan tasuta Avast ja see takistas mul kogu faili allalaadimist; nii et lülitage A/V mõneks ajaks välja, kuni installite järgud.

Nemesis – lihtne, kuid kasulik

Nemesis on Kodi konstruktsioon, mis ei lähe kohandamisega hulluks. Paljudele teemadele ja kujundustele meeldib kõikjale visata massiivseid pilte ja räigeid värve, kuid Nemesise eesmärk on lihtsus, funktsioon ja stiil. Selle on teinud KodiUK meeskond, kes haldab samanimelist fantastilist hoidlat ja see sisaldab põhilisi lisandmooduleid kõige jaoks, alates filmidest kuni koomiksite ja spordini ning lõpetades telesaadetega ja lõpetades lastele mõeldud sisuga. Tänu lihtsale disainile sobib see suurepäraselt ka mobiilseadmete jaoks.

Nemesise installimiseks peate lisama KodiUK hoidla, millele järgneb selles hoidlast leitud sekundaarne lisandmoodul. Kui teil on KodiUK repo juba installitud, jätkake alloleva sammuga 14.

Kuidas Nemesise konstruktsiooni installida

 1. Avage oma kohalikus seadmes Kodi.
 2. Süsteemi menüüsse sisenemiseks klõpsake hammasrattaikoonil.
 3. Avage Failihaldur > Lisa allikas (kataloogi ülaossa liikumiseks peate võib-olla klõpsama topeltpunkti).
 4. Sisestage järgmine URL täpselt nii, nagu see kuvatakse: https://kodiuk.tv/repo
 5. Pange uuele hoidlale nimi KodiUK.
 6. Klõpsake nuppu OK.
 7. Minge tagasi Kodi peamenüüsse.
 8. Valige Lisandmoodulid.
 9. Klõpsake menüüriba ülaosas avatud kasti ikooni.
 10. Valige Install from Zip File
 11. Valige KodiUK.
 12. Otsige seda faili ja valige see: repository.kodiuktv-1.0.0.zi p (Pange tähele, et versiooninumbrid võivad muutuda).
 13. Installige ZIP-fail.
 14. Minge tagasi lisandmoodulite menüüsse ja klõpsake uuesti avamiskasti ikooni.
 15. Valige Installi hoidlast.
 16. Leidke KODIUKTV repo.
 17. Kerige alla jaotiseni Programmi lisandmoodulid.
 18. Valige KODIUKTV kogukonnaportaal.
 19. Lugege teateid, mis ilmuvad pärast installimise lõpetamist.
 20. Minge tagasi Kodi peamenüüsse.
 21. Avage Lisandmoodulid ja seejärel Programmi lisandmoodulid.
 22. Valige KODIUKTV kogukonnaportaal ja installige.
 23. Sisestage kaust Builds.
 24. Valige Nemesise uusim versioon ja installige see.

Isa elu – Kodi lastele

Dad Life on üks Kodi konstruktsioonidest üksmeelsemaid, kuid sellel on fantastiline disain, mis sobib suurepäraselt lastele ja vanematele. Dad Life'i põhiidee on muuta Kodi lastele sõbralikumaks. Kaasas on puhas ja lihtne kest ning käputäis linke filmidele, telesaadetele, spordile, lastele mõeldud programmidele, muusikale ja YouTube'i videotele. Kõik, mida pead tegema, on menüü aktiveerida, etendus valida, lapsed maha ajada ja lasta Kodil neid lõbustada.

Dad Life'i installimiseks peate lisama KodiUK hoidla, millele järgneb selles hoidlast leitud sekundaarne lisandmoodul. Kui teil on KodiUK repo juba installitud, jätkake alloleva sammuga 14.

Kuidas installida Dad Life'i ehitust

 1. Avage oma kohalikus seadmes Kodi.
 2. Süsteemi menüüsse sisenemiseks klõpsake hammasrattaikoonil.
 3. Avage Failihaldur > Lisa allikas (kataloogi ülaossa liikumiseks peate võib-olla klõpsama topeltpunkti).
 4. Sisestage järgmine URL täpselt nii, nagu see kuvatakse: https://kodiuk.tv/repo
 5. Pange uuele hoidlale nimi KodiUK.
 6. Klõpsake nuppu OK.
 7. Minge tagasi Kodi peamenüüsse.
 8. Valige Lisandmoodulid.
 9. Klõpsake menüüriba ülaosas avatud kasti ikooni.
 10. Valige Install from Zip File.
 11. Valige KodiUK.
 12. Otsige seda faili ja valige see: repository.kodiuktv-1.0.0.zi p (pange tähele, et versiooninumbrid võivad muutuda).
 13. Installige ZIP-fail.
 14. Minge tagasi lisandmoodulite menüüsse ja klõpsake uuesti avamiskasti ikooni.
 15. Valige Installi hoidlast.
 16. Leidke KODIUKTV repo.
 17. Kerige alla jaotiseni Programmi lisandmoodulid.
 18. Valige KODIUKTV kogukonnaportaal.
 19. Lugege teateid, mis ilmuvad pärast installimise lõpetamist.
 20. Minge tagasi Kodi peamenüüsse.
 21. Avage Lisandmoodulid ja seejärel Programmi lisandmoodulid.
 22. Valige KODIUKTV kogukonnaportaal ja seejärel installige.
 23. Sisestage kaust Builds.
 24. Valige Dad Life'i uusim versioon ja installige see.

Caz Lite – lahja, kiire, funktsionaalne

Simply Cazi meeskonna poolt kokkupandud Caz Lite'i kirjeldatakse kui palja kondiga ehitust, mis keskendub vaid põhitõdedele. Olete siin selleks, et filme voogesitada, mitte tuhnida hiiglaslike taustapiltidega tuhandetes menüüdes, eks? Caz Lite'iga saate käputäie kasulikke filmi-, tele- ja spordilisandmooduleid ning liidese, mis on täiesti segaduseta. Selle sirgjoonelise kujundusega pole teil probleeme mobiil- või telekast seadmetes Kodis navigeerimisega, mistõttu on see fantastiline universaalne konstruktsioon.

Caz Lite'i installimiseks peate lisama hoidla Simply Caz, millele järgneb selles hoidlast leiduv sekundaarne lisandmoodul. Kui teil on Simply Caz juba installitud, jätkake alloleva sammuga 14.

Caz Lite'i konstruktsiooni installimine

 1. Avage oma kohalikus seadmes Kodi.
 2. Süsteemi menüüsse sisenemiseks klõpsake hammasrattaikoonil.
 3. Avage Failihaldur > Lisa allikas (kataloogi ülaossa liikumiseks peate võib-olla klõpsama topeltpunkti).
 4. Sisestage järgmine URL täpselt nii, nagu see kuvatakse: https://repo.cazwall.com/sc/
 5. Nimetage uus hoidla cazwall.
 6. Klõpsake nuppu OK.
 7. Minge tagasi Kodi peamenüüsse.
 8. Valige Lisandmoodulid.
 9. Klõpsake menüüriba ülaosas avatud kasti ikooni.
 10. Valige Install from Zip File.
 11. Valige cazwall.
 12. Avage kaust Hoidla (klõpsake siin).
 13. Installige fail nimega repository.simplycaz-####.zip
 14. Minge tagasi lisandmoodulite menüüsse ja klõpsake uuesti avamiskasti ikooni.
 15. Valige Installi hoidlast.
 16. Otsige üles ja klõpsake nuppu Simply Caz Repo.
 17. Minge jaotisse Programmi lisandmoodulid.
 18. Kerige alla ja klõpsake nuppu Simply Caz Wizard, seejärel installige.
 19. Minge tagasi Kodi peamenüüsse.
 20. Valige Programmi lisandmoodulid ja valige Simply Caz Wizard.
 21. Minge kausta Builds.
 22. Valige Caz Lite ja installige ehitus.

Fire TV Build – lihtsam Fire Sticki voogesitus

Vähesed asjad on masendavad kui puutetundlikele ekraanidele loodud programmis navigeerimine kuue nupuga Bluetooth-puldi abil. Amazon Fire TV seadmete kasutajad on sellega tegelenud juba ammu. Kodi installimine Amazon Fire TV Stickile on lihtne, kuid kui olete valmis, saate kiiresti aru, et on vaja paremat ehitamist. Siin tuleb mängu Fire TV Build, mis pakub kerget allalaadimist, segadusteta liidest ja lihtsat juurdepääsu telesaadete, filmide ja spordiülekannete jaoks kõige sagedamini kasutatavatele lisandmoodulitele. Paremat Fire TV-kogemust ei saakski soovida!

Fire TV Buildi installimiseks peate lisama selle hoidla, millele järgneb selles hoidlast leitud sekundaarne lisandmoodul. Kui teil on Fire TV Guru repo juba installitud, jätkake alloleva sammuga 14.

Fire TV Buildi installimine

 1. Avage oma Fire TV Stickil Kodi.
 2. Süsteemi menüüsse sisenemiseks klõpsake hammasrattaikoonil.
 3. Avage Failihaldur > Lisa allikas.
 4. Sisestage järgmine URL täpselt nii, nagu see kuvatakse: https://firetvguru.net/fire
 5. Nimetage uus hoidla firetvguru.
 6. Klõpsake nuppu OK.
 7. Minge tagasi Kodi peamenüüsse.
 8. Valige Lisandmoodulid.
 9. Klõpsake menüüriba ülaosas avatud kasti ikooni.
 10. Valige Install from Zip File.
 11. Valige firetvguru.
 12. Installige fail nimega repo.firetvguru.zip
 13. Minge tagasi lisandmoodulite menüüsse ja klõpsake uuesti avamiskasti ikooni.
 14. Valige Installi hoidlast.
 15. Otsige üles ja klõpsake nuppu Fire TV Guru.
 16. Minge jaotisse Programmi lisandmoodulid.
 17. Kerige alla ja klõpsake Fire TV Wizard, seejärel installige.
 18. Minge tagasi Kodi peamenüüsse.
 19. Valige Programmi lisandmoodulid ja valige Fire TV viisard.
 20. Minge kausta Builds.
 21. Valige sobiv ehitusversioon ja installige see.

Kuidas taastada Kodi vaiketeema

Kas installisite teema või konstruktsiooni, mis lukustub kohe pärast käivitamist? Ärge muretsege, Kodi normaalseks muutmiseks on kiire ja lihtne viis. Kõik, mida pead tegema, on leida installimise ajal loodud Kodi kasutajaandmete kaust, navigeerida lisandmoodulite alamkataloogi ja kustutada probleemteemat sisaldav kaust. Kui vajate abi kasutajaandmete kausta leidmisel, on kõige levinumad asukohad loetletud allpool:

 • Android – Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/
 • iOS – /private/var/mobile/Library/Preferences/Kodi/userdata/
 • Linux – ~/.kodi/userdata/
 • Mac – /Kasutajad//Teek/Rakenduste tugi/Kodi/userdata/
 • Windows – Start > Run – tippige %APPDATA%kodiuserdata – vajutage
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga